Залиште свою оцінку! (1 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Заробити на Prospero

заробіток на Prospero

Статтю оновлено:

Давно не секрет, що використовуючи сторінки в соціальних мережах, можна заробляти в інтернеті. Такі послуги надають багато сервісів, і тому у більшості користувачів з’являються труднощі з вибором сайту для заробітку. Адже всім потрібен сервіс, стабільно виплачує гроші і простий у використанні. Таким сайтом безперечно є Prospero, який дозволяє заробляти в інтернеті на багатьох простих завданнях.

Щоб ви могли заощадити час на пошуку такого сервісу, я пропоную вам скористатися давно перевіреним сервісом — Prospero.ru.  Заробити на prospero дуже легко, з усіма можливими методами заробітку на ньому, розберемося трохи пізніше.

Переходіть за посиланням, щоб зареєструватись на Prospero

Чим же хороший сервіс Prospero?

Величезний вибір майданчиків для заробітку, дозволяє заробляти в рази більше, оскільки у вас є можливість використовувати для заробітку відразу кілька акаунтів соціальних мереж. Є можливість прив’язки навіть блогів і форумів.

Вивід заробленого, не змусить себе чекати, оскільки відсутня мінімальна сума вивід, і це означає, що в будь-який момент можна замовити виплату своїх зароблених коштів. На сервісі щоденно додається новий функціонал, завдяки якому відкриваються нові можливості для заробітку, про які поговоримо трохи нижче. Простий і зручний інтерфейс сервісу має свої переваги.

Як заробити на prospero?

Тепер давайте розберемося, як заробити на prospero? Тут до болю все просто, спочатку знадобиться пройти реєстрацію на сервісі. Її можна виконати, як за допомогою звичайного заповнення форми реєстрації, так і за допомогою авторизації через одну із запропонованих соціальних мереж.

Для здійснення заповнення форми реєстрації, необхідно у правому верхньому куті сайту натиснути по напису «Реєстрація».

Анкету необхідно заповнити своїми даними, і внизу натиснути кнопку «Реєстрація». Далі заходите на пошту, яку вказували при реєстрації і підтверджуйте реєстрацію. Використовуючи свій логін і пароль, придуманий при заповненні форми (він прийшов вам в повідомленні на пошті) авторизовывайтесь на сайті.

Буває таке, що придуманий пароль при реєстрації потім не підходить при першій авторизації на сайті. Якщо ви зіткнетеся з цим, то просто скористайтеся відновленням пароля, тоді система створить вам новий пароль, використовуючи його ви, точно успішно авторизуєтесь на сайті.

Залишилося виконати верифікацію вашого облікового запису. Для цього заходимо у свій акаунт в меню «Кабінет», і в ньому вибираємо підменю «Аккаунт», як показано на картинці нижче:

  • У полі E-mail: вписуєте свою пошту.
  • Натискаєте «Отримати код верифікації». Заходьте на пошту, і копіюєте прийшов код верифікації.
  • Натискаєте «Верифікувати» і у вікні, вписуєте код, який прийшов вам на пошту.

Якщо ви все зробили вірно, то навпроти вашого E-mail, повинно бути написано «Верифікований».

Примітка: Якщо ви будите реєструватися за допомогою заповнення реєстраційної форми, то можливо верифікувати аккаунт не доведеться, але ви всеодно перевірте, виконана вона чи ні. Ну а якщо ви реєструєтесь через соціальну мережу, то верифікація обов’язкова.

Новий функціонал просперо — розміщення та виконання завдань

Заробіток на prospero можна здійснювати як за допомогою соціальної мережі Вконтакте, так і за допомогою інших соцмереж. Вам потрібно додати майданчик і приступати до роботи. Поширений тип майданчиків тут — акаунт Вконтакте. Щоб його додати, достатньо перейти у верхньому навігаційному меню по посиланню «Майданчик ВКонтакте», і там натиснути «Додати майданчик». Нижче ви побачите логотип авторизації ВКонтакте:

Натискаєте по логотипу, і додаєте свій акаунт.

Тепер, коли ви будете натискати у верхньому навігаційному меню по розділу «Майданчик ВКонтакте», там будуть відображатися оплачувані дії для виконання.

Приклад виконання завдання в просперо

Виконувати їх досить просто. Якщо зараз для виконання доступна одна дія, за яку нам заплатять 0.27 руб. Для виконання натискаємо на посилання «albazonq» і вступаємо в групу. Тепер повертаємося назад і натискаємо іконку грошей.

Цим натисканням ми підтверджуємо виконання необхідного дії, і якщо все було зроблено вірно, на місці іконки грошей з’явиться напис «сплачено» і сума грошей за виконання зарахується на рахунок.

Зовсім недавно на просперо додано новий функціонал, що дозволяє розміщувати і виконувати завдання, які повинні сподобатися багатьом. Щоб скористатися цим функціоналом, достатньо перейти у верхньому навігаційному меню по посиланню «Виконати завдання». Тут вам буде представлений список завдань. У кожному є опис, ціна, час виконання і дій.

Для виконання завдання, потрібно скористатися колонкою «Дії». Я для прикладу, виконаю завдання під номером 4. Натискаємо на зелене коло з галочкою всередині, і нас переміщує в опис завдання.

Відправляємо звіт

Тут уважно читаємо, що від нас потрібно виконати, і натискаємо «Приступити до виконання». Переходимо до групи з опису завдання і розповідаємо друзям про будь запису, яка нам сподобалася. Можна вважати, що завдання виконано, залишилося заповнити звіт необхідною інформацією, яку просив рекламодавець. У нашому випадку необхідно у звіті надіслати посилання сторінки, на якій робили репост, після чого натискаємо «Відправити звіт».

Після відправки звіту повинно з’явиться спливаюче віконце. У ньому бачимо, що звіт відправлений, після чого натискаємо «ОК«.

Тепер, коли рекламодавець перевірить наш звіт, то він сплатить нам нашу працю. А поки будемо чекати на перевірку, можна приступити до виконання наступного завдання.

Як ви бачите, заробіток досить простий, так що навіщо втрачати час даремно, якщо можна заробити? Думаю, я розжував весь процес роботи на проекті детально, вам залишилося лише скористатися цією інформацією.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про