Як заробити на партнерках без сайту

партнерські програми для заробітку

Власний сайт – один з кращих способів отримати дохід в Інтернеті за допомогою партнерок. Однак що роботи, якщо у вас не має свого ресурсу. Існують партнерські програми для заробітку, де свій сайт не потрібний. В цій статті ми розкажемо як вони працюють, а також дамо декілька простих порад, які дозволять отримувати більший дохід.

Партнерська програма (партнерка) — це співпраця між продавцем і другою особою, яка приваблює клієнтів.

Способи заробітку

Насправді існує дуже багато для отримання доходів Інтернеті без власного сайту. Сюди входять:

 • SMM;
 • Арбітраж трафіку;
 • Безкоштовне отримання трафіку.

Працюємо з SMM

SMM для заробітку на партнерках без сайту – один з найпотужніших інструментів, який дозволяє залучити цільову аудиторію. Справа в тому, що в соціальних мережах легко об’єднувати людей за інтересами.

SMM (Social Media Marketing) — це залучення трафіку і клієнтів соціальних мереж за допомогою створення груп, особистих каналів та купівлі реклами. Кожна крупна мережа складає рейтинг кращих партнерів, яким вдалося заробити найбільше. Найчастіше саме власники великих спільнот або акаунтів знаходяться на перших місцях.

Admitad – найбільша мережа, де понад доступно 1 000 компаній, які можна рекламувати в соціальних мережах.

Топові соціальні мережі для просування партнерів

На YouTube чи не найкраще працюють партнерські програми для заробітку, адже тут найактивніші користувачі. Це пов’язано з тим, що саме відео-контент найкраще сприймається. Вплив роликів значно частіше спонукає людей до певної дії, аніж читання тексту.

Способи заробітку на партнерці в YouTube:

 1. Розміщення реклами на власних роликах на початку або в кінці відео. Так само можна залишати посилання в описі під відео;
 2. Купівля реклами в інших ютуберів з вашим посиланням;
 3. Однак не залишайте спам в коментарях під відео. Увага! За таке ваш акаунт на YouTube можуть заблокувати.

Канал, якщо на нього підписалося 100 тисяч глядачів, може приносити більше прибутку, ніж група Вконтакті з 500 тисяч осіб. Крім того в Ютубі набагато простіше набрати таку аудиторію.

Можна також купувати рекламу в розпіареного ютубера, відео якого набирають до 100 тисяч переглядів.

Вконтакті (vk.com) – найбільша російська соціальна мережа. Тут швидше розкручується бренд і більше трафіку ніж на YouTube, однак значно менша конверсія.

Способи заробітку на партнерці Вконтакті:

 • Розкрутка облікового запису або групи, а після виставлення рекламних постів з реферальними посиланнями;
 • Замовлення реклами у великих групах;
 • Замовлення таргетингової реклами Вконтакті;
 • Спам реферальними посиланнями у відкритих групах.

Випробувавши всі ці способи, ми прийшли до висновку, що партнерські програми для заробітку найкраще працюють, якщо залучати клієнтів за допомогою реклами в групах. Ціна на неї не висока, а результативність вражає. Чимало людей переходить за посиланнями.

Sociate – кращий майданчик для купівлі реклами у великих спільнотах. Приклад: у групі з 3 млн передплатників приблизно 100 тисяч осіб побачать ваш рекламний пост. Ціна –  5 тисяч рублів (50 рублів за 1 000 показів).

Ще існує таргетингова реклама Вконтакті, однак вона не приносить таких результатів, як реклама у спільнотах. Створення і розкручування власної групи –  дуже довгий процес, який починає себе окупати тільки через 6-8 місяців.

Принципи роботи з арбітражем трафіку

Арбітраж трафіку – один з найпростіших способів заробляти; покупка реклами з метою спрямувати трафік на партнерську програму для отримання прибутку. Однак такий метод потребує хороших вкладень з високими ризиками.

Де рекламувати партнерські програми для заробітку:

 1. Контекстна реклама (AdWords/Директ);
 2. Соціальні мережі;
 3. Банерна реклама на блогах і форумах.

Наша мета знайти партнерську програму, яка надає найвигідніші умови. Для цього рекомендуємо знайомитися з відгуками в Admitad. Якщо ви новачок, не поспішайте застосовувати контекстну рекламу в Яндексі і Google. Там потрібно дуже тонко налаштовувати оголошення, що б вони були вигідними.

Рекомендуємо купувати рекламу на блогах і форумах. Причини:

 • висока конверсія щодо ціни;
 • ви можете детально відслідковувати статистику на блогах і форумах, а потім вирішувати;
 • безкоштовний трафік.

Партнерські програми для заробітку без вкладень

Якщо у вас обмаль грошей, ви можете спробувати попрацювати з партнерськими програмами без жодних вкладень. Але тут доведеться витратити більше часу. Наше завдання – знайти сайт з великою аудиторію користувачів та залишити там посилання. Таких ресурсів є багато, однак нам потрібні кращі і бажано, щоб вони збігалися з тематикою партнерів. Про багато таких сайтів ми розповідаємо на Фінтрамплін, читайте інші статті, щоб не пропустити.

Безкоштовні місця для розміщення партнерських програм:

 1. Форуми;
 2. Блоги;
 3. Відповіді на запитання.

Як працювати на форумах

До прикладу, реєструємося в партнерській програмі BinPartner і беремо посилання на Binomo (торгівля опціонами). А далі шукаємо форуми про заробіток в інтернеті. Проходимо реєстрацію, пишемо 10-15 повідомлень, а після створюємо власну тему — «як заробити на опціонах». Де докладно описуєте переваги заробітку на Binomo.

Аналогічно відбувається робота і з іншими партнерами. Заходимо на якусь сторінку, пишемо коментар та лишаємо посилання.

Таким чином можна знайти 40-50 форумів і залишити багато посилань з однієї теми.

Відгуки на блогах

На будь-якому блозі є можливість залишати коментар під дописом. Як знайти такий ресурс. Введіть запит «як заробити на бінарних опціонах», де 8 з 10 сайтів будуть блогами. Заходьте на сайти, читайте дописи та лишайте відгуки. Ваше завдання – написати такий коментар, щоб власних блогу не видаляв його через наявність там посилання.

Якісний відгук с посиланням може приносити 10-20 кліків, а це 2 клієнта в місяць.

Відгуки та відповіді на питання

Думаю кожен з вас хоч раз порівнював відгуки в інтернеті про певний товар чи компанію. Так от, можна писати негативні відгуки і кидати партнерське посилання на більш хороший сайт. Однак, щоб це спрацювало, потрібно:

 1. Лишати коментарі про популярні компанії чи сайти;
 2. Кидати посилання на такі ж топові ресурси;
 3. Писати обдумані, розгорнуті відгуки. Користувачів навряд зацікавить відгук, який складається з одного речення.

Також можна шукати ресурси з питаннями. Та давати там відповіді, вказуючи посилання. Однак приготуйтесь до того, що ваш допис можуть видалити.

Партнерські програми для заробітку: порада

Як ви вже зрозуміли, заробити в Інтернеті можна і без власного сайту. Достатньо вибрати хорошу тематику. Пропонуємо вам список найпопулярніших:

 1. Інтернет-магазини;
 2. Ігри з виводом грошей;
 3. Банки;
 4. Туризм.

Ви можете спробувати і інші сфери. Не бійтеся експериментувати.

Отже, щоб застосовувати партнерки, не обов’язково мати власний розкручений сайт. Достатньо активно розповсюджувати посилання в блогах, форумах, соціальних мережах. Тепер ви знаєте як це робити, тож можете спробувати.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про