Скільки можна заробити на ПАММ рахунках?

Скільки можна заробити на ПАММ рахунках

З першого знайомства з ПАММ рахунками складно оцінити, скільки на них можна заробити. Тим більше у кожного брокера їх досить багато, одні збиткові, інші прибуткові. Скільки можна заробити на ПАММ рахунках?

Перспективний заробіток складно підрахувати, тому відповім виходячи зі свого досвіду інвестування. На ПАММ рахунках можна стабільно заробляти від 4-х до 8-ми відсотків на місяць при грамотно складеному портфелі.

Можна заробляти і 100 відсотків в місяць, але недовго! З такою прибутковістю результат буде плачевний (мінус 100%).

Якщо перевести все це в гроші, вийде наступна прибутковість:

  • Вкладено 100$; Заробіток 4$ – 8$ в місяць;
  • Вкладено 1 000$; Заробіток 40$ – 80$ в місяць;
  • Вкладено – 10 000$; Заробіток 400$ – 800$ у місяць.

З іншого боку, якщо підходити до процесу інвестування безвідповідально, можна все втратити, тому спочатку вивчаємо теорію, потім вкладаємо гроші.

Зрештою, якщо ви все будете робити правильно, ризик втрати буде мінімальний, навіть якщо один тиждень чи місяць опиняться в збитку інші його перекриють, а в кінцевому підсумку, ви все одно отримаєте прибуток.

Яка прибутковість ПАММ рахунків?

Якщо взяти всі ПАММ рахунки будь-якого брокера, і підрахувати їх прибутковість, то виявиться дуже великий мінус. Все тому, що від статистики ще ніхто не втік, на ринку форекс більшість трейдерів втрачають гроші. І керуючий ПАММ рахунком, по суті, нічим від них не відрізняється. Це такий же трейдер, як інші.

Але, серед цього натовпу, яка втрачає гроші, є 5%-10%, які заробляють. Потрібно вкладати саме в ті 5%-10%, які приносять дохід.

Читайте про перевірений заробіток на інвестиціях.

Благо для цього у нас є все необхідне, і це – детальна історія ПАММ рахунки, з потрібними нам для аналізу графіками і таблицями. Це все нам надає практично кожен ПАММ брокер.

Таким чином, наша прибутковість як інвесторів в ПАММ рахунки в більшості випадків залежить від нас же самих. Потрібно лише правильно вибирати ПАММ рахунки, інвестувати в успішних керівників.

В результаті можна домогтися, що середня прибутковість ПАММ рахунків Вашого інвестиційного портфеля постійно буде позитивною, і ви без зусиль зможете отримувати більше 100% річних.

Агресивні і консервативні ПАММ рахунки

Існує два принципово різних типи керуючих. Перші допускаю більший ризик на угоду, тобто входять завищеним обсягом – їх називають аргесорами. Ці ПАММ рахунки можуть відображати високий рівень прибутковості, але і ймовірність отримати великий збиток у них теж більша.

Інші, торгують більш обережно і входять з невеликими сумами – їх називають консерваторами. Прибутковість консервативних рахунків істотно нижче, але ймовірність зловити великий збиток також мінімальна.

Скільки можна заробити на агресивних ПАММ рахунках?

Деякі агресивні трейдери показують прибутковість понад 100% за місяць, але рано чи пізно ловлять великий мінус. А іноді і повністю зливають торгові рахунки.

Таким чином, на агресивних рахунках можна, як і добре піднятися, так і швидко опуститься.

Хочу зауважити, що агресори теж бувають різні. Наприклад, деякі трейдери працюють без стопів, постійно усереднюються або навіть подвоюють ставки, як по стратегії мартінгейла. В таких агресивних керуючих я не рекомендую вкладати гроші, в крайньому випадку, інвестувати на дуже короткі терміни.

Інші торгують, з одного боку агресивно, але, при цьому, дотримуються чіткий «money management». Вони ріжуть збитки відразу, як тільки ціна йде не в ту сторону. Такі ПАММ рахунки можна розглядати на більш довгий ьермін інвестування, і вони заслужено мають місце бути у портфелі.

Але, в будь-якому випадку, не треба перестаратися і більше 20% агресорів тримати в портфелі не варто.

Яку дохідність мають консервативні ПАММ рахунки?

Консервативні трейдери торгують невеликим об’ємом від депозиту і показують прибутковість на рівні 2%-4% в місяць. В більшості випадків збитки також контрольовані і більше 6% за місяць, вони не зіллють.

У портфелі переважна більшість має бути саме консервативних керуючих.

На практиці одні інвестори вкладають в консервативних трейдерів і мають прибутковість на рівні 60%-80% в рік. Інші стрибають з рахунку на рахунок, шукають більш рахунки з більш високою прибутковістю, постійно перетасовують свій депозит, і мають ту ж прибутковість на рівні 60%-80% в рік.

Так скільки я зароблю на ПАММ рахунки?

Після всіх спроб і помилок, у вас виробиться більш-менш зрозуміла логіка у виборі оптимальних ПАММ рахунків для інвестування, буде збалансований портфель, і ви зрозумієте, що на ПАММ рахунки можна заробити від 4% до 8% в місяць.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про