Оцініть статтю!

Як заробити на інфопродуктах? Де і наскільки вигідно це робити

Як заробити на інфопродуктах


Будь-яка інформація – це гроші, а за роки роботи в будь-якій сфері, ми збираємо її у величезних кількостях. Навіть звичайний життєвий досвід може стати інформаційним джерелом, а на його основі можна написати електронну книгу, записати серію відео уроків, допомоги і так далі.

Як заробити на інфопродуктах? Відповідь очевидна, їх потрібно продавати. Щоб було що продавати, спочатку потрібно це створити.

Своїми силами ви точно впораєтесь, а як заробити на інформації ми вже розповідали. Схудли, щось заробили, навчилися працювати з програмою, все це привід створити інфотовар.

Що таке інфопродукт?

Найпоширеніший вид інформаційного продукту, це електронні книги. За статистикою, в інтернеті найчастіше купують саме їх. Це не дивно, багато хто вже займаються самоосвітою, використовуючи різні авторські роботи.

Чи під силу вам створити цілу книгу? А чому ні, якщо є знання з якої-небудь ніші? Зовсім не обов’язково розгортати на кілька томів, як «Війна і Мир», можна обмежитися лише 20 сторінками. Найголовніше, щоб тема була цікавою, затребуваною і актуальною.

Наприклад, сьогодні люди цікавляться тим, як заробити гроші в інтернеті, а всілякі посібники та відео уроки для навчання, користуються величезним попитом. Можете просто знайти в мережі якісь стратегії або думка експерта, щоб записати власні ролики на їх основі.

Головна перевага інформаційних продуктів, це можливість їх продажу в необмеженій кількості. Створювати ви їх будете один раз, а гроші отримувати щоразу, коли хто-небудь захоче їх отримати. Схема перевірена і багато хто вже домігся серйозного успіху в даному напрямку.

Заробіток на своїх інфопродуктах

Чесно кажучи, розробка інфотоварів набагато простіша, ніж організація продажів. Щоб ваш продукт купили хоча б 100 чоловік, доведеться попітніти.

Крім того, що доводиться створювати ресурс для прийому оплати, потрібно ще якось привернути до себе увагу. Добре, що є спеціальні системи для швидкого створення партнерської програми.

Кращий варіант це GlopArt , де вже додано безліч інформаційних товарів. Схема співпраці гранично проста.

Автори додають сюди свої роботи і встановлюють винагороду для партнерів. Щоб заробити гроші, партнери шукають клієнтів, що стає вигідним для всіх учасників угоди.

Наприклад, автор просить за свій інформаційний продукт 700 рублів, а партнери за продаж отримують по 320 рублів. Ви можете встановити виплату партнерам 90%, щоб розкрутити своє ім’я, це допоможе в подальшому продавати товари ще дорожче.

Є також проект Plati, де також можна додати будь-які свої електронні книги.

Партнерська програма теж є, але нею тут не так активно користуються. Краще завантажити товар на даний сайт і потім замовити рекламу, щоб люди переходили і легко оплачували покупку.

Провести рекламну компанію можна через один зі спеціальних сервісів. Наприклад, на Nolix ви зможете замовити рекламну рядок з будь-яких сайтів (на нашому блозі вона встановлена в самому верху).

Продаж партнерських інфопродуктів

Якщо ви сумніваєтеся в своїх силах, але хотіли б спробувати пошукати покупців, стаєте партнером. На тому ж GlopArt ви знайдете купу бестселерів і отримавши партнерські посилання, зможете почати залучати покупців навіть через соціальні мережі.

Добре, що там все вже налаштовано і після переходу за посиланням людина не просто побачить форму оплати, а потрапить на красиво оформлений сайт, що тільки збільшить його інтерес:

Майже під усі товари створені продаючі сторінки, а якщо людина переходить по вашому посиланню і робить замовлення, ви отримуєте винагороду.

Крім системи Глопарт, є й інші партнерські програми інфопродуктів:

  1. QwertyPay – найчастіше тут додаються інфотовари на тему заробітку через інтернет. Плюс партнерки полягає в тому, що автор може запропонувати відразу кілька рівнів рефералів. Тобто, ви будете отримувати гроші з продажів залучених партнерів.
  2. 1popov – творець цієї партнерської програми відомий інфобізнесмен Євген Попов. Він створив величезну кількість самих різних відео курсів на тему інформаційного бізнесу.
  3. Photoshop-master – творець той же Євген Попов, але в цій партнерці продаються інфотовари на тему фотошопу. Їх записує його дружина і за сумісництвом діловий партнер.

Вибирайте будь-які товари і починайте їх продавати, якими завгодно способами. Успішний Інфобізнес можна розвивати і без створення курсів або книг, досить навчитися привертати увагу клієнтів.

Займатися продажами інфопродуктів власного виробництва набагато вигідніше , але не всім дано писати книги.

Що стосується відео, то тут теж потрібно багато чому навчитися. Але потенційно успішний манімейкер не боїться труднощів, хоча для початку варто спробувати продати чужі товари, щоб оцінити перспективи.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про