Залиште свою оцінку! (2 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

6 способів заробити Litecoin

Як заробити лайткоін

Добування лайткоінів та інших криптовалют є дуже не поганим варіантом для заробітку, якщо розібратися і зуміти зайняти місце в цій ніші. Але як заробити лайткоін і які способи для цього існують.

А способів отримання лайткоін досить багато, і в цій статті ми допоможемо вам розібратися, яким же способом найкраще буде отримувати криптовалюту.

Яким найкраще отримувати криптовалюти?

Перший і найбільш популярний спосіб – майнінг. Використовуючи обчислювальні здібності свого домашнього комп’ютера або спеціально зібраних пристроїв (ферми), ви допомагаєте створювати нові блоки, і за це отримуєте належне винагороду – добуваєте лайткоін, біткоин або інші кріптовалюти, в залежності від того, що ви вибрали.

Заробіток лайткоінів на майнінгу

Перевагою такого способу отримання лайткоін, є надійність і популярність цього способу, а також його висока ефективність, при умові, що ви маєте достатньо високі обчислювальні можливості. Саме з допомогою майнінгу і видобувається основна кількість всіх лайткоінів. Однак, популярність цього способу можна приписати і до мінусів, адже чим більше майнерів з досить потужними комп’ютерами, тим менший прибуток. Ще одним мінусом є той факт, що в останні роки практично весь прибуток від майнінгу, ділять між собою великі ферми, тим самим, позбавляючи можливості заробітку звичайних користувачів. Виходом залишається лише участь у пулах, самостійний збір ферми (що, однак, потребує чималих капіталовкладень) або ж, перехід на нові криптовалюти, які поки захищені від монополії великих фірм.

Заробіток лайткоінів на кранах

Наступний спосіб – це так звані «крани», які роздають лайткоіни абсолютно безкоштовно. Не дивлячись на те, що це звучить досить ненадійно, насправді, ці сайти і правда надають криптовалюту абсолютно безкоштовно. Але їх сума є дуже маленькою, і такі сайти спрямовані на те, щоб познайомити початківців майнерів зі сферою видобутку лайткоінів і отримання перших реальних грошей, хоч і незначних. Власне кажучи, це і було початкове завдання. Ще однією додатковою метою «кранів», є перемішування потоків криптовалют, що ускладнює відстеження шляхів існуючих транзакцій. Заробіток сайтів, полягає в тому, що на сайті-крані розміщується реклама, а власник сайту лише ділиться з користувачами частиною прибутку від цієї самої реклами в криптовалюті.

«Крани» – роздають лайткоіни абсолютно безкоштовно.

У більшості випадків сайти-крани надають безкоштовну валюту всього за введення капчі (хоча зустрічаються сайти і без її введення) на вашу лайткоін-адресу. Виплати складають від декількох десятків до декількох сотень Лайтоші (ще одна криптовалюта, яка має курс 1 до 0.00000001 лайткоіна).

Читайте про заробіток криптовалют на нашому сайті.

Заробіток на завданнях

Букси або PTC-сайти. У разі використання буксів ви отримуєте лайткоін або інші криптовалюти, завдяки тому, що дивіться рекламу, тим самим, отримуючи частину оплати за цю рекламу. Подібні сайти виступають посередником між користувачами і рекламодавцем, отримуючи свій відсоток від перегляду реклами кожного користувача. Таким чином, кожен в цьому ланцюжку залишається повністю задоволеним.

У разі використання буксів ви отримуєте Litecoin або інші кріптовалюти, завдяки тому, що дивіться рекламу, тим самим, отримуючи частину оплати за цю рекламу.

Заробіток на іграх

4) Ігри – це ще один, і досить оригінальний спосіб для отримання лайткойнів, який дозволяє вам заробляти прямо під час ігрового процесу. Однак, є кілька різних принципів, на яких й будується отримання криптовалют з допомогою ігор.

Перший – це безкоштовне отримання самої гри, натомість на віддачу обчислювальних здібностей комп’ютера, під час цього процесу. Дана схема схожа на модель adware, де замість плати за гру, розробники отримують гроші за вбудовану рекламу.

Другий варіант – безпосереднє отримання криптовалют під час гри завдяки використання персонального комп’ютера в якості засобу для обчислення. Єдина різниця між цими двома видами – отримання оплати у другому випадку.

Плюсом такого способу є широка база ігор, серед яких кожен зможе знайти собі щось до смаку, а так само, легкий процес отримання ресурсів. Однак, до мінусів можна віднести слабкий рівень заробітку а, іноді, ще й шахрайство зі сторони розробників. Так це може бути у вигляді відсутності оплати, хоча, це є досить рідкісним явищем.

Оплата послуг

5) Ще один спосіб отримання лайткоінів – це в якості оплати за яку-небудь, виконану роботу або надані послуги. У Європі та США – це звичайне явище, існування інтернет-магазинів, супермаркетів і навіть банкоматів, де можна використовувати або обмінювати різні криптовалюти на долари і євро, проте у нас ці методи тільки починають набирати популярність.

Тим не менш, лайткоін все частіше використовують в якості оплати між роботодавцем і працівником. Одним з плюсів таких економічних відносин, перед традиційними, є стабільність курсу, зручність відправки і практична відсутність додаткових податків або відсотків. А для проведення транзакції достатньо, що б у відправника і одержувача були зареєстровані свої адреси на одній з бірж або сайтів по обміну лайткоінів.

Litecoin все частіше використовують в якості оплати між роботодавцем і працівником.

Плюсами такого розрахунку є той факт, що одержувач може зберегти валюту в якості інвестицій або перевести її на потрібну валюту в будь-який момент. До мінусів можна віднести практичну неможливість безпосереднього використання криптовалют на території СНД.

Продаж товарів за лайткоін

Наступна можливість отримання лайткоін виходить з попередньої. Ви без особливих зусиль можете отримувати і передавати цифрові гроші за покупки різних товарів. Наприклад, ви можете замовити який-небудь електротовар, гру, програму або ж послугу в інтернет-сфері, і легко заплатити лайткоіном або біткоіном. Однак, все ще, далеко не всі сервіси приймають їх. Як вже згадувалося вище, в деяких державах (США, Китай, Великобританія) вже існують цілі магазини, з якими можна розрахуватися за допомогою криптовалют.

Ви без особливих зусиль можете отримувати і передавати лайткоін за покупки різних товарів.

І саме через цей спосіб отримання лайткоін, майнінг є під забороною в деяких державах, так як деякі користувачі використовують обмін криптовалют для здійснення незаконних угод або торгівлі. Однак, це зовсім не означає, що звичайні покупки є небезпечними.

Увага – небезпечні способи

Однак, є дійсно небезпечні способи отримання лайткоінів, які напевно є обманом і спрямовані лише на те, що б отримати ваші гроші. До такого способу можна віднести так звані «Подвоювачі кріптовалюти». Подібні сайти заявляють, що після вашого вкладу в їх сервіс, ваші гроші протягом певного часу подвояться, потім потроїти і т. д. насправді ж, єдина їх мета – отримання від вас значної суми та переклад її на свій рахунок, таким чином ви втрачаєте гроші, а шахраї заробляють їх.

«Подвоювачі кріптовалюти»- це небезпечні способи отримання лайткоінів. Використовуйте тільки перевірені сайти і ресурси.

В інтернеті існує безліч сайтів-подвоювачів, як повністю унікальних, так і таких, що повторюють стиль відомих бірж/сайтів по майнингу. Проте всі вони, без винятків, лише залучають інвестиції, які, після вкладу, вже не повернуться до вас. Ні в подвоєному, ні навіть у початковому розмірі. Тому, краще використовувати тільки перевірені сайти і ресурси, які займаються майнінгом. Їх ви можете знайти у наших статтях, і докладно дізнатися про них всю інформацію.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про