Залиште свою оцінку! (9 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

10 способів заробити біткоін без вкладень з нуля в 2018 році

заробити Біткоін в 2018 році - основні способи

Не просто так в біткоіни вкладаються мільярди доларів. Серед інвесторів є відомі люди, і вони впевнені в перспективному майбутньому криптовалют. Зокрема, монети Bitcoin повинні розвиватися в найближчі роки. За оцінкою деяких експертів, курс цього альткоіну може піднятися до 2020 року до 100 000$.

Інтерес до Bitcoin не згасає, а лише посилюється. Це позитивно позначається на динаміці курсу. Зараз складно знайти людину, яка б не хотіла стати власником BTC. Купувати монети не обов’язково, є 10 способів заробити біткоін без вкладень з нуля в 2018 році, які не втратили актуальність.

Чи варто намагатися заробити Біткоін в 2018 році?

Про перспективи криптовалют часто сперечаються, але поки більшість професіоналів впевнені в позитивній динаміці Біткоіна. Ці монети продовжують активно розкручувати, а чим вищий на них попит, тим швидше збільшується вартість. На початку 2018 року спостерігався спад, але зараз курс потихеньку відновлюється.

Корекція триває, але ще в жовтні-листопаді 2017 року за 1 монету давали 5000$, а зараз вона коштує майже 9000$. Навіть ті, хто вклався кілька місяців тому, залишаються в плюсі. Продавати BTC поки рано, в найближчі місяці курс повинен зростати.

Що стосується самих способів заробітку BTC, то деякі з них поступово втрачають актуальність через низьку прибутковість. Ще б, зараз всі ганяються за цими монетами і якщо б їх було так просто отримати, кругом були б одні мільйонери.

Покрокова інструкція по заробітку біткоінов для новачка

Деякі користувачі намагаються заробити криптовалюту навіть не розбираючись, як вона працює і що це таке. Тому, вони починають реєструватися на різних сайтах навіть не створюючи рахунки під монети. Незалежно від обраного методу, необхідно виконувати 3 основні дії:

 1. Створити гаманець

Починати потрібно з відкриття рахунку, на якому будуть зберігатися криптомонети. Для початку найпростіше зареєструвати гаманець на BlockChain. З варіантів онлайн сховищ, це найбільш надійний сервіс. Номер рахунку видається після натискання кнопки «Отримати». Заодно ви отримаєте рахунки під Ефиріум і Біткоін Кеш.

Тим, хто налаштований працювати з серйозними сумами і переживає за збереження цифрових монет, краще придбати апаратний гаманець. Спеціальний пристрій підключається до комп’ютера кожен раз, коли потрібно провести транзакцію. Коштує близько 100$, на сьогоднішній день немає більш зручного і безпечного методу.

 1. Вибрати спосіб заробітку

Отримавши номер гаманця, можна переходити до вибору доступних способів для заробітку. Вибір великий, зараз навіть на біржах фрілансу пропонують виконувати роботу за Біткоіни. Коли будете реєструватися на спеціальних сайтах для заробітку BTC, вказуйте свій номер гаманця. Саме тому перший крок є основним.

 1. Обмінювати криптовалюту

Квапитися з виводом криптовалют не потрібно, адже їх курс зростає і тим самим приносить ще більше прибутку власникам монет. Але важливо знати, як проводиться обмін альткоинов на фіатні гроші. Тут є два варіанти – використовувати обмінні пункти або біржі криптовалют. Обмінниками користуватися простіше, але на біржах курс вигідніший.

Загалом нічого складного, головне зловити вдалий момент для продажу зароблених BTC за вигідною ціною. На біржах операції з обміну проводяться між реальними людьми, там вони створюють ордери (заявки), а інші їх приймають. Отримавши національну валюту (рублі, долари і т. д.), їх залишається тільки перевести на електронний гаманець або банківську карту.

Як заробити Біткоін в 2018 році? Кращі способи

Поки є можливість отримати Bitcoin навіть без вкладень, цим обов’язково потрібно користуватися. Ніхто напевно не знає, наскільки виросте курс цієї кріптовалюти, а за останній рік деяким власникам BTC вдалося отримати мільйони за рахунок подорожчання альткоіна. Ось робочі та актуальні методи на 2018 рік:

1. Заробіток Біткоінов без вкладень на кранах

Простіше всього збирати халяву, BTC роздають через спеціальні сервіси їх називають кранами. Все гранично просто, рекламодавці замовляють на них рекламу, а власники ресурсів приваблюють відвідувачів за рахунок роздачі бонусів. Як правило, вони нараховуються в Сатоші (стоміліонна частинка Bitcoin). Самий популярний сервіс з халявою кожна година – це Freebitcoin.

Реєструєшся і щогодини запускаєш генератор, щоб дізнатися яка сума бонусу тобі нараховується. Зібравши мінімалку, кошти переводяться на гаманець. На інших кранах дії можуть дещо відрізнятися. В деяких випадках навіть реєструватися не потрібно. Щоб робочі крани 2018 року були завжди під рукою, реєструйтеся в ротаторі faucethub. Там ведеться моніторинг сайтів з халявою.

Звичайно, бонуси з кранів зовсім мізерні, але навіть від цього не слід відмовлятися. Сайтів з безкоштовною роздачею BTC створено багато, а багато часу вони не забирають. Це ідеальний спосіб заробити Біткоін з нуля без вкладень для новачків.

2. Майнінг Біткоінов на своїй фермі

Кілька років тому можна було встановити на ПК програми і добувати крипту. Зараз складність майнінгу у Bitcoin настільки висока, що видобуток ледь окупає витрати на електрику. Тому вже ніхто не використовує свої відеокарти і процесори для цього, є сенс лише у відкритті ферми.

Для цього потрібна покупка безлічі відеокарт, їх поєднання в одну систему і налаштування. Прибутковість безпосередньо залежить від потужності. Новачкові цей варіант точно не підходить, та й потрібні вкладення для гарного прибутку.

Комп’ютери з ігровими картками все ж можна використовувати, але краще вибрати інші монети. У статті про те, яку криптовалюту зараз вигідно майнити, ми вже представляли список токенів, краще вибрати їх, якщо вам не під силу створити ферму.

3. Хмарний майнінг Біткоінов

З невеликим стартовим капіталом можна почати видобуток крипти з допомогою сервісів хмарного майнінгу. Їх створюють власники великих ферм, вони дають в оренду хэшрейт. Навіщо їм це? Щоб окупати витрати на електрику, підтримку бізнесу і так далі. Вимог до стартового капіталу немає, вкладай хоч 10$:

Через кращі сервіси хмарного майнінгу створюються пасивні джерела прибутку. Як бачите, договір оренди укладається на рік. За цей час гарантовано окуповуються вкладені кошти, а скільки відсотків це приносить залежить від вибраного пулу, курсу Bitcoin, складності майнінгу та інших факторів.

4. Заробіток Bitcoin в іграх

Роботу по збору криптовалюти можна перетворити в розвагу. Створено багато ігрових проектів, на яких доступні виплати в Біткоінах. Більшість з них – це ті ж крани з невеликими бонусами за активність у грі. Але є і більш великі, цікаві сайти з широким функціоналом:

 • на GoldenTea пропонують продавати чайне листя;
 • гра Tomygame зроблена за мотивами мультфільму «Том і Джеррі»;
 • казино BitGames пропонує азартні ігри і роздає бонуси;
 • гра-кран Freebtcmine з бонусом кожні 14 хвилин;
 • гра про кулька поїдає частинки Chopcoin + кран з безкоштовними Сатоші;
 • гладіаторські битви на Coinbrawl супроводжуються бонусами в Біткоінах;
 • гра Bitkong нагадує сапера, але набагато цікавіша і тут роздають Сатоші.

Ці проекти не зрівняються з відомими браузерними іграми, зате в них без вкладень вдається заробляти BTC. Отримуйте задоволення від гри і збирайте халяву, це порівняно з використанням кранів.

5. Простий заробіток BTC на завданнях

Є в мережі і такі сервіси, де просять виконувати елементарні дії за Біткоіни. Це може бути що завгодно, починаючи з перегляду сайту, закінчуючи установкою мобільного додатку. З кожним днем кількість сервісів з виплатами в Bitcoin збільшується, починайте працювати з перевіреними проектами:

 • BtcClicks – нараховуються mBTC за перегляд сайтів.
 • BtcVic – бонус за реєстрацію і оплата за відвідування сайтів.
 • Rucaptcha–заробіток на введення капчі, є вивід на Біткоін.
 • Coinadder – оплата в BTC за перегляд сайтів рекламодавців.
 • Freedigitalmoney – виплачують Bitcoin за коментарі, завантаження додатків і платні опитування.
 • Bitfortip – Біткоіни можна отримати за спілкування на форумах.
 • Coinality – сайт з більш серйозними завданнями, можна знайти постійну роботу.
 • Xbtfreelancer – біржа фріланса з оплатою Біткоінами.

Багато сервісів доступні лише англійською мовою, в Рунеті ця ніша тільки набирає обертів. Тому доведеться користуватися перекладачем, хоча для серфінгу сайтів це не згодиться, тож зрозуміло, що потрібно робити.

6. Мобільний заробіток Біткоінов

Під смартфони також створюються проекти, але поки жодна програма не заслужила бездоганної репутації. Єдиний сервіс, який реально платить – це Bitmaker (після ребрендингу StormPlay). Кожні півгодини тут можна збирати бонуси, а зібрані Blocks виводяться не тільки на Біткоін гаманець.

Відгуки по даному додатку для заробітку Bitcoin в 2018 році продовжують з’являтися і всі вони позитивні. Тільки на бонусах багато не зібрати, тому тут додані завдання з установкою додатків. Умови в них бувають різні, іноді просять пройти кілька рівнів за додаткову винагороду.

На жаль, доступної мови немає, а це може стати проблемою при вивченні умови в завданнях. Зате платять за них пристойно і гроші виводяться без затримок.

7. Партнерські програми з виплатами в Біткоінах

Практично на всіх сайтах, які представлені вище, діють партнерки. Залучаєш нових користувачів, отримуєш за це винагороди на різних умовах. В одному з постів було представлено, як я заробив на HashFlare 2000$, це прибуток саме за рахунок запрошення рефералів. Їх я залучав на сервіс хмарного майнінгу і отримував за це відсотки від депозитів.

Крани віддають частину зібраних бонусів, сайти з завданнями відсоток від доходу, біржі криптовалют діляться своєю комісією. Щоб почати цим займатися, потрібно лише знайти на проекті розділ з партнерською програмою і там отримати свою посилання:

Основна перевага даного методу в тому, що запрошені люди можуть проявляти активність по кілька років і за весь цей час нараховуються невеликі винагороди. Немає сайту? Використовуйте соціальні мережі, створюйте гілки на форумах, записуйте ролики для Ютуба.

8. Арбітраж криптовалюти

Для обміну альткоінів створено багато різних сайтів, а курси на них змінюються в режимі реального часу. Цілком реально зловити момент, коли можна вигідно купити Bitcoin на одному проекті і тут же продати його дорожче через іншу систему. Розглянемо конкретний приклад, а для цього скористаємося моніторингом обмінників BestChange:

Дивіться, на самому першому обміннику пропонують обмін 1 BTC 469 545 рублів Ківі. Тепер переходимо на біржу Exmo, де звичайні люди пропонують придбати монети. В ордерах на продаж знаходимо вигідний ордер з ціною за 1 BTC 441 032 рубля.

Купуєш Біткоін на біржі, тут же переводиш його назад в рублі через обмінник і отримуєш майже 30 000 рублів. Навіть після списання всіх комісій, залишаєшся в плюсі. Причому не обов’язково купувати цілу монету, можна провести таку операцію і на 100$, головне розрахувати очікуваний профіт з урахуванням всіх комісійних зборів.

9. Торгівля на біржах криптовалют

Пристойний дохід вдається робити і на русі курсу Біткоіна. Волатильність у нього висока, протягом декількох хвилин котирування може опускатися і підніматися. Якщо скласти грамотний прогноз, можна купити і швидко продати монети за більш високою ціною. Знову ж покажемо реальний приклад. Сьогодні в 5 ранку 1 BTC коштував 8108$, а через півгодини його вартість піднялася до 8359$:

Різниця 250$ і хтось встиг заробити гроші на цьому стрибку. Вони відбуваються по кілька разів на день, тільки зловити момент реально важко. У статті про торгівлю криптовалютою для початківців ми описували цей процес більш докладно і давали поради щодо прогнозування курсів.

 1. Продаж товарів і послуг за Bitcoin

В сучасному інтернеті кріптовалюти влаштувалися капітально, навіть на ОЛХ з’являються оголошення із пропозицією сплатити товар або послугу Біткоінами. Знову ж є суттєва різниця між Рунетом і буржуйнетом, іноземці набагато активніше користуються альткоінами.

Приміром, їм доступна повноцінна біржа фрілансу з розрахунками в Bitcoin – Cryptogrind. Також створені магазини контенту, де можна виставити на продаж картинки, тексти та багато іншого (Bittit, Pastecoin).

Продавати через інтернет і заробляти на цьому біткоіни в 2018 році стає все простіше. Аудиторія користувачів кріптовалюти розширюється, зараз вже не вважається рідкістю пропозиції з продажу квартир і машин за BTC. Тому ви можете сміливо вказувати оплату в Bitcoin на своїх оголошеннях, які розміщуються на форумах, в соц. мережах або на віртуальних дошках.

З нуля без вкладень заробити Біткоін в 2018 році ще реально, але якщо курс цієї валюти буде так само прогресивно підніматися, методи будуть набагато складніші. Багато пошкодували, що раніше не почали збирати цифрові монети. Не повторюйте їх помилку, зробіть сьогодні хоч щось, щоб отримати невелику суму в BTC на власний гаманець.

Порівнюючи відгуки, можна прийти до висновку, що найбільш цікавими варіантами є хмарний майнінг, крани, торгівля і арбітраж кріптовалюти. Але ви самі повинні вирішити, який спосіб заробітку Bitcoin найкращий.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про