Залиште свою оцінку! (1 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Як заробляти на YouTube за допомогою власного відео

youtube-як заробити

Статтю оновлено:

Якщо вас цікавить, як заробляти на YouTube за допомогою створення власного відео, пропонуємо переглянути цю статтю. Дізнайтесь як додавати відео на канал, а також як отримати прибуток за перегляди.

З чого почати

Для отримання доходу за допомогою створення власного відео та розміщення його на YouTube-каналі потрібно зареєструватися на сайті, таким чином завести свій канал. Для цього потрібно мати свій акаунт на Google.

Як додати відео YouTube

Якщо ви маєте готове змонтоване відео, яким би хотіли поділитися з глядачами на YouTube, вам потрібно:

  • Зайти на канал;
  • Натиснути кнопку “Додати відео”. Вона знаходиться у верхній правій частині сайту;
  • У новому віконці оберіть потрібне відео та встановіть відкритий доступ. Таким чином, відео-ролик зможе переглядати широка аудиторія глядачів;
  • Поки відео завантажується, заповніть інформацію у вкладках «Основна інформація» і «Розширені налаштування». Потрібно додати назву, теги та опис. Також бажано вказати параметри коментарів. Завдяки цьому ваші підписники знатимуть про нові відео.

Завантаживши відео, клікаємо на кнопку «Опублікувати». Після цього відео буде доступне для перегляду користувачам.

Де брати відео для YouTube

Логічно, якщо Ви бажаєте заробляти на YouTube, туди потрібно періодично додавати якісь відео. Бажано це робити регулярно. Це покращить пошук ваших відеозаписів пошуковими системами. Де ж брати ролики? Варіантів є кілька:

  1. Зняти відео самостійно. Для цього не обов’язково мати свою камеру. Зараз дуже популярні відео записані просто з екрану комп’ютера або ноутбука (скрінкасти). Якщо ви володієте цікавими «інтернет-секретами», чому б не поділитися ними? Крім того, програм для подібних відео є дуже багато і практично всі вони прості у використанні.
  2. Змонтувати відео з багатьох інших. Ми неодноразово бачили добірку кумедних роликів або рейтинги виступів в YouTube. Більшість користувачів просто скачують відео з того ж ютуба і роблять свої монтажі. Таким чином, отримують унікальні авторські відео.
  3. Завантажити з інших місць для розміщення відеофайлів. На інших подібних сайтах або відеоканалах можна знайти унікальні відео, яких ще немає в ютубі. Знайшовши такі, достатньо зробити невеликий монтаж і розмістити у себе на каналі. Навряд чи хтось поскаржиться на авторські права.

Як скачувати відео з YouTube

Існує чимало методів, які дозволяють скачувати відео з YouTube. Пропонуємо один з найпростіших. Коли ви знайшли потрібний ролик, введіть в адресний рядок перед словом «youtube» дві букви ss. Після цього клікайте на Enter.

Вас перекине на сайт де залишиться лише вибрати формат для завантаження відео і натиснути кнопку «Завантажити».

Як заробляти на YouTube за допомогою партнерки

Свій канал можна монетизувати кількома методами:

  • підключити Google Adsense – партнерську програму YouTube. Це дуже зручно і вигідно, Вам будуть платити за кожен перегляд відео. Але в цьому методі є і мінуси. У разі найменшого порушення правил Ваш канал відразу заблокують без можливості відновлення.
  • Монетизувати канал можна також через медіамережі, наприклад через AIR. Це одна з найкращих зовнішніх партнерок, які пропонують більше реклами і надійнішу підтримку. Багато з них сертифіковані в YouTube. Ви будете отримувати до 90% доходу від реклами на вашому каналі. Однак мідіамережі також досить вимогливі до відео-контенту на каналах.

Зареєструватись в партнерці AIR та почати заробляти на YouTube

Скільки можна заробити?

Рівень заробітку практично нічим не обмежений. Все залежить від популярності каналу. Дуже топові канали можуть приносити від 1 до 5 млн $. Велику роль відіграє тематика роликів та кількість кліків по рекламі.

Погодьтесь, є куди розвиватися. Запорука успіху – любов до свої справи та бажання працювати.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про