Робота на себе: чи готові ви до неї?

Робота на себе

Сьогодні ми поговоримо про те, які проблеми передбачає робота на себе , чи готові ви до них. Я вже неодноразово писав, що робота на себе – це більш вигідний і цікавий варіант заробітку, ніж робота на дядю , і все так же дотримуюся цієї думки. 

Читати далі

Робота, пов’язана з подорожами по світу і туризмом: огляд найкращих професій

робота в подорожах

Вибір професії – завдання непросте. Робота може бути нудною, монотонною і одноманітною. А може бути захоплюючою, пізнавальною і повною нових відкриттів.

Читати далі

Всі способи заробити на музиці в інтернеті не виходячи з дому — 7 прибуткових ідей заробітку для музиканта

як заробити музиканту в інтернеті

Початківці музиканти часто стикаються з проблемою працевлаштування, адже творчі люди не терплять обмежень і нормованих графіків. Саме тому багато талановитих людей задають собі питання «як заробити музиканту в інтернеті».

Читати далі

Як дизайнеру заробити в Інтернеті – ідеї від віддаленої роботи на біржі до створення власного бізнесу

изайнеру заробити в інтернеті

У цій статті поговоримо про те, як дизайнеру заробити в Інтернеті. Поговоримо про основні особливості пошуку роботи для дизайнера та інші особливості.

Читати далі

Як перетворити хобі handmade в бізнес та як зробити хендмейд основним джерелом доходу

Заробіток на хендмейд

“Визначся, що тобі подобається робити, а потім знайди того, хто стане за це платити” – говорить американське прислів’я. Цей підхід завжди веде до успіху. Справу, яка приносить задоволення, легше розвивати. У неї вкладається набагато більше, ніж в обов’язкову роботу. 

Читати далі

Як заробити художнику в інтернеті – 10 перевірених способів, які можна спробувати вже зараз

Як заробити художнику в інтернеті

Творчій людині найзручніше працювати в звичному середовищі – в майстерні або вдома. Правда, виникає багато проблем з реалізацією власних творінь. Фріланс для художників – відмінний спосіб працювати, не виходячи з дому. Ресурси інтернету допомагають знайти покупців і орієнтуватися на ринку художніх робіт. Тому в цій статті ми поговоримо про те, як заробити художнику в інтернеті. Віддалено, зручно, не витрачаючи свій творчий запал.

Читати далі

Прінтшоп – що це таке і як на цьому заробити

Заробіток на прінтшопах

Втомилися від роботи на мікростоках і хочеться чогось нового? Чудово! Сьогодні ми розповімо, що таке прінтшопи, як з ними співпрацювати і, звичайно ж, як на них заробляти. Тобто у цій статті ви дізнаєтесь як заробити в інтернеті художнику та ілюстратору на продажі принтів.

Читати далі

Де шукати клієнтів фотографу: 8 каналів залучення замовників, їх плюси і мінуси + як виділитися з натовпу конкурентів

знайти клієнтів фотографу

У цій статті ми поговоримо про те, як фотографу знайти клієнтів. Як шукати замовників на фотосесії та зйомку і знаходити клієнтів без особливих зусиль?

Читати далі

Як заробляти на відгуках в інтернеті – найкращі сайти та поради

Заробіток на відгуках

Якщо ви активний інтернет-користувач, то можете поділитися своєю думкою і заробити на відгуках хороші гроші! Існують спеціальні сайти для заробітку на відгуках в інтернеті, які пропонують своїм користувачам писати огляди до товарів і послуг і отримувати за це реальні гроші.

Читати далі

Як заробити в інтернеті на прослуховуванні музики? Всі секрети

як заробляти на прослуховуванні музики онлайн

В інтернеті є маса дієвих способів заробляти гроші. Але заробіток таким цікавим способом як на прослуховування музики – це щось нове та нестандартне. І така можливість дійсно існує.

Читати далі

Заробіток для творчих людей – чудова можливість отримати додаткові гроші на власних ідеях. Серед найкращих варіантів: заробіток на інфобізнесі, брендинг, продаж власної ідеї та багато інших. Знайдеться ніша для кожного.