Як заробити на Фотошопі: 12 простих способів

Як заробити на Фотошопі

Сьогодні багато людей вміють користуватися програмою Adobe Photoshop . Але не всі знають, що на цьому можна заробляти. У цій статті ми розповімо, як заробити на Фотошопі, працюючи вдома, де шукати замовників. Скільки заробляють фахівці різного рівня.

Читати більше

Як знайти роботу за допомогою соціальної мережі LinkedIn

Знайти хорошу роботу з LinkedInЗнайти хорошу роботу з LinkedIn

У цій статті я розповім, як знайти хорошу роботу за допомогою соціальної мережі LinkedIn. Ці поради стануть в нагоді для представників ІТ – технічних професій, маркетологів, продавців, рекрутерів та інших професій.

Читати більше

Робота для архітектора в інтернеті

робота архітектором віддалено

Брак грошей відчувають професіонали з різних областей, а от будівництво в Україні розвиється постійно. Тому для фахівців робота архітектором віддалено стає все більш привабливою.

Читати більше

Заробіток для творчих людей на проекті eYeka

заробіток для творчих

Якщо ви творча людина, то краудсорсінгова компанія eYeka це те місце, де ви зможете показати свої таланти і непогано заробити. Тому поговоримо про те, як можна претендувати на заробіток для творчих людей.

Читати більше

ГлопАрт – Заробіток на інфопродуктах

Інфобізнес вже кілька років є однією з найприбутковіших ніш в інтернеті. Тому у цій статті поговоримо про те, як заробляти в інтернеті на інфобізнесі на платформі ГлопАрт.

Читати більше

Домейнинг і кіберсквотинг: з чого почати

Що таке кіберсквотинг та домейнінг

Красиві і брендові доменні імена придумати дуже складно, саме тому такою популярністю користується домейнінг. А питання, як заробити на домені – хвилює багатьох. Можна скористатися цією ситуацією, знаходити і реєструвати на себе милозвучні домени, а потім продавати їх за завищеною ціною. Ця діяльність називається кіберсквотинг. У статті я розповім про основні види кіберсквотінгу, з чого почати і дам корисні рекомендації.

Читати більше

Заробіток для творчих людей – чудова можливість отримати додаткові гроші на власних ідеях. Серед найкращих варіантів: заробіток на інфобізнесі, брендинг, продаж власної ідеї та багато інших. Знайдеться ніша для кожного.