Оцініть статтю!

Заробіток з Google+

Заробітокн в Google+

Статтю оновлено:

Незважаючи на інших лідерів серед соціальних мереж, нові проекти продовжують розвиватися. Наочний приклад – проект корпорації Google. Вони не раз намагалися зайняти нішу соцмереж, але всі їхні спроби залишалися безуспішними. Сайт Google+ набрав величезну аудиторію, а використовувати його можна і для заробітку.

Заробіток з Google+ нескладний і після прочитання цієї статті, ви зрозумієте, чому ваші знайомі заводять по 5-10 профілів, а також додають в них купу підписників.

Справа в тому, що кожна сторінка може приносити прибуток і для цього навіть не обов’язково її розкручувати, хоча без цього доходи будуть низькими.

Сайти для заробітку в Гугл Плюс

Соціальна мережа найпопулярнішого пошукача в світі приносить прибуток не тільки розробникам. Створюйте скільки завгодно профілів і теж починайте отримувати дохід. Для цього створено багато сайтів, більшість з них пропонує виконувати найпростіші завдання.

Ось кілька замовлень по розміщенню постів на задану тему. Вони взяті з сайту Prospero, але дана система, далеко не єдина в своєму роді.

Щоб вибирати найвигідніші пропозиції і роботи було багато, використовуйте кілька альтернативних сервісів.

VkTarget – тут по Google+ завдання з’являються рідко, зате є замовлення з інших соцмереж. Спочатку потрібно підключити профілі, а потім чекати, поки надійдуть заявки. Висновок від 25 рублів на платіжки і номери телефонів.

Forumok – з усіх сервісів накруток, тут найбільше доручень. Зручно, що можна підключити відразу всі облікові записи. Виводити кошти можна тільки на Webmoney від 100 рублів.

Qcomment – раніше це була система накрутки коментарів, а тепер в ній ще й замовляють накрутки в соц. мережах. Пройдіть звичайну реєстрацію і виконуйте надіслані замовлення.

SMMOK – найпростіше працювати з цією системою, так як в ній все розділено по соціальним мережам, а також замовлення розподілені. Наприклад, окремо завдання по передплати, натискання Google +1 і так далі.

Socialtools – доручень мало, зате платять за їх виконання пристойні гроші. Після реєстрації не забудьте підключити аккаунт в налаштуваннях. Мінус проекту, це мінімалка для виведення 300 рублів.

Через всі ці сайти новачки виконують нескладні завдання і отримують чесні виплати. За день можна зібрати 100-200 рублів без особливих зусиль. Невеликі гроші, зате легкі. Якщо хочете отримувати більше, заробляйте в сервісах і там же замовляйте накрутку передплатників.

Заробіток на рекламі в Google+

Коли профіль набере велику кількість друзів або підписників, його можна буде монетизувати через рекламу. Шукати прямих рекламодавців надто складно, тому краще скористатися парою корисних систем.

Blogun – біржа посилань, куди додають не тільки сайти, але і сторінки з соціальних мереж. Вік вашого профілю повинен бути більше 6 місяців, на стіні не менше 100 записів і не менше 100 підписників. У цю систему я давно додав пару своїх сторінок.

Plibber – це біржа реклами, куди приймають будь-які площадки від усіх популярних соц. мереж. Підключайте всі свої акаунти, групи, паблік та мікроблоги. Чекайте надходження заявок. Якщо сторінки недостатньо добре розкручені або ви встановите дуже високу ціну, пропозицій буде мало.

На рекламі заробляти в Google+ дещо складніше, так як конкуренція висока і доводиться зібрати хоча б 50 000 передплатників, щоб привертати увагу рекламодавців. Незважаючи на низьку популярність цієї соц. мережі, в порівнянні з аналогами, замовлення надходять частіше, ніж в тому ж Twitter або Facebook.

Як заробити з Google+ через поштовики?

Найбільше дрібних доручень додається на клікових спонсорах. За соціальним мережам там теж багато роботи. З ними вже можна збирати і більше 300 рублів за добу, але для цього доведеться попітніти. Оплата за завданнями невисока, тому доведеться виконати не один десяток доручень.

Використовуйте найпопулярніші букси для роботи Wmmail і Seosprint. Там найбільше доручень, в тому числі і по Google+.

 

Також ви можете використовувати інші кращі поштовики. У кожному з них є замовлення для тих, хто зареєстрований в Google Plus.

Настійно рекомендуємо вам звернути увагу і на інші замовлення в поштовиках. Там нерідко просять пройти реєстрацію, додати відгук, скачати що-небудь і так далі. Такі замовлення теж гранично прості, а винагорода там підвищений.

Заробіток за допомогою Google+ не відрізняється складністю, а користуватися ним зможе навіть новачок. Спробуйте для початку виконати замовлення зі свого профілю, а якщо вас влаштує винагороду і сподобається робота, зможете завести більше акаунтів і підвищити дохід.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про