Заробіток на сайті VipIp автоматично через розширення браузера

Заробіток на VipIp через розширення браузера Заробіток на кліках

Чим зайнятися, щоб легко і швидко заробити в інтернеті? Таким питанням часто задаються новачки, які не знають, що є клікові спонсори. У статті мова піде про заробіток на сайті VipIp.

Букси надають найпростішу можливість інтернет-роботи, на перегляді сайтів і виконанні різних завдань. Сьогодні і ви можете приступити до справи, потрібно лише зареєструватися у спеціальних системах.

Заробіток на буксі Vipip дещо відрізняється від роботи з будь-якими іншими кліковими спонсорами. Справа в тому, що для виконання необхідних дій, вам потрібно завантажити програму.

Вона не займає багато місця, є безкоштовною і володіє простим інтерфейсом, тому ви зможете отримувати гроші з самого початку роботи.

Зареєструватись на сайті ВіпАйпі і почати заробляти легко!

Як заробити через програму від Vipip?

Першим ділом вам потрібно зареєструватися на сайті Vipip.ru. Спростити цю процедуру можна за рахунок авторизації через соціальні мережі. Просто заходьте через Вконтакте або Однокласники і після цього, з’являється ваша статистика. Все це абсолютно безпечно – не переживайте.

Спочатку вона буде нульовою, а якщо перейти в будь-який розділ заробітку, ви отримаєте посилання на скачування програми.

Після завантаження програми, ви отримаєте архів, розпаковуєте його і запускаєте файл exe. Все, програма запущена і через неї ви зможете виконувати роботу. На даний момент в поштовику доступно понад 500 завдань і понад 1000 сайтів для серфінгу.

Утиліта від букса проста, в ній є кілька вкладок для переходу до різних типів роботи в інтернеті. Зараз доступна версія лише для Windows, а також плагін під всі популярні браузери (про це трохи нижче). Бажано встановити весь софт, він доповнює один одного.

Якщо вас цікавить Віпайпі тільки через автозарабіток, дуже рекомендую заробіток на автоматі з Teaser.bz – це ще один популярний проект.

Встановлюються програми зазвичай, скачуємо і запускаємо exe файл. Потім у них потрібно авторизуватись. З серфінгом і розсилками ви точно зрозумієте, але щоб проблем не виникло, ми докладно розповімо, як виконується різного роду робота на цьому сайті.

Заробіток на Vipip – робота для новачків

Вже 14 років працює цей букс, на нього реєструвалися, майже мільйон користувачів. Система чесна, солідна і цікава. Заробляти на сайті можна кількома способами, для новачків тут все просто, щоб вони відразу змогли почати заробіток.

Розглянемо всі варіанти заробітку докладно.

Серфінг

При використанні цього методу, ви будете переглядати сторінки певних сайтів. У програмі буде представлено умова, яку потрібно виконати для отримання винагороди.

Щоб користувачі чесно виконували завдання, адміністрація ввела перевірку капчі, тому, після відвідування ресурсу, потрібно пройти перевірку.

Платять за відвідування сайтів невеликі гроші, а скільки саме залежить від типу серфінгу, замовленого рекламодавцем.

Завдання на VipIp

Також проста робота, за яку платять набагато більше. У завданнях вас можуть попросити відвідати кілька сторінок сайту, прочитати який-небудь матеріал або відеоролик. У програмі докладно описуються дії.

Як бачите, у цьому прикладі представлений перший етап виконання одного завдання. Потрібно відвідати кілька сторінок сайту, зробити це не складно. Бувають і інші вимоги.

У примітці вказано, де можна знайти відповідь на питання завдання. З цим теж не складно впоратися.

Розсилка

Цей варіант вимагає від вас читання записів рекламодавців. Схема отримання прибутку проста, ви читаєте невелику запис, а після цього розставляєте слова в тому ж порядку:

Після цього, вам буде потрібно підтвердити виконання дії, для цього на другому кроці встановлена спеціальна кнопка.

З кожної тисячі виконаних розсилок, ви отримуєте від 1.5 до 2.2 доларів, все залежить від того, який тип розсилки вибирає рекламодавець.

Виведення грошей з Vipip

Заробляти на Vipip легко, а коли на вашому балансі набереться більше 10 центів, ви зможете вивести кошти.

Висновок можна замовляти не тільки на Webmoney, Vipip – поштовик з виведенням на телефон, ні в одній іншій аналогічній системі, не надається такої можливості. Також, гроші можна вивести на гаманець Яндекса.

Нічого не вкладаючи і нічому не навчаючись, ви можете швидко набрати гроші на своєму балансі Vipip і вивести їх зручним способом. Спробуйте встановити програму і виконати хоча б пару завдань, це набагато простіше, ніж використання інших поштовиків.

Довільні прості завдання від Vipip

Цей вид заробітку на поштовику з’явився відносно недавно. З назви вже зрозуміло, що робота виконується різноманітна. Щоб почати роботу потрібно обов’язково завантажити програму. В ній вже знаходиться спеціальна вкладка.

Тут завжди багато доступної роботи і для зручності додано категорії – виконані, на перевірці, не оплачені замовлення. Як і на інших поштовиках, у вікні програми ви будете спостерігати таблицю, де представлені доручення і різні дані за ним.

Можете побачити, тут є дуже вигідні пропозиції, але щоб їх виконати, доведеться витратити якийсь час. Щоб почати роботу, необхідно вибрати собі завдання і натиснути на текст. Відкриється вікно, де знаходяться детальні умови.

Якщо ви коли-небудь користувалися кліковими спонсорами, точно дізнаєтеся, як працювати через програму Vipip. За рахунок того, що всі дії виконуються в клієнті, трудитися ще зручніше. Тільки завдань не завжди багато, на відміну від аналогічних сайтів.

Заробіток на Vipip через соціальні мережі

Цей спосіб теж додали нещодавно, поки за нього мало замовлень, але вони з’являються. Робота виконується через програму. Потрібно підписуватися в Instagram, вступати в групи ВК, ставити лайки і так далі. Доступні завдання відображаються на відповідній вкладці.

Як бачите, зараз завдань немає, тому потрібно чекати, коли з’являться доступні замовлення. Якщо замість тексту «Чергова перевірка нових …» представляється завдання, то натискайте на посилання «Відкрити в новому вікні».

Відкриється браузер зі сторінкою, де необхідно виконати цільове дію. Наприклад, це може бути підписка в Інстаграмі. Вам потрібно зробити те, що від вас вимагається, а потім повернутися в програму і підтвердити виконання.

Ніяких підтверджень і сповіщень гроші за замовлення відразу ж нараховуються на баланс і відкривається нове завдання. Іноді вдається зловити момент, коли замовлення йдуть один за іншим, але оплата тут не велика (на VkTarget платять більше)

Партнерська програма Vipip

На всіх буксах можна заробляти залучаючи нових учасників. Офіційний сайт Vipip не виняток. Можна скористатися звичайним посиланням або поділитися ним в соціальних мережах, натискаючи на спеціальні кнопки.

Зверніть увагу, в основному меню відображається реф. відсоток. Спочатку він дорівнює 10%, але збільшується разом із загальною сумою заробітку користувача. Максимально можна отримувати з рефералів 15%, для цього потрібно заробити 40$.

Відрахування вираховуються з доходу виконавців і витрат рекламодавців. Запрошуйте тих і інших використовуючи будь-які засоби.

Найбільш популярні методи залучення рефералів:

  • розміщення роликів на YouTube;
  • коментування блогів;
  • створення тем на форумах;
  • особисті рекомендації;
  • створення сайту;
  • замовлення реклами в інтернеті;
  • завдання на інших поштовиках;
  • шарінг в соціальних мережах.

Всі ці способи можна в партнерській програмі Vipip, а кількість рефералів нічим не обмежена. Шукайте не тільки тих, хто хоче попрацювати в мережі. Рекламодавців на цей сайт теж вигідно запрошувати. Розповідайте про накрутки, рекомендуйте для збільшення відвідуваності і так далі.

Vipip плагін для автозаробітку (розширення для браузера)

Один з найбільш цікавих програмних продуктів на цьому поштовику – це додаток для браузера. З його допомогою на автоматі виконуються завдання в соціальних мережах. Щоб скористатися цим, потрібно зареєструватися на Vipip і прив’язати соціальні мережі в особистому кабінеті.

Потім, перейти в розділ «Заробити» і вибрати плагін. Встановлюється він як і інші розширення, інструкція залежить від вашого браузера. Коли завантажте додаток, з’явиться значок в кутку, тисніть на нього і авторизуйтеся.

Бажано підключити сторінки від всіх соцмереж відразу. У вікні плагіна відображається лічильник з виконаними завданнями. Там же можна подивитися, скільки платять за те чи інше доручення. В принципі, можна взагалі нічого не робити, гроші з цього моменту почнуть капати на баланс.

Як бачите, навпроти кожної соцмережі вказані цифри. Перша – це кількість підтверджених завдань, друга – завдання на перевірку. Приміром, за Instagram зараз підтверджено 3 виконання, а 2 завдання знаходяться на перевірці. Знизу представлена загальна статистика.

Користуватися плагіном легко, враховуйте, що в браузері, ви повинні бути авторизовані тими ж обліковими записами, що прив’язані в особистому кабінеті. В іншому випадку, з’явиться повідомлення про це.

Скільки можна заробити на Vipip?

Користувачі цього поштовика відзначають, що він приносить більше, ніж аналогічні сайти. Доходи можуть сильно відрізнятися, все залежить від активності, кількості завдань, використання програм і так далі. Якщо ви вже використовуєте заробіток в соцмережах, можна вигідно комбінувати його з автозарабітком Вебайпі.

Якщо не виконувати ручну роботу, а користуватися всіма автоматичними способами, величезних грошей не заробиш. З іншого боку, нічого робити не потрібно, поставив софт і чекаєш, поки на балансі накопичаться гроші.

Зверніть увагу, виконання завдань не принесло навіть долара. Основний дохід йде в автоматичному режимі. Щоб справа пішла швидше, створіть фейкові сторінки у всіх соцмережах і використовуйте додатковий браузер. Тоді, при включенні комп’ютера вам потрібно просто включити робочий браузер і скрутити його, щоб займатися своїми справами.

Завдання приносять великі гроші, але вони не для ледачих. Вимоги там часто високі, тому й оплата понад 1$. Я на них не пробував заробляти, використовую тільки автоматичні вид заробітку, щоб доповнити прибуток.

Скільки я заробляю на Vipip?

Якщо залучити багато рефералів, вони будуть активно працювати і приносити пасивний дохід. Кожен день невеликими частинами мені приходять гроші з цього сайту від партнерської програми

Мені допомагає залучати багато рефералів мій блог, але створювати сайт не обов’язково. Вище я вже уявляв список різних способів залучити користувачів. На мій погляд, власний ресурс краще і він відкриває перспективи. За допомогою блогу мені вдається створювати реферальні мережі та на інших сайтах. Від Vipip приходять не найбільші виплати, зате вони стабільні.

Ви можете заробляти ще більше, багато користувачів навіть не чули про програми для автоматичного заробітку від цієї системи. Якщо хочете домогтися кращих результатів, рекомендую створити блог. Для початку піде простий сайт з описом клікових спонсорів, головне наповнювати його якісними статтями.

Висновок про Vipip

Не буває зайвих грошей, а якщо вони можуть приходити без ваших трудовитрат, то чому б цим не скористатися? Встановлюйте всі програми прямо зараз, швидше за все, найближчим часом з’явиться Vipip на Андроїд, судячи з того, наскільки активно розробники доопрацьовують свій проект і швидко розвиваються мобільні технології.

Без довгого і нудного навчання в системі реально почати заробіток. Як мінімум автосерфінг Vipip буде приносити дохід. Якщо ви щось не зрозуміли, вам може стати в нагоді мій відео урок.

Подивіться відгуки про Vipip, сумніви зникнуть. Зараз система швидко розвивається, в ній активно реєструються нові учасники і заробляють непогані гроші. Якщо шукали сайт, щоб побудувати велику реферальну мережу або почати заробіток на автоматі, то ця система ідеально вам підходить.

Екологічний заробіток на переробці сміття з Recyclix також не вимагає активності, але приносить набагато більше прибутку, особливо тим, хто інвестує солідні суми.

Прямо зараз пройди просту реєстрацію, зроби вхід Vipip в особистий кабінет. Завантажити програму простіше простого, після цього сам вирішуй, працювати або збирати дохід на автоматі. Такі сервіси повинні отримувати більше уваги, адже не багато систем готові автоматизувати дії виконавців.

Копірайтер та редактор з досвідом. Редагує та впорядковує більшість із того, що ви читаєте на сайті. Захоплюється комп'ютерними іграми, класичними чорно-білими фільмами та плаванням. Експерт в сфері заробітку в інтернеті та фрілансу.

Fintramplin
Додати коментар