Оцініть статтю!

Заробіток в соціальних мережах

заробіток на соцмережах

Ви постійно перебуваєте в найпопулярніших соціальних мереж? Не хочете пропускати цікаві новини, подобається спілкуватися з друзями і той же час хочеться заробляти гроші? Якщо так – дана стаття допоможе вам відкрити для себе заробіток в соціальних мережах.

Використовуйте заробіток в соціальних мережах без вкладів – це унікальна можливість поєднувати приємне з корисним. Відразу скажемо, нічого складного в цьому немає, але при наявності розкручених акаунтів або груп, у вас буде шанс заробляти набагато більше.

Для зручності ми розділимо цю статтю на 2 частини. У першій розповімо про можливості заробітку в інтернеті для тих, у кого немає розкручених майданчиків. У другій частині наведемо кілька сервісів, де можна легко заробляти на популярних сторінках різних соцмереж.

Сервіси для заробітку в соціальних мережах

Якщо ви звичайний користувач соцмереж і кількість ваших друзів ледь перевищує 100 осіб, скористайтесь наступними сервісами.

VkTarget. Один з найпопулярніших сервісів для заробітку на Вконтакте. Щоб отримувати гроші вам буде потрібно виконувати різні дії, наприклад, вступати в групи, ставити лайки, додати собі відео і т. д.

Не дивлячись на те, що більшість завдань підходять для користувачів Вконтакті, деякі з них потребують використання облікових записів інших соцмережах (Facebook і Twitter). Варто зазначити, що використовуючи такі завдання можна заробляти більше.

V-like. Наступний проект також володіє величезною популярністю і за час свого існування виплатив понад 3 мільйонів рублів. В цьому сервісі платять тільки за вступу в групи, додавання в друзі і лайки Вконтакте, Ютуб та Instagram. Особливістю проекту хотілося б виділити можливість виведення грошей на баланс стільникового телефону. Скінчилися гроші на стільниковому? Зайшли на проект, заробили гроші і ви знову на зв’язку. Мінімальна сума для виводу всього 15 рублів.

Wmmail. Цей сервіс дещо відрізняється від попередніх варіантів, т. к. це не просто сайт для заробітку на соцмережах, а багатофункціональний кліковий спонсор. Способів заробітку використовуючи Wmmail досить багато, а для працівників в соцмережах є окремий розділ. Ще одна основна відмінність, це більш висока оплата та цікаві завдання. Наприклад, вас можуть попросити вступити в групу і проголосувати, написати певний коментар і багато іншого.

Заробіток на популярних сторінках в соцмережах

Наступні 2 сервіси призначені для користувачів, які володіють популярними сторінками.

Prospero. Використовувати його можуть і ті, у кого немає розкручених майданчиків, але кількість завдань мінімальна. Власникам популярних сторінок пропонується розміщувати рекламу на своїй стінах груп і в облікових записах. В залежності від того, скільки друзів, передплатників, учасників групи і щоденної відвідуваності, буде визначатися вартість одного розміщення реклами. Наприклад, з рахунку з 3000 друзів 1 реклама коштує близько 30 рублів.

Forumok. Останній сервіс для заробітку в нашому списку припускає використання сторінок вконтакте для заробітку. Заробляйте на кліках, лайках, підписках у групи. Головна особливість сервісу – можливість додавати кілька профілів, що значно збільшує заробіток на соцмережах. Читайте огляд сайту Форумок.

Якщо немає розкрученого майданчику, ви можете його створити. Досить відкрити групу і всі зароблені в цих сервісах гроші направляти на розвиток груп, завдяки такому бізнесу ви створите стабільне джерело прибутку в інтернеті.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про