Залиште свою оцінку! (1 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Заробіток в скайпі з Sendsey

заробіток в скайпі

Статтю оновлено:

Звичайні програми, які встановлені на комп’ютері кожного сучасного користувача можуть бути не тільки зручним інструментом, але і джерелом заробітку. Це стосується і програми Sendsey, яка передбачає заробіток в скайпі.

Прекрасний інструмент для заробітку – месенджер Skype, для якого не так давно був створений новий сервіс, який виплачує гроші за розсилку реклами контактів. Заробіток в скайпі з Sendsey – цікава можливість отримання прибутку на автоматі.

Зареєструватись в Sendsey, щоб заробляти.

Заробіток в скайпі без вкладень

Унікальний проект Sendsey створений для розсилки рекламних повідомлень в Skype. Рекламодавці заходять сюди, щоб за невеликі гроші замовити розсилки, а виконавці отримують можливість, отримати гроші, нічого не роблячи. Потрібно лише надати свій скайп для розсилання, а повідомлення будуть розсилатися всім, хто доданий.

Щоб на автоматі отримувати гроші зі свого скайпу, спочатку потрібно пройти реєстрацію. Переходьте на Sendsey і заповнюєте форму.

Після цього при вході в особистий кабінет ви побачите велику кнопку для скачування програми. Її потрібно встановити, все це зробити легко. Потім, запустіть утиліту і введіть логін і пароль від особистого кабінету.

Коли ввійдете в аккаунт через програму Skype з’явиться оповіщення і пара нових кнопок. Вам потрібно дати доступ SendSey, натиснувши на відповідну кнопку. Програма згорнута в треї і вона автоматично розсилає повідомлення.

У будь-який момент ви можете її відкрити, щоб подивитися, скільки на вашому балансі, скільки набралося рефералів і перевірити статус (він повинен бути «Працює»).

Все, нічого більше робити не потрібно, програма працює, а ви займаєтеся своїми справами і пасивно отримуєте прибуток. Надсилаються повідомлення одного й того ж контакту, один раз в 24 години, а за кожне з них ви отримаєте по 8 копійок.

Природно, що чим більше контактів у вас, тим вище прибуток. Якщо в Skype у вас не так багато контактів, скористайтеся сайтом Takefriend.ru/ru/etc/skype там представляється проста таблиця з тих користувачів, хто теж хоче зібрати багато контактів.

Набирайте як можна більше людей в свій список контактів, щоб програма SendSey приносив хороші гроші. Вже на другий день після установки, пасивний дохід може перевищити 25 рублів і, кошти вже доступні для виведення.

Мінімалка для виведення 10 рублів, а переводяться гроші на Perfect Money або Payeer. Ніяких затримок, все стабільно.

Заробіток на рефералах з SendSey

Ви здивуєтеся, але на цьому сайті 10 рівнів рефералів, тому вона досить вигідна. З кожного рівня приходить фіксована винагорода за кожне відправлене повідомлення у Скайпі.

Залучати людей можна різними способами, розсилаючи повідомлення Вконтакте, створюючи теми на форумах, радячи своїм друзям, використовуючи Email розсилки і так далі.

Створіть завдання на Wmmail для швидкого набору рефералів. Цільова аудиторія поштовиків зацікавлена в таких програмах і напевно виявить активність.

Користуйтеся новим проектом для пасивного заробітку. Навіть якщо ви не зважитеся встановлювати софт, хоча б запросіть кілька партнерів. Якщо вони будуть активними і залучать багато рефералів, на ваш баланс постійно будуть приходити невеличкі суми.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про