Як заробити долари в інтернеті – перевірені методи

заробіток в інтернеті в доларах Заробіток онлайн

Думаю, не відкрию великий секрет, коли скажу, що зараз заробіток краще мати не в гривнях, а в доларах. Якось впевненіше себе почуваєш не тільки в подорожі, але і в житті загалом.

Раніше я вже розповідав, як заробити гроші на подорожі, а в цій статті розповім, як працює заробіток в інтернеті в доларах. Ніяких сумнівних варіантів – тільки перевірені методи, які принесуть вам постійний стабільний дохід.

Якщо освоїте ці способи, то вже ніяка криза і ніякі звільнення з роботи не страшні, адже ви станете фінансово незалежними.

Як заробити долари в інтернеті, отримуючи роялті

Чи знаєте ви, що таке роялті? На мій погляд, це найбільш зручний і простий вид заробітку. Але будьте готові, що спершу доведеться попрацювати.

Отже, що ж таке роялті? Не буду пояснювати термін в цілому, ви можете подивитися у Вікіпедії, а зупинюся лише на доступному для всіх способі. У нашому випадку роялті – це грошова винагорода за авторську роботу з кожного продажу.

Наприклад, якщо ви любите фотографувати, то ви можете розмістити знімки в інтернет і отримувати з продажу кожного знімка гроші до кінця життя. Один знімок може бути проданий скільки завгодно разів – це вигідніше, ніж продати знімок один раз. Це і називається “отримувати роялті”. Чим кращої якості будуть ваші фотографії, тим більше грошей отримаєте.

Що фотографувати? Тільки не квіточки! Добре продаються фотографії предметів, людей, тварин, міст. Ви можете попросити позувати для фото симпатичну подружку або фотогенічного друга.

Не вмієте фотографувати? Поставте собі на комп’ютер програму для створення векторних зображень, наприклад Adobe Illustrator. Створюйте зображення на продаж і викладайте їх на стоках. Багато говорять, що заробити долари в інтернеті таким способом можуть тільки талановиті люди. На своєму досвіді можу сказати, що це не так. Заробити гроші може будь-хто! Якщо звісно працювати 🙂

Крім фото і векторних зображень, ви можете продавати відео.

Дуже важливо вибрати перевірені мікростоки (сайти, які продають фото і картинки), на яких платять долари. З мого досвіду найкраще платить Shutterstock, на другому місці – Dreamstime , на третьому – Fotolia.

Детальніше поясню по кроках, як почати:

  1. Зареєструйтеся на Shutterstock, Dreamstime і Fotolia – краще працювати з усіма відразу.
  2. Завантажуйте роботи і заробляйте гроші.
  3. Потрібна допомога? Підпишіться в групу Вконтакті – тут ми допомагаємо один одному заробляти і розміщуємо всі докладні інструкції.

Як заробляти багато доларів таким способом?

Багато, хто починає, скаржаться, що заробіток маленький. Коли намагаюся допомогти, з’ясовується, що користувач завантажив 10 або навіть 100 картинок чи фотографій та продажів зовсім мало. Відкрию вам секрет: працювати треба! Це не халява.

Дуже важливо напрацювати велике портфоліо. Щоб побачити результат, треба кожен день завантажувати по 5-8 векторних зображень або фотографій 20-30. Звичайно, можна і менше, але тоді й результат буде повільнішим. Мінімально картинок в портфоліо має бути 500. Тільки тоді ви побачите регулярні доходи. Поки ви не набрали 500 картинок, навіть не дивіться на заробітки, а працюйте, не шкодуючи себе, кожен день. Портфоліо від 1500 робіт вже приносить заробіток, на який цілком можна жити. Якщо картинок від 5000 – вітаю, ви забезпечили себе на все життя! З таким портфоліо Ви вже можете легко подорожувати по всьому світу і жити в будь-якій країні світу, де захочете.

Щоб заробіток був більшим, краще мати портфоліо не на одному стоці, а на всіх, які вказані вище.

Як заробляти долари, здаючи квартиру або кімнату

Вже не раз я писав про сервіс AirBNB, який допомагає знімати і здавати житло. Через нього ви можете здати не лише квартиру повністю, але й одну кімнату, дачу або будь-яке інше житло. Вигідніше здавати на кілька днів приїжджим. Тоді ціни можна виставляти від $30 в день в залежності від популярності вашого міста. В даному прикладі добова ціна на оренду київської квартири 147 доларів. Таким чином в місяць можна заробити $4410 – дуже навіть непогані гроші, враховуючи поточний курс долара.

Чому через AirBNB?

  1. Найголовніше, що на AirBNB ціну ви виставляєте самі в будь-якій зручній вам валюті. Рекомендую – в доларах. При цьому 100%-ва гарантія оплати – AirBNB спершу блокує гроші на карті гостя, а через 24 години після заселення робить переказ грошей господареві. 24 години даються у вигляді гарантії вже гостю, щоб він був заселений і житло відповідало опису.
  2. AirBNB дає гарантію господарям, яка захищає їх на суму до $1 000 000.
  3. Ви здаєте квартиру не кому попало “по годинах”, а перевіреним людям, відгуки про яких ви можете прочитати там же, на AirBNB. Уважно читайте відгуки та вибирайте охайних і акуратних гостей. Ви маєте право відхилити запит, якщо гість вам не подобається.
  4. На AirBNB дуже зручний інтерфейс, де є календар і ви не заплутаєтеся, коли і хто у вас забронював житло.
  5. Оголошення ви розміщуєте БЕЗКОШТОВНО. Але якщо ваше житло забронюють, то з цієї суми утримають 3%.
  6. У великих містах можна викликати професійного фотографа від AirBNB – ця послуга БЕЗКОШТОВНА.
  7. Оголошення про квартиру буде автоматично переведено на 25 мов світу. Отже, цілком можна здавати і закордонним гостям, якщо такі бувають у вашому місті.

Рекомендую для початку виставити невисоку ціну, щоб перші гості написали хороші відгуки про ваше житло, оскільки квартири без відгуків знімають неохоче. Гості теж воліють знімати перевірене житло. Коли відгуки з’являться, ціну можна підвищувати.

Щоб почати здавати квартиру, прочитайте про Airbnb.

Як отримати заробіток у доларах

Уявіть, що долари ви заробили, але як тепер отримати ці гроші? Адже треба, щоб вони залишилися в доларах і щоб не було ризиків з банками, які зараз закриваються мало не кожен день. Я не знайшов поки що нічого кращого від карти Payoneer MasterCard, яка прив’язана до американського рахунку і діє по всьому світу.

Таким чином, в будь-якому банкоматі, який видає долари, ви зможете зняти з цієї карти долари безпосередньо, без конвертації в місцеву валюту. Втім, якщо захочете зняти в місцевій валюті, то без проблем, тільки, як з звичайними картами, додасться чималий відсоток на конвертацію. Замовити картку ви можете прямо зараз, вона прийде безкоштовно на вашу поштову адресу.

Скільки коштує відкрити рахунок в американському банку? Річне обслуговування 29,95$, зняття готівки 3,15$ + комісія, як правило, візьме за готівку банк, через банкомат якого ви будете знімати гроші. Якщо вам потрібні ще якісь сервіси, всі тарифи уточнюйте на сайті Payoneer.

Крім того, рекомендую активувати карту тоді, коли на вашому рахунку вже з’являться гроші. А ось карту ви можете замовити прямо зараз, щоб коли гроші з’являться не чекати ще місяць отримання карти. Реєстрація в системі безкоштовна, а зараз ще проходить акція – при реєстрації за цим посиланням ви отримуєте $25. Поки йде карта, починайте заробляти.

Після того, як карта прийде і буде активована, не забудьте відкрити у вашому акаунті Payoneer сервіс US Payment Service, який дозволить вам отримувати гроші на карту зі стоків і з AirBNB.

Заробляйте більше! Почніть прямо зараз, – якщо вибухне криза, ви будете готові. Зараз – це не завтра, не в понеділок, а прямо зараз! Реєструємося на обраному сервісі, уважно читаємо умови, а потім відразу ж починаємо малювати картинки або готувати квартиру для здачі в оренду.

Я знаю, у вас вийде! Адже у мене ж вийшло 🙂

Якщо ви знаєте ще реальні способи, як заробити в інтернеті долари без вкладень грошей, пишіть в коментах.

Постійний автор Фінтрамплін. Експерт з питань інтернет-маркетингу, фрілансу та онлайн бізнесу. Пише про різні способи заробітку онлайн, перспективні бізнес ідеї та напрямки бізнесу. Основні захоплення: фантастична література та кіно, комп'ютерні ігри (геймер зі стажем).

Fintramplin
Додати коментар