Заробіток на завданнях в інтернеті

В інтернеті завжди повно роботи, головне – знати, де її шукати. Ще один непоганий спосіб отримати додаткових дохід – заробіток на виконанні завдань. Для такого підробітку навіть існують спеціальні сайти, де можна підібрати відповідне завдання. Але про все по порядку.

Зміст

Виконання завдань в інтернеті за гроші – спосіб заробітку для новачків

Суть такого заробітку на виконанні завдань проста і зрозуміла: замовник розміщує якесь завдання, ви беретеся за нього, робите, відправляєте на перевірку і, якщо все зроблено вірно, отримуєте оплату. Нічого складного, якщо ви будете уважно читати опис роботи і робити все, згідно умов замовнинка.

Завдання бувають прості і складні, так що кожен зможе знайти щось підходяще. В залежності від складності змінюється і оплата, так що не варто зосереджуватися виключно на копійчаних завданнях.

Заробіток на виконанні завдань – основні типи роботи

Які бувають завдання від замовників на спеціальних сайтах:

Реєстрація на сайті або форумах – треба перейти на певний сайт і створити обліковий запис.

Реєстрація + дії – іноді бувають додаткові умови, наприклад встановити аватарку і написати  три коментаря. За це платять більше.

Дії в соціальних мережах – знадобиться акаунт у популярних соцмережах, щоб виконувати ці завдання. Завдання прості – лайкнути, зробити репост, вступити, проголосувати в опитуванні і т. д.

Постінг – потрібно буде писати коментарі до статей, спілкуватися на форумах, створювати теми.

Написання статей – це хороший спосіб заробити, але на подібних сайтах зазвичай платять копійки. Так що краще не виконуйте ці завдання за 10-20 рублів/1000 знаків, а вивчіть тему і отримуйте за 30-50 рублів/1000 збп.

Відгуки написання відгуків на різні товари.

Голосування – потрібно пройти на сайт і проголосувати за певного кандидата.

Інвестиції – дуже сумнівні завдання, в яких вам потрібно зареєструватися на сайті і внести гроші на рахунок. Настійно не рекомендую з цим зв’язуватися — зазвичай розміщують такі оголошення шахраї.

Ігри – потрібно зареєструватися на грі, дійти до певного рівня і за це вам дадуть гроші.

Поради та рекомендації при заробітку на завданнях

При виборі завдань обов’язково звертайте увагу на репутацію замовника, відгуки і на те, як давно зареєструвався. Уважно читайте опис завдання, щоб виконати все в точності як написано. Якщо зробите помилку, ви не отримаєте оплату і можете отримати негативний відгук.

Невідповідні завдання можна приховувати – зазвичай це лише спеціальна кнопка Приховати або хрестик.

Багаторазові завдання додайте в закладки – це ті завдання, які можна виконувати багато разів через певний проміжок часу (через 2 дні або тиждень). У визначений день зайдіть в обране і швидко виконайте вже знайомі дії.

Створюйте нові поштові скриньки для виконання завдань з реєстрації, і збережіть дані. Тоді наступного разу вам не доведеться кожного разу створювати нову пошту – просто візьмете з готових і заробіток на виконанні завдань буде комфортним. Зареєструйтеся відразу на декількох сайтах, щоб отримати більше замовлень.

Сайти де можна заробити гроші виконуючи завдання

А тепер розповімо про сайти, на яких можна заробити таким способом:

wmmail.ru – сайт з великою кількістю простих завдань. Мінімалка на вивід від 0,25$.

Тут присутнє читання листів, реєстрації, а також окремий великий розділ Завдання – саме на ньому я і зупинюсь детальніше.

З допомогою фільтру ви можете підібрати відповідні завдання – багаторазові додати в обране, а завдання з автопідтвердженням дозволять не чекати зарахування оплати кілька годин або днів.

Є прості завдання у розділі Соцмережі, YouTube, Голосування.

Завдань дуже багато, і в деяких випадках оплату обіцяють дуже хорошу. Хоча тут зустрічаються «розумники», які ставлять високу ціну, а в описі до завдання встановлюють суворі умови і називають іншу суму безпосередньо. Я не рекомендую зв’язуватися з такими людьми, тому що є ризик, що вас обдурять.

Будьте уважні: не вказуйте особисту інформацію, паролі і номер телефону на сумнівних сайтах. За допомогою телефону краще ніде не реєструватися – у вас можуть зняти гроші або будуть надсилати нав’язливу рекламу. Адміністрація сайту не несе за це відповідальність, так що шахраї активно використовують ці способи! Будьте пильні. Заробіток на виконанні завдань теж повинен бути відповідальною справою.

seosprint.net – популярний сайт з великою кількістю простих завдань. Мінімалка на Вебмані або інший гаманець 3 рублі.

Щоб взяти завдання, досить вибрати один з розділів на сайті.

Дуже простий і зручний функціонал для виконання більшості завдань – натисніть на «виконання завдання», внизу сторінки буде йти таймер, коли він закінчиться (30-40 секунд), з’явиться проста арифметична задачка і цифри – треба вибрати правильну відповідь і ви отримаєте 0,035-0,071 копійок.

Майте на увазі – якщо ви 2 місяці не проявляєте активність (не заходите на сайт), ваш акаунт заблокують. Детальніше цей сайт буде розглянуте в окремій статті.

Атака сайтів-клонів по заробітку

profitcentr.com – дизайн сайту та принцип роботи дуже схожий на попередній. В цілому все теж саме, хіба що ціни місцями нижче, але завдань набагато більше.

seo-fast.ru – ще один клон сеоспрінту, на якому присутній заробіток на виконанні завдань. Хоча невідомо хто був першим. У будь-якому випадку всі ці сайти виконані в одному стилі і докладно розписувати їх немає сенсу. Вивчіть спочатку один, а на інших вже можна буде працювати за аналогією.

turbotext.ru — давно працюю з цим сайтом, але як автор статей. На ньому є зручний розділ Мікрозадачі, де розміщуються дуже цікаві завдання. Хоча є і копійчані завдання з цілої простирадлом вимог. Такі я рекомендую обходити стороною – за 3 рубля витрачати 20 хвилин свого життя не варто. Є способи отримати гроші простіше.

Крім цього рекомендую прочитати статті про написання коментарів та заробіток на введенні капчі: описані поради та рекомендації по роботі, а також інші сайти з подібними завданнями.

При бажанні можна знайти і інші аналогічні сайти, але ці найбільш популярні. Виконання завдань в інтернеті за гроші може принести невеликий додатковий дохід, якщо приділити цьому достатньо часу. Хоча я рекомендую не витрачати на це багато часу, і зосередитися на більш прибуткових варіантах.

Розмір цього доходу залежить тільки від працездатності людини. Особливих знань тут не потрібно, впорається навіть школяр.

Виконання завдань за гроші в інтернеті – додатковий дохід чи марна трата часу?

Перше, що цікавить людину, готову взятися за будь-яку роботу – скільки грошей можливо за неї отримати. У нашому випадку точної відповіді на це питання дати не можна. Справа в тому, що дії бувають найрізноманітнішими – від дешевих кліків, де потрібно брати кількістю, до непогано оплачуваних завдань, що вимагають навичок володіння тими чии іншими програмами.

Щоб вирішити, чи підходить особисто вам така робота, радимо відштовхуватися від бажаного заробітку. Визначте, скільки вам хотілося б заробляти на годину (або в день), а потім розгляньте різні види завдань з точки зору того, чи дадуть вони цей заробіток.

Не забувайте враховувати і витрати сил, адже деякі завдання вельми стомлюючі, тому довше місяця на них можуть протриматися одиниці. Правда, на більшості ресурсів є реферальна система, яка при належних зусиллях з часом буде приносити відчутний пасивний дохід.

Важливий нюанс – наскільки вам важливе творчий і інтелектуальний розвиток. Виконання одноманітних дій прогресу не сприяє, але не всі вони пов’язані з одноманітністю.

Нижче детально розглянемо різновиди і способи такого роду заробітку, з чого буде цілком зрозуміло, чи варто витрачати свій час на виконання завдань чи краще пошукати іншу роботу в мережі – благо, її не бракує. Міні-завдання хороші для старту, але коли ви знайдете свою нішу, такі варіанти заробітку відпадуть самі собою.

Як заробити на завданнях – перевірені способи

Ввівши в рядку пошуку запит «як заробити на завданнях в інтернеті», запросто можна розгубитися від великої кількості пропозицій.

Варіантів маса, і ми спробували їх структурувати.

Спосіб 1. Серфінг сайтів

Тут вам платять за перехід по посиланнях і перегляд різних веб-ресурсів. Таким чином власники сайтів отримують потрібний їм трафік, а ви – оплату за працю. Як тільки стала зрозуміла затребуваність такої роботи, з’явилося безліч платформ для взаємодії замовника і виконавців.

Такі платформи називаються «буксами» і заробляють на комісіях. Незважаючи на те, що нові букси з’являються щодня, деякі можна виділити як найбільш перевірені і стабільні – це SeoSprint, Socpublic.com та WMMail.

Спосіб 2. Заробіток на кліках

Така послуга теж надається на буксах і відноситься до активної реклами. Існує кілька її підвидів (частково, серфінг сайтів теж до них відноситься). Це може бути прочитання листів, одержуваних на електронну пошту, проходження нескладних тестів і навіть платне скачування файлів.

Чим складніше дія, чим більше часу йде на її виконання, тим відчутніша і грошова винагорода.

Спосіб 3. Заробіток в соціальних мережах

На хвилі зростання популярності соціальних мереж і важливості просування в них виникли платформи, що нагадують букси, але спеціалізуються саме на соцмережах (ВКонтакті, Телеграм, Фейсбук, Інстаграм).

Виконуйте за гроші такі завдання, як проставка лайків або коментарів, перегляд відеозаписів, вступ до групи, підписка на паблік, голосування в опитуваннях, репости на свою сторінку, додавання в друзі.

Відчутний мінус такого роду заробітку, що вашу сторінку можуть скоро заблокувати.

Адміністрація соціальних мереж вкрай негативно ставиться до накрутки будь-яких параметрів, тому, якщо ваш акаунт запідозрять в участі в таких схемах, то його забанять тимчасово або назавжди. У автора статті, наприклад, таке трапилося всього за один лайк.

Це привід створити для заробітку нову сторінку, залишивши стару для спілкування з рідними і близькими і не захаращуючи стіну і стрічку непотрібними вам записами.

Спосіб 4. Робота на біржі фрілансу

Біржі фріланса, крім об’ємних і дорогих замовлень (дизайн, програмування, копірайтинг) нерідко пропонують і дрібні, доступні для будь-якого охочого. Найменш «грішить» цим Etxt, зосереджений виключно на копірайтингу. Зате Адвего і FL – місця, де можна знайти чимало цікавих і простих завдань, причому не завжди за копійчані ціни.

Цим же відрізняються Workzilla, Яндекс.Толока. Причому останній незаслужено знаходиться на задвірках і не користується великою популярністю, хоча нерідко там розміщують дійсно дуже вигідні замовлення, що дозволяють швидко отримати хороший прибуток. Реєстрація на цьому сервісі дуже проста, якщо у вас є поштовий ящик від Яндекса.

ТОП-5 сайтів з завданнями для заробітку

Прийшов час докладніше зупинитися на сайтах, де можна заробити.

Це найбільш надійні і «довгограючі» ресурси.

Fl.ru

На найпопулярнішій біржі фрілансу  FL.RU можна знайти як разову роботу, так і постійного замовника. Категорій роботи дуже багато, від фотографії до репетиторства. Є і завдання, які не потребують спеціальної підготовки.

Відштовхнути від FL може тільки необхідність покупки PRO-акаунта. Ні, теоретично працювати можна і безкоштовно, але на практиці майже завжди кращі замовлення дістаються користувачам зі статусом PRO.

Work-zilla

Платна біржа, де працювати без купленої підписки не дадуть. Справедливості заради відзначимо широкий вибір дій з досить хорошою оплатою, так що підписку на 3 місяці можна відбити за день.

А якщо приділяти роботі більше часу, то ви без проблем вийдете на середню офісну зарплату, якщо до цього прагнете. Правда, нерідко кращі вільні завдання вихоплюють в перші секунди після появи, так що багато що залежить від удачі і від швидкості вашого читання.

Перейти

Kwork

Ресурс з’явився недавно, але вже привернув увагу фрілансерів завдяки модній «фішці» – фіксованим цінам. Тут відсутнє явище демпінгу, немає дорогих і дешевих замовлень. Кожна послуга коштує рівно 500 рублів. В іншому у біржі ті ж достоїнства, що і у інших – безпечні угоди, великий вибір категорій роботи, можливість писати відгуки.

Перейти на КВорк

SEO Sprint

Популярний довгограючий проект. Напевно його хоч раз відвідував кожен, хто шукав підробіток в мережі. Однак надовго затримуються лише ті, хто вклав багато сил у рефералів. Навіть при всьому бажанні SEO Sprint не дасть новачкові заробити суму, якої б вистачило на життя.

Кліки, серфінг і тести коштують дуже дешево, деякий прибуток обіцяє лише розділ завдань, де іноді просять вступити в групи ВК, написати коментар чи підняти рівень в якій-небудь грі (від дрібних flash-ігор до гігантів на зразок Warface).

Цікаве наочне відео:

https://www.youtube.com/watch?v=FDI5Q2HJi4M

Vzadache

Сервіс ще недавно позиціонував себе як універсальний, придатний для будь-якого браузера і телефону, наприклад, на Андроїд. Але на цей момент творці заборонили його використання на Яндекс браузері або будь-яких інших в збірці Яндекса. Рішення про такий бойкот пов’язаний з тим, що компанія Яндекс збирає особисту інформацію про користувачів.

Що стосується типів завдань, то вони стандартні: поставити лайк, написати коментар, встановити додаток, взяти участь в рейтингу.

Як вибрати сервіс для заробітку в Інтернеті – корисні поради та рекомендації

Перш, ніж кидатися у вир з головою на перший-ліпший сайт з Гугла, потрібно з’ясувати кілька важливих моментів.

Поради допоможуть вам уникнути помилок і розчарувань.

Порада 1. Ознайомтеся з відгуками

Про будь-який проект є безліч відгуків в Інтернеті. Частина з них замовні, тому звертайте увагу і на стилістику (продажні зазвичай занадто сентиментальні), і на наявність негативних (навіть самий хороший проект не може бути ідеальним у всьому).

Ситуації і досвід інших людей багато розкажуть вам про те, чи варто пробувати свої сили на тій чи іншій платформі.

Порада 2. Зверніть увагу на виплати, які пропонує ресурс

Людині, яка ніколи не працювала в інтернеті, спочатку буде складно орієнтуватися в цінах за завдання – занижені вони, або завищені.

Але на ділі все просто. Пропозиції заробити 1000 рублів за один клік явно несуть в собі обман. У той же час ресурси з копійчаними завданнями зазвичай стабільно платять. Залишається знайти золоту середину, де оплата здасться вам розумною, а далі справа за відгуками і іншими способами оцінки сервісу.

Порада 3. Вивчіть статистику користувачів сервісу

Мабуть, це самий точний спосіб дізнатися, чи є перспективи при роботі в проекті. Багато сайтів розміщують у себе топ активних користувачів, з якого легко дізнатися, чи часто вони бувають онлайн і виконують завдання, а також скільки місяців або років вони працюють на ресурсі.

Зареєструвавшись, ви можете навіть написати їм, щоб розвіяти свої сумніви. На деяких ресурсах є і графіки для моніторингу загального онлайну і виведення коштів.

Порада 4. Дізнайтеся про способи виведення коштів

Обов’язково вивчіть цей пункт, щоб знати, які проблеми можуть вас очікувати при спробі вивести зароблені кошти. Зокрема, зверніть увагу на терміни виведення, комісії і доступні для прив’язки гаманці. Можливо, у вас є улюблений гаманець, яким ви постійно користуєтеся. Тоді великим плюсом буде можливість виведення саме на нього.

Існує й інша сторона питання. Деякі сайти, особливо ті, що платять в біткоіни, не співпрацюють зі звичними нам гаманцями (Яндекс.Деньги, WebMoney).

Оголошення від партнерів

Частково це пов’язано з тим, що держава не схвалює і намагається контролювати криптовалюта. Вони працюють лише з такими гаманцями, як PerfectMoney або Payeer, тобто вам доведеться реєструватися на цих ресурсах. А створення нового гаманця вимагає чимало клопоту, включаючи підтвердження особи. Чи варто воно того, вирішувати вам.

1 коментар до “Заробіток на завданнях в інтернеті”

Залишити коментар