Залиште свою оцінку! (5 голосів, оцінка: 4,20 з 5)

Виконання завдань в інтернеті за гроші

заробіток в інтернеті на завданнях

Зараз існує більш сотні бірж завдань, які допомагають веб-майстрам знайти виконавців, які готові трохи підзаробити грошей. Заробіток в інтернеті на завданнях доступний навіть для новачків.

Біржа завдань — це сайт на якому викладають прості задачі за грошову винагороду, які займають 3-5 хвилин часу виконавця. Вона задовільнить ваші потреби, якщо вас цікавить заробіток в інтернеті і ви хочете отримати 20 доларів, 50 чи 100 за завдання.

Виконання завдань в інтернеті за гроші з’явилося близько 10 років тому і на сьогоднішній день це один з найбільш поширених способів роботи в інтернеті. Все завдяки тому, що замовники придумують мільйони завдань і конкурують між собою, виставляючи більші ціни, що добре для виконавця.

Тепер давайте розберемося, які завдання доводиться виконувати на біржах і скільки готові за це платити замовники.

Біржі – заробіток в інтернеті на завданнях тут

З якихось причин біржі завдань платять по різному за практичний ідентичні завдання. Тому ми склали список найбільш високооплачуваних бірж.

У таблиці вказано такі параметри, як Біржа – Партнерська програма – Рублів в день (вказані здебільшого середні цифри для дійсно працьовитих виконавців):

 • Qcomment – 10% – 600 руб.
 • Liked – 10% – 400 руб.
 • Advego – 25% – 1000 руб.
 • Seosprint – 60% – 800 руб.
 • ProfitCenter – 90% – 900 руб
 • SocPublic – 10% – 800 руб.
 • ForumOk – 10% – 700 руб.
 • LikesRock – 20% – 650 руб.
 • jo-bing – 10% – 600 руб.
 • WMRfast – 10% – 500 руб.
 • ProfitTask – 10% – 400 руб.

Швидше за все ваш заробіток буде у 2-3 рази нижче за браком досвіду і низького рейтингу всередині кожної біржі. А може бути таке, що ви взагалі зможете заробити 5 доларів на легких завданнях і далі не підніметесь. Вся справа тут в наполегливості і вмінні вчитись.

Скільки заробляють на завданнях

Оплата за кожне завдання залежить від його складності, конкуренції і виду дії. Крім цього все залежить від біржі, тому що скрізь різна цінова політика.

Завдання для заробітку в інтернеті поділяють на кілька видів:

 • Серфінг сайтів = 1-20 копійок;
 • Читання листів = 3-20 копійок;
 • Реєстрація на сайтах = 0.5-50 руб;
 • Соціальні завдання = 0.1-20 руб;
 • Партнерська активність = 5-100 руб.

Крім цього на кожній з бірж існує рейтинг виконавців, який визначає їхню спроможність та якість виконуваної роботи.

Біржі зацікавлені, що б завдання виконувалися швидко і добре, тому найприбутковіші завдання віддають кращим виконавцям, які мають високий рейтинг.

Виходить так, що якщо ви тільки почали роботу на одній з бірж, то вам будуть траплятися такі завдання за які не стали братися виконавці з високим рейтингом.

Тому в перший час заробіток становитиме 30-50 рублів за годину, проте з кожним днем ця сума буде зростати, особливо якщо ви знайдете щоденні завдання з високою оплатою.

Приблизно стільки ж можна отримувати на іншому способі — заробіток на введення капчі.

Поради щодо збільшення заробітку на біржах

Коли починаєте працювати, хочеться кинути цю справу, оскільки завдання здаються важкими та незрозумілими, а приносить це жалюгідні копійки, проте з часом все змінюється.

Увага: Перш ніж братися за завдання, обов’язково читайте умови, це заощадить ваш час і позитивно позначиться на рейтингу.

Кожна біржа має таблицю, де найбільш високооплачувані завдання знаходяться на самому початку, рекомендуємо звичайно ж починати з них і переходити до інших.

Коли такі завдання закінчуються, то ми рекомендуємо перейти на наступну біржу поки там не повторитися така ж ситуація. Працюйте з 4-8 біржами і постійно їх чергуйте, тоді ваш заробіток в інтернеті на завданнях принесе результат.

Деякі завдання можна виконувати 1 раз в день, але їх можна повторювати щодня. Обов’язково додавайте такі завдання в обрані що б не шукати в списку.

Приймайте участь у партнерських програмах, чим більше рефералів, тим вищий заробіток!

Партнерська програма — це співпраця з сайтом по залученню нових користувачів, де партнер отримує свій відсоток з залученого людини.

Всі ці дії дозволять виконувати тільки найдорожчі завдання і таке поєднання бірж дозволить заробляти 10 – 50 доларів (200-1000 грн.) в день.

Висновок

На жаль, що багато заробляти на таких біржах, вам доведеться проводити по 10-12 годин на день за комп’ютером, що дуже шкідливо. Або вам доведеться залучити тисячі людей по партнерській програмі, що б ваш щоденний заробіток становив кілька тисяч рублів.

Якщо ви не готові до такого життя, то подивитеся яким чином ще можна заробляти на сайтах в інтернеті.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про