Додатковий дохід в Інтернеті на surfearner

доступний простий заробіток в Інтернеті на surfearner Заробіток на кліках

Заробіток в Інтернеті на surfearner – один із способів отримати невеличкий додатковий дохід лінивим користувачам. Скільки можна заробити таким способом? У відгуках називають різні суми, але в середньому щось подібне до 10 рублів на місяць. Насправді це дуже мало, але з іншого боку – вам не доведеться зовсім нічого робити. Чи варте це того?

Оплата: в середньому 10 рублів в місяць

Вимоги: сидіти в інтернеті через певний браузер

Як заробляти в Інтернеті на розширенні surfearner

SurfEarner – це розширення, яке можна поставити на свій браузер і отримувати гроші в пасивному режимі. Вам не потрібно клікати по рекламі, зовсім необов’язково навіть дивитися на неї. Реклама займає не дуже багато місця у вікні, так що через деякий час ви припините помічати її.

Заробіток в Інтернеті на surfearner елементарний та дуже простий – користувачі ставлять спеціальне розширення на свій браузер, і в спеціальному віконці прокручуються рекламні оголошення за фіксованою ціною. Якщо працівника щось зацікавить, він клацне по рекламі і перейде на сайт рекламодавця.

Так що сайт працює по найстарішому принципу – оплата за рекламу. Тільки творцям такого розширення не доводиться створювати сайт, розвивати його, розміщувати рекламу. Так що в підсумку всі залишаються у виграші: розробники отримують гроші за розміщення реклами, користувачі отримують невеликий відсоток від вартості рекламної компанії, а замовник/рекламодавець дає рекламу і приваблює покупців.

Подробиці про роботу

Розширення можна встановити на такі браузери:

 • Google Chrome;
 • Яндекс;
 • Opera;
 • Amigo;
 • Orbitum.

Можна налаштувати показ рекламного банера в Налаштуваннях – поверх сторінки або банер зрушує сторінку. У першому варіанті верхня частина сайту не буде доступна, поки не прокрутиться реклама. У другому сайт трохи з’їжджає вниз при появі рекламного блоку, але вся сторінка показана повністю.

Рекламні банери висять не постійно, а з’являються час від часу. Вони різняться за тривалістю: 15, 30 і 60 секунд. Під час показу рекламного банера не можна згортати вікно або відкривати інші програми, інакше лічильник зупиниться і продовжиться після повернення до браузеру.

Коли ви клікаєте на рекламу і переходите на сайт рекламодавця, банер зникає і вам зарахують на баланс гроші за перегляд реклами. Так що якщо немає часу чекати закінчення лічильника, можна або згорнути рекламу стрілочкою (гроші не зарахуються), або клікнути на рекламу (отримаєте винагороду).

Плюси і мінуси роботи

Найбільший плюс – вам не доведеться нічого робити. Будь-який бажаючий може поставити розширення на свій браузер, а потім користуватися ним в звичайному режимі. Достатньо один раз зареєструватися, встановити і налаштувати розширення, а потім стабільно отримувати якусь копійку.

Найбільший мінус – заробляти будете дійсно копійки. Таким способом ви не назбираєте грошей навіть на оплату телефону. Чистий і чесний дохід сайту занадто малий, щоб на нього всерйоз розраховувати.

Утім, існують способи трохи збільшити заробіток в інтернеті на surfearner. Як це зробити ви дізнаєтесь трохи нижче. А для початку потрібно зареєструватися на сайті.

Як встановити розширення surfearner

Перейдіть на сайт surfEarner.com. На головній сторінці вгорі праворуч натисніть «реєстрація».

Далі можна зайти на сайт через соц.мережі або шляхом стандартної реєстрації через поштову скриньку і пароль. Після цього на пошту прийде лист з підтвердженням, де потрібно натиснути на велику рожеву кнопку «підтвердити Email». Потім ви автоматично потрапите в свій Особистий кабінет. Залишилося тільки встановити розширення на браузер і отримувати гору копійок на свій рахунок.

На сайті натисніть на кнопку «встановити розширення», яка знаходиться зверху в шапці (виділено червоним). Відразу після цього з’явиться спливаюче віконце, де потрібно натиснути «Встановити розширення». Сайт автоматично визначить ваш браузер і, якщо він підходить для даної роботи, запустить інсталяцію surfEarner.

Після цього потрібно трохи почекати. Згодом на панелі плагінів праворуч від рядка адреси з’явиться повідомлення і новий значок.

Після реєстрації, щоб розпочати роботу, слід авторизуватися. Натисніть кнопку «Увійти» і ви автоматично підключитесь до вашого акаунту. Потім натисніть на значок і перевірте, щоб навпроти поля Капча стояла зелена галочка. Якщо ні, пройдіть просту капчу. З цього моменту можна повернутися до своїх улюблених сайтів. Час від часу частина вікна буде закриватися рекламним банером на 15, 30 або 60 секунд.

Більший заробіток в Інтернеті на surfearner

В даному сервісі існує дуже гнучка система оплати. З часом можна збільшувати свої доходи, якщо не порушувати правила і активно використовувати розширення і підвищуючи рейтинг.. На щастя, на сайті передбачені докладні інструкції.

Для підвищення рейтингу:

 1. дивіться більше банерів. На першому рівні вам додають по 1 балу рейтингу за перегляд 50 банерів, на другому рівні потрібно переглянути 100 банерів, щоб отримати +1 до рейтингу і т. д;
 2. розміщуйте свою рекламу – за кожні витрачені 100 рублів ви отримаєте +0,1 бал до рейтингу;
 3. залучайте рекламодавців – за кожні 100 рублів, які він витратить на рекламу, ви отримаєте +0,1 бал до рейтингу;
 4. запрошуйте виконавців – коли ваш реферал досягне рейтингу у 10 балів, ви отримаєте +0,1.
 5. виконуйте інші завдання на сайті – деякі завдання оцінюються балами рейтингу, так що при їх виконанні ви збільшите свій рейтинг.

Партнерська програма

На сайті передбачено винагороду за запрошених користувачів у 5-10% від суми їх доходів. Відсоток залежить від вашого рейтингу – спочатку 5%, при максимальному рейтингу 10%.

Для зарахування коштів потрібно, щоб у вас була Кваліфікація. Тобто ви повинні бути активним, щоб гроші капали з рефералів. Наприклад, потрібно дивитися не менше 15 банерів в день, замовляти рекламу, брати участь у конкурсі на кваліфікацію і т. д. Все прописано в правилах.

Так що навіть для отримання реферальних відрахувань, які в перший час будуть копійчаними, потрібно встановити розширення і дивитися рекламу.

Виконання інших завданнь на сайті

Крім перегляду банерної реклами можна виконувати й інші завдання на сайті. Знайти потрібну сторінку легко – в лівій колонці цілий розділ із завданнями і відеороликами, які можна дивитися за плату.

Є завдання на підвищення рейтингу (наприклад, вступити в групу за +1 рейтинг) або для отримання грошей. Виконувати кроки завдання потрібно саме в тій послідовності, як написано.

Є спеціальна вкладка, де можна дивитися рекламні ролики різної тривалості. Платять в залежності від вашого рейтингу від 2 до 5 копійок за ролик. Якщо подивитися 15 роликів, дадуть бонусний рейтинг, який потрібно встигнути забрати протягом 10 секунд. На сайті написано, що якщо час від часу клікати на рекламне відео, потім буде більше відео-роликів.

Як вивести гроші?

Гроші можна виводити на різні електронні гаманці. Для кожного своя мінімалка (в основному 10,5 рублів). Хоча при наведенні на деякі гаманці (qiwi і webmoney) з’являється попередження «на рахунку для виплат закінчилися кошти. Ми вже повідомлені про це і скоро рахунок буде поповнений. Спробуйте пізніше». Так що навіть якщо ви нашкрябаєте мінімалку, не факт, що зможете відразу отримати свої гроші.

Відгуки про surfearner.com

В Інтернеті дуже складно знайти чесні відгуки про будь-які сайти для заробітку, якщо там є реферальна програма. Навіть якщо на ресурсі погано, ніхто не платить і умови жахливі, половина відгуків будуть позитивними.

Моя думка після декількох годин використання surfearner.com – це того не варто. Правда. За перегляд рекламних банерів у браузері за місяць вийде заробити максимум 30 рублів, якщо буде достатньо рекламодавців. Чи варто ставити сумнівні розширення на свій комп’ютер заради цього?

Наприклад, за написання коментарів на сайті qcomment можна отримати від 5 до 20 рублів. Всього за один день на інших сайтах ви можете отримати набагато більше, ніж за місяць на surfearner.

Кому підійде цей заробіток в Інтернеті на surfearner;

 1. школярам – якщо вам не дають кишенькових грошей, а часу/умінь на більш складні види заробітку не вистачає, підійде і такий варіант.
 2. серферам – не тим, хто підкорює хвилі, звичайно, а хто переглядає сотні сторінок в день;
 3. рекламодавцям – для розміщення реклами, що підвищує пізнаваність бренду. Краєм ока хтось побачить зовнішній вигляд вашого продукту і, може бути, в магазині зробить вибір на вашу користь. Чи згадає в розмові. Але на продаж товарів або осмислені кліки розраховувати не варто, не та аудиторія;
 4. любителям халяви – якщо вам просто приємно бачити, як вам «платять» за перегляд інтернет-сторінок і ви не плануєте отримувати великі гроші.

Таким чином, заробіток в Інтернеті на surfearner особливою прибутковістю не тішить. Але якщо ви хочете просто так отримувати копійку, реєструйтеся на сайті.

Експерт по онлайн торгівлі, розкрутці, просуванню, заробітку на Інстаграмі та інших соціальних мережах. Спробувала більшість варіантів заробітку в інтернеті. Пише про цікаві бізнес-ідеї, продаж товарів в інтернеті та інші цікаві статті.

Fintramplin
Додати коментар