Заробіток в грі Itsnewlife

заробіток на грі itsnewlife

Статтю оновлено:

Вважається, що всі інвестиційні ігри, як і звичайні піраміди розсипаються через кілька місяців і кидають своїх користувачів. Itsnewlife – не той випадок. Гра працює вже довгий час.

Переходьте за посиланням, щоб зареєструватись в Itsnewlife.

Звичайно, є різні проекти і деякі дійсно швидко закриваються, але це не означає, що всі вони створюються шахраями.

Заробіток в грі Itsnewlife точно не залишить вас незадоволеними. Цьому проекту більше трьох років. Він виплачує гроші гравцям і відрізняється від більшості ігор великим функціоналом і оригінальним дизайном.

Тут ви зможете стати справжнім фермером, купивши ділянку, займаючись будівлями, вирощуючи рослини і розводячи тварин. Варіант входить в категорію “заробіток на іграх”.

Itsnewlife – цікава гра з виведенням грошей

Реєстрація на проекті проста, а за її проходження нараховують 2000 срібла. Для старту цієї суми достатньо, як мінімум, ви зможете обзавестися земельною ділянкою. Щоб новачкам було зручно розібратися у функціях гри, на сайті є чітке керівництво до дій, ось його початок:

Виконавши 4 кроку, ви отримуєте 5000 срібла на рахунок і вже є власником земельної ділянки. Якщо ви хочете, щоб гра одразу стала для вас прибутковою, поповнюйте баланс. На вибір пропонується внесення депозиту з Webmoney, QIWI Payeer. При цьому, вас чекають бонуси, залежно від суми:

Куплена ігрова валюта стане в нагоді вам для того, щоб задіяти земельну ділянку. В розділі «Магазини» ви зможете вибрати саджанці, тварин або споруди:

У грі багато всього цікавого, можна налагоджувати виробництво, будувати вольєри для тварин, встановлювати захист від злодіїв, облаштовувати ділянку фантанами і так далі. Деякі споруди потрібні для підвищення БЛ (рейтингу), деякі для покупки тварин, тому без них не обійтися:

Щоб заробляти в грі, потрібно вирощувати плоди і купувати тварин. Чим дорожче обходиться об’єкт, тим більше ресурсів він приносить. Наприклад, купуючи рослини, зверніть увагу на вартість їх плодів. Якщо чорниця варто з 0.35, то ожина приносить по 0.8 за один плід.

За тваринами і рослинами потрібно стежити. Наприклад, саджанці необхідно поливати, а тварин потрібно годувати. Купувати їжу не обов’язково, можна збирати її з власних грядок.

У грі все взаємопов’язано, тому після покупки тварин, необхідно відразу посадити рослини, які використовуються як корми:

Все, що видобувається з допомогою тварин чи збирається з грядок, можна продавати, звідси і складається прибуток. Як тільки наберете 1000 ПР (золотих), можете замовляти виплату, для цього використовується Webmoney.

Як заробляти в Itsnewlife

Заробляти на Itsnewlife можна і нічого не вкладаючи, взагалі не купуючи землю і не займаючись фермою. Для цього потрібно стати партнером, пройдіть реєстрацію, візьміть реферальне посилання (або промо-банери) і починайте залучати людей в гру. Реферали будуть поповнювати баланс, а вам буде нараховуватися за 20% від їх депозитів.

Гра Itsnewlife далеко не єдиний цікавий проект, що пропонує ігровий заробіток. Таким же чином можна отримувати прибуток з інших інвестиційних ігор, а окремо хотілося б порадити Taxi Money, де купуються машини, пасивно приходить дохід, можна брати участь в гонках, працювати в місті і навіть прокачувати автомобілі.

ВАМ ТАКОЖ БУДЕ ЦІКАВО ПОЧИТАТИ:
Залиште свою оцінку! (1 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про