Заробіток піар-агентом

Заробіток на піарі

В сучасному інтернеті послуги піарників дуже потрібні. Кожен, кому не лінь створює сайти, спільноти в соціальних мережах і канали на відеохостінгах.

Вони витрачають час і сили на розробку майданчиків, але не можуть зрушити з мертвої точки, оскільки не вміють їх просувати. Щоб виправити це, новачки шукають професіоналів і платять їм гроші.

Заробіток піар-агентом може приносити непогані гроші, причому, зовсім не обов’язково бути справжнім професіоналом.

Завжди можна скористатися спеціальними сервісами і заручитися підтримкою справжніх фахівців. Хоча краще хоч трохи розібратися в тому, як просуваються майданчики, щоб частину роботи виконувати своїми руками.

Як заробляти на піарі сайтів, груп і каналів

Припустимо, ви знайдете людину, яка хотіла б зробити свою спільноту Вконтакті популярною.

За розкрутку ви берете 10 000 рублів і витрачати ці гроші на рекламу, залучення фахівців SMM і звернення в спеціалізовані компанії. Треба розрахувати так, щоб ще щось залишилося у вашій кишені.

Схема гранично проста, а щоб шукати клієнтів, використовуйте кращі SEO форуми і біржу фрілансу Weblancer.

Замовлення на просування з’являються постійно, відразу буде важко знайти клієнтів і вимагати від них великі суми. Зате коли ви просунете кілька майданчиків і зможете показувати приклади своєї роботи, все піде як по маслу. Більш того, деякі замовники можуть звертатися повторно.

Щоб розраховувати на повторні замовлення, доведеться надавати реально якісні послуги. Піар коштує грошей, але кожному він дається за різні суми.

Якщо ви вмієте проводити рекламні компанії, зможете робити все самостійно, залишаючи собі великий шматок пирога. Якщо ж не буде часу або бажання, зможете просто передати роботу в руки фахівців.

Які сайти знадобляться піарникові?

Щоб ефективно займатися розкручуванням і допомагати робити популярними сайти, групи і канали, вам точно знадобляться корисні інструменти.

Навіть не думайте про системи накрутки, клієнти можуть обчислити це, а ви втратите репутацію. Плюс до всього, вам же доведеться вести якусь звітність.

Створено чимало сайтів, які допомагають нарощувати популярність в інтернеті. Ось системи, відповідні для розкрутки в соціальних мережах і не тільки:

  • Blogun – підійде для розміщення реклами будь-яких майданчиків. Сюди додано багато сайтів, груп та профілів з соціальних мереж, а також каналів з Ютубу. Ви можете замовляти розміщення посилань на будь-яких донорах. Також, у замовленнях вказуйте необхідність написати рекламний текст.
  • Sociate – якщо потрібно розкрутити групу, то це ідеальний варіант. Зараз тут пропонується великий асортимент спільнот з Вконтакті і Однокласників, а також профілів Instagram. Самі складайте пост і вибирайте час його публікації. Також, можна рекламувати і сайти через соціальні мережі.
  • Socialhammer – повністю автоматизований сервіс по розкрутці Вконтакте і Instagram. Клієнтам пропонують тарифи по 35 і 45 рублів на добу, щоб їх майданчики комплексно піарилися. Якщо не буде часу, можете просто взяти гроші з клієнта та додати його сторінку в дану систему.
  • Webeffector – оптимізація сайту, посилення посилань, закупівля посилань, аудит, соціальні чинники, що ця система працює по безлічі напрямків. Розцінки не низькі, зате результати гарантовані. Поставте розвиток сайтів на автомат і займайтеся іншими замовленнями.
  • Rookee – ще одна система просування, де ви зможете замовити поліпшення поведінкових факторів і поставити на автомат закупівлю трастових посилань. Саме це і потрібно вашим клієнтам, ПФ стануть доказом вашої роботи, а посилання допоможуть нести звітність.
  • MegaIndex – на цьому сайті ви теж можете замовляти автоматичне просування по певних запитах, але також тут є кілька корисних інструментів. Наприклад, можна перевіряти релевантність кожної сторінки і з’ясувати, чого не вистачає їм для грамотної оптимізації.

Проводьте широкий спектр робіт

Погоджуйтеся на будь-які замовлення, паралельно займайтеся просуванням сайтів, каналів і груп в соц. мережах. Навіть якщо у вас немає багажу знань і практичного досвіду, завжди можна поставити на розкрутку автомат, за допомогою одного з цих сайтів.

Найважче допомагати ставати популярними відеоблогерами. Використовуйте секрети просування каналу на YouTube, щоб не витрачати великі гроші на піар.

Заробіток в інтернеті піарником може перетворитися на повноцінний бізнес. Багато починали саме з приватних замовлень і фрілансу, відкриваючи надалі власні компанії. Хто знає, може, і ви почнете з малого, зайнявши в майбутньому крісло начальника престижної фірми.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про