Залиште свою оцінку! (1 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Пиши, що думаєш і заробляй! Топ 6 кращих сайтів для заробітку на відгуках і коментарях

заробити на відгуках

В українську мову з приходом ери інтернету прийшло багато іноземних, незрозумілих, на перший погляд, слів. Одне з них – “feedback». На інтернет-сленгу “фідбек” розуміється, як зворотний зв’язок з відвідувачами і думки покупців про товар і продавця.

Мільйони ощадливих користувачів щодня шукають в мережі подібну інформацію. Тому цілком закономірно, що з’явилися ресурси, що збирають коментарі та готові за них платити. Цей спосіб заробітку заслуговує на увагу – що може бути простіше, ніж написання за гроші відгуків про те, чим ви користуєтеся, або створення оплачуваного комента про вподобану послугу? Доступ в інтернет і трохи вільного часу – це все, що потрібно для роботи. Далі розглянемо найкращі біржі відгуків і коментарів.

Види сайтів для заробітку на відгуках і коментарях

В Інтернеті є чимало ресурсів, які збирають у відкритому доступі достовірні відгуки від споживачів, проте не всі з них цікаві в перспективі заробітку. Умовно сайти, на яких можна заробити на відгуках, діляться на дві групи:

 1. Сайти відгуків, де вибір тем виключно за автором;
 2. біржі контенту, які шукають виконавців для написання фідбеків на замовлення.

Зупинимося лише на перевірених лідерах, які давно і стабільно виплачують винагороди авторам за їхні коментарі.

Сайти для заробітку на відгуках

Irecommend.ru – напевно, найбільший російськомовний сайт для відгуків в  сегменті Інтернету. Виплати бувають двох видів:

 • фіксовані;
 • бонусні.

За кожен прочитаний відвідувачами відгук сайт Irecommend  (тут його огляд) зараховує на баланс автора 5 копійок. Бонус – це разова винагорода, розмір якої залежить від декількох факторів: кількості інших постів автора в обраній категорії, актуальності коментаря і його якості. Найвищі бонуси нараховуються за розміщення відгуку про автомобілі, техніку, туризм та фінанси. Накопичивши мінімалку в 150 рублів, можна вивести заробіток на гаманець Webmoney .

Otzovik.com – майданчик, де розмір винагороди за відгук передбачити неможливо: ресурс може нарахувати 500 рублів, а може і зовсім не оплатити пост. Правила такі: тільки популярні товари, виключно унікальні коментарі та фотографії, і суто особистий досвід. Обдурити майданчик не вийде: читач повинен перейти на сторінку з відгуком при пошуку інформації про товар в мережі, а не за посиланням, і затриматися там принаймні 15-ть секунд. Всього за добу оплачується не більше 20-ти таких переглядів. Крім цього для отримання пасивного доходу з Отзовіка потрібно зберігати активність на сайті: якщо з моменту опублікування автором проходить понад 30 днів, то гроші за перегляди припиняють нараховувати до нових публікацій. Якщо ваш запис коментували на сайті не менше, ніж 30 раз, автору належить бонус. Додатково заохочуються розгорнуті коментарі і фідбеки з якісними фотографіями. Щоб вперше зняти з рахунку гроші, досить заробити 200 рублів, а для наступних висновків ліміт зменшений до 100 рублів.

TuTux.ru – ресурс нараховує на баланс учасника заробіток в 10 копійок за кожен унікальний перегляд розміщеного на ньому відклику. Бонуси за написання постів, як на двох попередніх майданчиках, не передбачені. Сайт не так розкручений, як його конкуренти, але все ж досить популярний, тому шансів для автора-початківця пробитися в рейтингу на ньому більше. Мінімальна сума для виведення – 300 рублів.

SpasiboVsem.ru – ставка за кожен перегляд розміщеної на цьому майданчику статті – 10 копійок. Залежно від рейтингу автора і актуальності описуваного товару оплата може бути як знижена до 0, так і збільшена до 1 рубля за перегляд. Гроші нараховуються тільки постійним користувачам: при перерві між публікаціями довше місяця виплати припиняються. Вивести заробіток можна сумою не менше 200 рублів.

Кращі біржі контенту

Крім самостійного розміщення постів, заробляти в інтернеті на коментарях про послуги і товари можна, роблячи замітки на замовлення. Існують спеціальні біржі відгуків і коментарів, на яких постійно купуються фідбеки. Рекомендую дві кращих біржі:

QComment – заробіток залежить від рейтингу користувача: чим він вищий, тим більше доступних замовлень і вищі розцінки. Для роботи потрібно пройти іспит. Напрацювавши рейтинг, за розміщення одного відгуку можна заробити в середньому 80 рублів.

Advego – на цій біржі контенту замовники також шукають авторів для розміщення відгуків за гроші. Залежно від обсягу та складності замовлення на написання тексту робота може бути оплачена як в кілька рублів, так і в кілька сотень.

Правила роботи для новачків

Логіка отримання заробітку на відгуках і коментарях проста – їх повинна прочитати якомога більша кількість користувачів. Щоб заробляти з максимальною віддачею, рекомендується слідувати нижчеподаному переліку правил:

 1. Вибирати теми, які були б цікаві якомога більшій кількості читачів. Мало кого зацікавить думка про роботу компанії “Роги і копита” в місті Н. А ось цікаво викладену точку зору про новий серіал прочитають тисячі. Основними завсідниками подібних сайтів є жінки, тому найбільш затребувані теми – косметика, ліки, дієти. Добре читаються коментарі про побутову техніку, ресторани, курорти.
 2. Писати відгуки довжиною не менше 500 символів без пробілів. Як показує практика, пошукові системи набагато охочіше шукають тексти в кілька тисяч знаків, ніж замітки в стилі: “Добре, рекомендую”. Та й читачів цікавлять подробиці – що сподобалося, які присутні недоліки. Не економте букви – люди цікаві, і їм потрібні відповіді.
 3. Писати слід не хвалебні оди, а реальні враження, по можливості викладати фотографії хорошої якості. Цікаві змістовні статті оплачуються сайтами дорожче. А негативні відгуки часто читаються частіше позитивних.
 4. Думати при написанні назви, як потенційний покупець. Безсумнівно, заголовок “Це те, що я шукала все життя” більш відображає ваші емоції. Але люди шукають банальні “Відгуки про памперси фірми N” або “Телефон S. Недоліки”.
 5. Потрібно робити відгуки не тільки змістовними, але і красивими: розбивати текст на абзаци, додавати свої якісно зняті фотографії, чергувати текст з картинками.
 6. Писати грамотно і цікаво – на більшості сайтів-отзовіков є функції підписок і рекомендацій. Чим більше підписок, тим більше переглядів.
 7. Періодично проводити ревізію своїх робіт – можливо, з часом ви захочете поміняти заголовок або взагалі весь текст. На туфлях відламався каблук через місяць? Попалася пересолена партія маслин? Не забудьте уточнити у старому відгуку – читачі будуть вдячні вам за щирість.
 8. Більшість з представлених проектів пропонують партнерську програму  на своїх умовах, яка може значно збільшити ваш підсумковий заробіток. Використовуйте це.

Головна перевага цього способу заробітку – він підходить навіть новачкам. Адже для написання відгуків за гроші не потрібно мати досвід. Комп’ютер, інтернет і трішки вільного часу – це все, що потрібно для старту. Тут вам платять за вашу думку. Величезних грошей така активність не принесе, але зможе стати стабільним джерелом отримання пасивного доходу.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про