Оцініть статтю!

Заробіток на вебінарах в інтернеті

заробіток на вебінарах

Статтю оновлено:

Навчання людей через інтернет вже приносить непогані гроші багатьом підприємцям. Вони передають знання різними способами, починаючи з написання електронних книг, закінчуючи особистими консультаціями. Тому поговоримо про заробіток на вебінарах. Ніша прибуткова, особливо якщо є якийсь досвід чи навчився чого-небудь актуального.

Заробіток на вебінарах в інтернеті, один з напрямків інформаційного бізнесу. Якщо і будуть потрібні стартові вкладення, то тільки для розкрутки. Реклама обходиться недешево, але правильна організація не менш важлива. Вибирайте нішу, в якій добре орієнтуйтеся і пропонуйте навчання.

Як заробити на вебінарах?

Онлайн спілкування з групою зацікавлених користувачів дається важко, якщо ти не природжений оратор. Тільки за рахунок високого рівня знань можна чогось досягти.

Про заробіток на вебінарах відгуки позитивні, на навчанні бізнесмени роблять пристойні гроші, але крім цього, ніша вибирається з ряду інших причин:

займатися справами можна з будь-якої точки земної кулі. Проводити вебінари можна навіть з курорту;

локальні семінари ніколи не дозволять вам працювати з величезною аудиторією, в інтернеті масштаби безмежні;

розкручені вебінари допомагають підвищити продаж власних продуктів. Чим популярніше ім’я автора, тим більше інтересу до його інфопродукту;

спілкуючись з учнями, ви отримуєте багато корисних знань, а вони стають в нагоді при створенні нових програм навчання або інфотоварів;

великих вкладів на старті не потрібно, залучити перших глядачів можна з своїх знайомих або через соціальні мережі.

Важливо вибирати поширену і актуальну нішу для запуску вебінару. Тема відіграє найважливішу роль, але пам’ятайте, що в ній необхідно добре орієнтуватися. Не потрапте в незручну ситуацію після першого ж питання одного з учасників.

Заробіток на вебінарах – основні кроки

Набагато простіше досягти мети, коли є чіткий план дій. Щоб вебінари стали для вас джерелом гарного прибутку, треба діяти як професіонал.

Давайте розберемо основні етапи організації:

Визначення цільової аудиторії. Вибравши нішу, відразу ж починайте аналізувати потенційних клієнтів. Кому буде цікаво ваше навчання? Виділивши кілька критеріїв відбору, починайте шукати поширені проблеми. Розберіться, що хвилює новачків, знайдіть поширені питання, підготуйтеся до спілкування.

Програма навчання. Повинна бути побудована так, щоб кожен учень до чого прийшов після завершення вебінару. На жаль, цим часто нехтують, але краще скласти приблизний план спільної роботи. Не зайвим буде і заготовити домашні завдання. Так само як і шкільні вчителі, необхідно продумати процес навчання.

Реклама вебінару. Без неї не обійтися, особливо при запуску першого вебінару. Використовувати необхідно всі можливості для отримання кращих результатів. Сервіси для розкрутки в соціальних мережах теж вам знадобляться. Через них можна замовити репости та рекламні пости на добре розкручених майданчиках. Головне вибрати відповідні за тематикою.

Спілкування з клієнтами. Допомагає дізнатися про цільової аудиторії ще більше, а така інформація знадобиться для роботи в майбутньому. Часто звичайного аналізу ЦА недостатньо, тільки після особистого спілкування з людьми починаєш розуміти, про що вони думають і що їх хвилює. Висновки можна зробити після індивідуальних бесід хоча б з трьома учнями.

Проведення вебінару. У процесі спілкування з групою учнів, необхідно діяти по заздалегідь складеному плану. Грамотна мова, відповіді на питання, дохідливе пояснення, використання графіків і схем. Потрібно бути гарним вчителем, щоб чогось досягти в цій ніші. Онлайн семінари нічим не відрізняються від звичайних уроків.

Збір статистики. Після проведення заходу, не губіться, підтримуйте спілкування з клієнтами. З’ясовуйте, чого вони домоглися, слідкуйте за результатами і порівнюйте показники. Зрозуміло, що вас цікавить саме заробіток на вебінарах, але якщо після тренінгів ніхто не буде домагатися своїх цілей, навряд чи ви розкрутите своє ім’я.

Це не єдиний спосіб, як заробити на інформації. Будь-які знання можна застосувати і для інших напрямків.

Поки заробіток на вебінарах не так популярний, як закордоном, але картина змінюється. Інфобізнес все більше цікавить новачків, а там крутяться величезні гроші. Спробуйте запустити навчальні курси, раптом і вам судилося стати успішним.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про