Заробіток на Turbotext

TurboText біржа Турботекст

Сервіс Turbotext є фактично закритою біржею, оскільки працювати на ній можуть лише ті, хто пройшов тестові завдання. Тут можна заробити на написанні текстів (копірайтинг, рерайтинг, сео-тексти).

Така політика виправдовує себе сповна. Завдяки жорсткому відбору ця біржа копірайтингу отримує лише професійних та талановитих авторів. Але, варто пам’ятати, що результат перевірки залежить від суб’єктивної думки перевіряючого. В результаті, відбувається відсів не тільки початківців малодосвідчених копірайтерів, але і талановитих людей.

Зареєстуватись

Види текстів на Турботекст

Як і на інших біржах копірайтингу, тут можна писати різні види текстів. Але переважно тут розміщують копірайт, який оплачується гідно. Копірайт – це унікальні тексти, які автором написані на основі особистих знань або ж за допомогою якогось авторитетного джерела.

Реєстрація на Турботексті

Процедура реєстрації займає всього пару хвилин. Досить ввести дані і підтвердити реєстрацію, вказавши свою електронну адресу, через який здійснюється активація. При реєстрації бажано вказувати лише достовірні дані. Так ви уникнете в майбутньому проблем з обліковим записом.

Як отримувати постійні замовлення?

Для того щоб працювати на біржі і мати постійні замовлення, потрібно пройти тести, які складаються в два етапи. Перший етап складається з п’ятнадцяти питань по російській мові, на які потрібно відповісти за обмежений час. Без хорошої підготовки до проходження тесту краще не приступати. Якщо перший етап ви зможете пройти, тоді вам запропонують пройти другий рівень – виконання творчого завдання.

Можете бути впевненими в тому, що, пройшовши тести, ви не залишитеся без добре оплачуваних замовлень.

Способи виведення грошей з Турботексту

Виведення грошових коштів з даного Інтернет-ресурсу здійснюється щопонеділка на електронний гаманець, номер якого потрібно буде вказати при реєстрації.

Переваги сайту Turbotext

Біржа Турботекст пропонує стандартний набір послуг, серед яких унікальні авторські тексти, розмноження статей, рерайтинг, перекази і редагування тексту. Особливий акцент біржа робить на перекладах та корекції текстів.

Недоліки біржі Турботекст

Основний недолік біржі в тому, що вона занадто пізно з’явилася, коли ринок вже встигли поділити такі сервіси, як Адвего, Etxt і т. д. Новачкам доводиться виживати, конкуруючи в плані ціноутворення, або привносячи на ринок щось нове.

Відгуки про біржу Турботекст

Відгуки про біржу переважають або конструктивні, або негативні. Багато скаржаться на функціонал і велику суму для виведення коштів, адже новачкам важко назбирати навіть 200 рублів. Також багато хто скаржиться, що замовлень взагалі немає, а якщо і є, то вартість їх низька.

Звичайно, біржа Турботекст лише набирає обертів, тому вимагає доопрацювання. Розвиток біржі гальмують надлишок замовників і дефіцит замовлень.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про