Як заробляти на торентах

заробіток на торентах

Сьогодні у нас в гостях модератор популярного торрент-трекера Андрій. Він розповість, як можна почати заробляти в інтернеті не маючи особливих знань і навичок.

Про Андрія

Чотири роки тому я шукав роботу в інтернеті і побачив вакансію, на сайт потрібен працівник, який повинен був регулярно додавати нові матеріали на торрент-трекер. Таку роботу називають постинг (від англ. to post — розміщувати).

Я вирішив спробувати, тим більше, що особливих навичок для цього не вимагалося. З тих пір я вже опублікував понад 8000 різних матеріалів, став модератором на цьому сайті і мене запрошують працювати в інші схожі проекти.

Я відмовився від офлайн роботи і зараз працюю в інтернеті пару годин в день. Що стосується місячного заробітку, то його вистачає на оплату навчання, знімною квартири і ще залишається на продукти харчування.

Про роботу на торентах

Хто не знає, торрент-трекер це сайт, на якому розміщуються файли різних ігор, фільмів, серіалів, книг і т. п. з можливістю їх завантажити з допомогою спеціальної програми.

Стрілками вказано, що вам потрібно буде додати. Робиться це дуже просто за допомогою BB-кодів і системи управління контентом (CMS).

Ви можете потренуватися додавати картинки і форматувати текст, з допомогою BB-кодів на цій сторінці.

Усі сайти, на яких мені доводилося працювати, були створені за допомогою Ucoz. Цей конструктор сайтів побудований таким чином, що не вимагає від користувача якихось особливих знань, наприклад, HTML.

Навіть при роботі з іншими CMS (система управління контентом), як DLE або WordPress, знання BB-кодів допоможе вам легше освоїтися.

Зображення, які публікуються в пості, теж вставляються через спеціальні поля, що дозволяють завантажувати їх прямо на сервер.

Торрент-файл, що містить опублікований матеріал, теж завантажується на сервер сайту через спеціальне поле, тому процес публікації простий і зрозумілий.

Про процес роботи і заробіток на торентах

Знаходимо на іншому торрент-трекері, наприклад, торент нового фільму. Перевіряємо через пошук,  чи не доданий він уже на наш сайт. Якщо ні, то починаєте публікацію. Збираєте картинки. Наприклад, постер до фільму і скріншоти з нього. Їх можна знайти через пошук по картинках в Гугл або на іншому торрент-трекері.

Обробка зображень. Бувають картинки великого розміру або іншого формату. Щоб це виправити я використовую програму Format Factory – швидко і зручно.

Потім пишемо унікальний опис на основі оригінального, яке береться також з інших торентів. Перевірити унікальність тексту можна за допомогою Адвего або text.ru

Все це красиво оформляємо з допомогою BB-кодів. Якщо потрібно додаємо посилання на відео з Youtube.
Додаємо сам торрент-файл, скачаний з іншого джерела. Далі публікуємо матеріал.

Про час і оплату роботи з торентами

Довівши процес публікації до автоматизму, я можу розмістити денну норму роздач (10-15 штук) за годину або близько того. Якщо ж я хочу зробити це ще швидше, то заздалегідь готую набір описів, а потім просто оформляю роздачу, беручи вже готову інформацію. У цьому випадку на все йде не більше 20-30 хвилин.

Оплата при такій роботі зростає поступово. Зазвичай мінімальна оплата близько 10 рублів за пост, але все залежить від замовника і вашого досвіду. Чим більше ти додав, тим більше отримав. З першого дня роботи і до поточного моменту часу сума за одну роздачу зросла майже в два рази.

Про можливості, які надає подібна робота

Працюючи постером на сайті, ви, по-перше, наберетеся досвіду і зможете зрозуміти, як функціонують деякі проекти, щоб в майбутньому застосувати цей досвід десь ще.

По-друге, ви напрацюєте своє «портфоліо», яке потім можете показати іншому замовнику. Мені довелося почекати трохи більше 5 місяців, щоб отримати пропозицію попрацювати на іншому сайті.

Як бачите, за рахунок одного проекту ви можете потрапити на інший, і цей ланцюжок може тривати досить довго. До того ж, ви отримаєте непоганий досвід в роботі копірайтера, що також принесе свої бонуси через деякий час.

Про перспективи

Коли на моєму рахунку було більше 4000 матеріалів, я міг вважати себе досить досвідченим працівником. І саме ця кількість публікацій допомогла мені у влаштуванні на сайти, де я хотів працювати сам. Зазвичай, цього вистачає для того, щоб переконати інших власників сайтів в своєму професіоналізмі.

Опубліковані матеріали можна використовувати і як портфоліо. На різних фріланс-майданчиках вашу роботу обов’язково помітять і шанс зайнятися якимось іншим проектом значно зросте.

Як знайти замовників

Знайти замовника можна де завгодно. Це може бути звичайний форум, що має розділ з пропозиціями роботи, а може бути біржа фрілансерів, де подібні замовлення з’являються досить часто.

До того ж, Ucoz зовсім недавно відкрив свою біржу фріланса uPartner.pro, на якій ви також можете знайти собі роботу постера.

Ще одним способом пошуку роботи є пропозицію своїх послуг на різних сайтах. Складіть невеличке резюме, підтримайте його парочкою прикладів і відправте його на електронну пошту тих сайтів, які вам цікаві. Може бути, удача вам посміхнеться і когось зацікавить ваша пропозиція.

Висновок

Як ви можете бачити – знайти роботу в інтернеті не є непосильним завданням для того, хто цього дійсно хоче. Проявіть трохи завзятості і терпіння, вивчіть різні пропозиції і залиште заявки там, куди б ви хотіли потрапити. Все інше прийде з досвідом, адже кожна людина починає з самих низів і лише через деякий час добивається до того, що має зараз. Завжди пам’ятайте про це!

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Дем'ян ФартовичАндрій Recent comment authors
  Підпишіться  
найновішими найстарішими з найвищим рейтингом
Сповітити про
Андрій
Гість
Андрій

добрий день, як почати заробляти ,дайте інструкцію на пошту або тел+380952426781