Заробіток на Seo-fast – ще один чесний сайт, де платять гроші

заробіток на seo-fast Заробіток на завданнях

У мережі є безліч ресурсів, які розширюють наші можливості, дозволяють віддалено заробляти, розкручувати свої сайти і виконувати безліч інших дій. Заробіток на Seo-fast – це багатофункціональний ресурс, завдяки якому понад 240 000 користувачів заробляють в інтернеті і розкручують свої сайти.

На даний момент обсяг виплат становить 1.47 млн. рублів і це не дивлячись на те, що проекту ще немає 100 років.

Зареєструватись на сайті Seo-fast

Інструкція по заробітку на Seo-fast

Ви давно хотіли заробляти в мережі, але не знали, як можна це робити? Скористайтеся проектом Seo-fast. На цьому сайті заробляти можуть абсолютно всі, незалежно від віку і рівня знань. Що потрібно буде робити? На вибір пропонується кілька видів заробітку:

  • Серфінг
  • Оплачувані листи
  • Реферальна система
  • Проходження тестів
  • Виконання завдань.

Щоб виділяти максимальний прибуток, ви можете використовувати всі ці види заробітку одночасно. Якщо ви коли-небудь користувалися будь-яким поштовим сервісом, то досить швидко розберетеся в системі, інтерфейс досить простий.

Реєстрація на Seo-fast.ru дуже проста і виконується всього за 1 крок, на якому вам буде потрібно заповнити кілька полів. Обов’язково перейдіть за посиланням, яка прийде після реєстрації на ваш електронний ящик, це потрібно для верифікації акаунта.

Заробіток на seofast – основні способи

Відразу ж після реєстрації, ви можете приступити до заробітку грошей. Як вже говорилося раніше, проект надає кілька варіантів заробітку, розглянемо їх більш детально.

Серфінг на seofast

Найпростіший вид заробітку, при якому вам буде потрібно просто переглядати сайти і підтверджувати свої дії через перевірку капчі. Перейшовши в розділ «Серфінг» ви будете спостерігати список доступних для перегляду сайтів.

Досить натиснути на їх назву, щоб відкрилася нова вкладка з рекламованим сайтом. В самому низу сторінки буде знаходитися таймер з часом. Коли час на цьому таймері закінчиться вам потрібно виконати перевірку капчі і ви отримаєте свої гроші.

Оплачувані листи сеофаст

Другий простий вид заробітку, який дуже схожий на попередній. Вам також буде потрібно переглядати сайти, очікуючи певний час на таймері і виконуючи перевірку капчі. Кому і навіщо потрібно платити за це? Власники сайтів хочуть збільшити відвідуваність своїх ресурсів, тому готові платити великі гроші кожному, хто перейде на їхній майданчик. Завдяки цьому заробіток в інтернеті без вкладень стає ще прибутковішим.

Крім цього, серед відвідуваних сайтів ви досить часто будете спостерігати рекламу, що знову ж пояснює дії рекламодавців.

Виконання завдань seo-fast

Найбільш продуктивний спосіб заробітку на Seo-fast.ru – це виконання завдань. Серед завдань ви знайдете безліч різних пропозицій: виконати реєстрацію, взяти участь у наповненні форуму, щоб залишити коментар, зіграти в яку-небудь онлайн гру і пройти кілька рівнів і багато іншого.

Виконання завдань гранично просте, переходите до списку доступних завдань, вибираєте відповідний вам, натискаєте на його заголовок і відкриваються вимоги.

Ось приклад одного із завдань, в якому необхідно зареєструватися на певному сайті. Як бачите, на перевірку потрібно ID і логін, який ви отримаєте після реєстрації. Натискаємо «Почати виконання!», після чого з’являється спеціальна форма, куди потрібно вставити звіт, а нижче неї буде знаходитися кнопка «Перейти на сайт» – натискаючи на неї, відкривається нова вкладка з сайтом, де необхідно зареєструватися.

Залишається натиснути кнопку «Надіслати», після чого дочекатися перевірки виконання.

Проходження тестів на буксі

Проходження тестів, це знову ж простий вид заробітку в інтернеті, при якому вам буде потрібно відвідати всього одну сторінку якого-небудь сайту. Рекламодавці платять за це відвідування в 3-4 рази більше грошей лише тому, що після перегляду вам пропонується відповісти на кілька запитань. Таким чином, вони отримують гарантію того, що ви дійсно читали представлену ними інформацію.

Залучення рефералів в систему

Заробіток з Seo-fast.ru на рефералах – це можливість організувати пасивне джерело прибутку, яке буде стабільно приносити вам гроші. Реферальна система 2х рівнева, а відсоток відрахувань можна дізнатися в таблицях на сайті.

Чим вищим буде ваш рейтинг у системі, тим більше відсотків ви будете отримувати від діяльності своїх рефералів. Також при досягненні статусу «Просунутий» вам стане доступна Ярмарок рефералів, де їх можна буде продавати.

Заробіток з Seo-fast – це відмінна можливість зробити перший крок у сферу інтернет заробітку. Якщо ви не вірите, витратьте час, заробіть гроші і виведіть їх на свій гаманець Webmoney, Яндекс.Гроші або QIWI.

Експерт у сфері онлайн-бізнесу та монетизації веб-проектів. Випускаючий редактор та автор порталу. Пише про різноманітні бізнес ідеї, інтернет-професії копірайтинг та контент-менеджмент, заробіток в соціальних мережах. Любить Київ, тепло і цікаві історії.

Fintramplin
Додати коментар