Як заробити на сайті про своє місто

сайт про своє місто

Сьогодні поговоримо про таку бізнес ідею в інтернеті, як перспективний заробіток на власному сайті. Поговоримо про створення сайту про своє місто. У кожної людини є своє місто, де вона народилася, жила, навчалася, а можливо, навіть і зараз в ньому живе. Отже, поговоримо про такий варіант бізнесу як створення сайту міста.

В нашій країні величезна кількість різних міст і практично кожне місто представлений у мережі Інтернет у вигляді сайту. Якщо такий ресурс є, то це ще краще, вам буде до чого прагнути і метою вашої місії буде створення такого сайту про місто, який буде номером один! Вам доведеться добре попрацювати над своїм проектом, щоб скласти хорошу конкуренцію. Бувають і винятки, коли такого ресурсу немає, і вам залишиться зайняти цю нішу і зробити свій сайт популярним.

Сайт про своє місто як ми його уявляємо?

Створюємо сайт з красивим дизайном, на якому будемо розміщувати інформацію про місто. Тут ми можемо розміщувати інформацію про історію міста, важливі новини, події та заходи, що проводяться найближчим часом, про відомих особистостей та мешканців.

На такому сайті повинні бути такі розділи, як:

  • новини
  • афіша заходів
  • фото, відео
  • оголошення
  • навчальні заклади (школи міста, університети)
  • форум

В обов’язковому порядку потрібно включити форуми для спілкування городян. На форумах необхідно створити тематичні розділи, наприклад, форум для молоді, форум автолюбителів, форум рибалок і мисливців, і інші. У них буде найбільша активність і залученість.

А як же заробити на сайті про місто?

Тут не вкриємо якоїсь таємниці, самі, напевно, вже здогадалися. Заробляти будемо на фірмах, підприємствах, організаціях та різних магазинах нашого міста. На своєму сайті будемо розміщувати рекламу цих фірм.

Це дуже вигідне заняття, як для рекламодавців, так і для власника сайту. Але тут необхідно враховувати той факт, що ваш сайт повинен бути розкручений, інакше сенс розміщувати рекламу, якщо відвідуваності немає. На розкрутку сайт буде потрібно деякі фінансові вкладення, але вони швидко окупляться.

Коли сайт буде добре відвідуваним ресурсом, тоді багато фірм і підприємств погодяться платити за розміщення реклами та оголошень на вашому ресурсі. Для того, щоб привабити рекламодавців, необхідно буде розмістити на своєму сайті інформацію про надання таких послуг. Приводьте хороші і дієві аргументи, що ваш ресурс — це дійсно хороший і надійний спосіб реклами.

Немає необхідно виставляти надвисокі ціни на розміщення, в середньому одне розміщення коштує 800 грн на місяць (залежить від відвідуваності). Навіть якщо продати 15-20 розміщень, то ви зможете заробити на цьому від 15 000 гривень в місяць.

З часом, при збільшенні відвідуваності і популярності вашого ресурсу, можна буде збільшувати вартість наданих послуг.

 

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про