Як заробляти в Інтернеті на рерайті статей

заробіток на рерайті текстів

Статтю оновлено:

Одна з найпростіших та цікавих віддалених робіт в Інтернеті – заробіток на рерайті статей. В цій статті ми розглянемо специфіку такого способу заробітку, який найкраще підходить новачкам.

Що таке Рерайт?

Рерайт (англ. rewrite – перепис) – переписування вже готового тексту іншими словами з метою його унікалізації.

Тобто завдання рерайтера полягає в тому, щоб зробити вихідний текст невпізнанним, зберігши його основний зміст. В принципі, для виконання рерайту не потрібно фахової освіти, а потрібен лише хороший словниковий запас і знання основних правил мови, на якій ви збираєтесь працювати. Все інше прийде з досвідом і бажанням.

Працюють рерайтерами на спеціальних біржах фрілансу або продажу контенту. Важливо, що такої роботи завжди багато, тому навіть новачок може з легкістю себе зарекомендувати. До речі, новачкам можна реєструватися відразу на декількох перевірених і зарекомендували себе на біржах: TextSale, Etxt і Advego. Також непоганий варіант – українські біржі фрілансу, де можна знайти замовників, яким можуть бути потрібні навіть україномовні тексти.

При реєстрації прочитайте обов’язково інструкції і поради для новачків, благо це зараз є скрізь. Добре ще заглянути на різні форуми, почитати відгуки і, так би мовити, перед початком вникнути у всі нюанси.

Звичайно, перша думка новачків, які бажають працювати в інтернеті, скільки можна заробити на текстах? Все залежить від вашої посидючості, бажання працювати, майстерності. Не варто впадати у відчай, якщо перші заробітки будуть невеликими. З досвідом ви можете сміливо брати статті, за які платять більш пристойні суми. Деякі замовники готові платити по 40-50 гривень за 1000 знаків якісного тексту, а також зацікавлені в постійній співпраці.

Однак не думайте, що заробіток на рерайті статей не має недоліків. Вас може чекати втома очей, особливо на початках. Також слід врахувати, що будь-яке замовлення необхідно виконати у строго відведені часові рамки. Крім того, рерайт значно поступається в ціні копірайту.

До переваг рерайту, насамеред, слід загадати легкість пошуку джерела (часто джерело дає сам замовник). Написання такого тексту, як правило, не займає багато часу.

Заробіток на рерайті: кілька порад новачкам

І на сам кінець, слід дати кілька порад новачкам:

  • по-перше, завжди починайте з нескладних та невеликих завдань, поступово підвищуючи рівень їх складності і, відповідно, оплату за роботу;
  • по-друге, не намагайтеся «машинно» переробляти кожне слово, це не тільки зробить текст складним для сприйняття, але й не додасть вам позитивних відгуків;
  • по третє, намагайтеся спочатку просто прочитати і переказати текст своїми словами. Не бійтеся додавати думки, які не суперечать основному змісту статті.

Для зручності можете завантажити програму для рерайту SmartRewriterPro. Вона допоможе вам заощадити час на рерайті статей (замінюючи деякі слова у тексті синонімами). Однак після рерайту програмою, статтю все одно необхідно буде зробити зрозумілою та читабельною.

Читайте також Основні помилки новачків, які заважають заробляти в Інтернеті.

Після того, як ви переписали текст, обов’язково перевірте його на унікальність програмами AdvegoPlagiatus або EtxtAntiplagiat. Ці програми покажуть вам який саме фрагмент у тексті не унікальний і вимагає доопрацювання. Домагайтеся, щоб унікальність ваших статей була 99-100%.

Як бачите, заробіток на рерайті статей не є складним. Достатньо вникнути в специфіку роботи та почати, а далі все піде як по маслу.

ВАМ ТАКОЖ БУДЕ ЦІКАВО ПОЧИТАТИ:
Залиште свою оцінку! (1 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про