Залиште свою оцінку! (1 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Заробіток на сайті ProfitTask

Заробіток на ProfitTask

Статтю оновлено:

Сьогодні ми розглянемо черговий сервіс для заробітку в соціальних мережах — ProfitTask. Сервіс досить простий, і щоб працювати в ньому не потрібні особливі навички, досить просто бути уважними і чітко слідувати інструкціям і звичайно бути зареєстрованим в соцмережах.

Заробіток звичайно не мільйони, як обіцяють в деяких рекламах, але стабільну підробіток ви можете собі забезпечити.

Зареєструватись на сайті 

Початок роботи на ProfitTask

Після того, як ви зареєструвалися на сайті, вам потрібно прив’язати акаунти соціальних мереж, це допоможе вам у майбутньому отримувати більше завдань, особливо якщо ви живете в великому місті. Так як соціальний маркетинг, зараз дуже популярний напрям, яке вимагає виконавців з реальними акаунтами.

На сайті досить цікава система підключення аккаунта, спочатку потрібно дати додатком доступ до своєї сторінки (як це зазвичай робиться на подібних сайтах). Але далі прив’язка кожного аккаунта індивідуальна.

Наприклад для Вконтакте після того як ви дозволите додатком доступ до інформації, у вас запитає код підтвердження. Шукати і генерувати його не потрібно, це адреса, яка з’явиться у вікні програми, його потрібно просто скопіювати і вставити в рядок. Однокласники, Google+ підключаються в один клік. МайлРу і Блогер просять посилання на профіль.

Прив’язка акаунтів

Чим більше профілів ви підключите, тим більше завдань ви будете отримувати в системі. Щоб отримувати завдання в соціальних мережах, вам також потрібно виставити галочки навпроти відповідних соціальних мереж, щоб система давала вам завдання.

Установка програми

Після прив’язки своїх соціальних акаунтів вам потрібно завантажити програму для роботи. Для цього потрібно перейти в розділ «Програма», у вкладці «Виконавцю».

Схожа стаття Як заробити на форумах

Після установки програма вимагає авторизації. Для авторизації потрібно ввести мейл та пароль, за допомогою яких ви реєструвалися на сайті.

Установка програми

Відразу після авторизації ви почнете отримувати завдання. Робота нескладна, все, що потрібно, просто слідувати інструкціям, що з’являються у вікні програми, вступити в групу, поставити лайк і т. п. В іншому у вас не повинно виникнути проблем.

До переваг даної програми можна віднести те, що вона самостійно робить скріншоти екрану, коли це потрібно, і автоматично відправляє виконане завдання на перевірку.

Результати роботи, ви можете переглянути в розділі статистика, де видно, скільки виконаних завдань прийняли.

До негативним сторін програми, можна віднести занадто прозорий фон, на екрані її слабо видно, і досить часто доводиться напружувати очі, щоб прочитати, що від вас вимагається.

Тому будьте при роботі максимально уважними, бо на сайті є система штрафів, яка може значно зменшити ваш заробіток на сайті.

Так як всі завдання перевіряються вручну, модераторами на сайті, і за кожне відхилене завдання модератор отримує винагороду більше ніж за затверджене.

Тому у модераторів завжди є стимул, щоб перевіряти завдання дуже уважно.

Зізнаюся чесно, там у мене була відкрита гра. Саме її скріншот і зробила програма (подивитися скріншоти можна за посиланнями в завданні).

В результаті довелося писати претензію до модератора, так як він відхилив правильно виконані завдання.

Працювати можна і безпосередньо через сам сайт, не відкриваючи програму, така робота практично нічим не відрізняється від роботи з допомогою програми, за винятком того, що вам доведеться робити скріншоти кожного кроку виконання завдання вручну.

Працювати можна і безпосередньо через сам сайт

Якщо ви власник смартфона, то у вас є можливість додатково заробляти, завантажуючи безкоштовні програми, ставлячи їм оцінку і залишаючи відгуки.

Реферальна система ProfitTask

Як і на всіх сервісах подібного типу, на ProfitTask, є реферальна система, яка дозволяє отримувати прибуток від залучених вами користувачів. Відразу зауважу, що реферальні виплати невеликі, всього 10% від заробітку залучених вами користувачів.

Реферальна система ProfitTask

Мінімальна виплата на сайті всього 15 рублів. Виводити гроші можна на Ківі, Вебмані, Яндекс гроші і рахунок мобільного телефону. Що примітно, у особистої інформації ви не фіксуєте свої гаманці для виплат.

Гроші можна виводити щоразу на інший гаманець.

Читайте про Заробіток на спілкуванні в інтернеті вже зараз.

Зазвичай гроші виводяться на гаманець протягом години, якщо цього не сталося, то вам гроші прийдуть або в п’ятницю або в понеділок, так як саме в ці дні модераторами перевіряється наявність неоплачених заявок. Хоча в такій ситуації не буде зайвим написати модераторам, щоб нагадати про себе.

Скільки можна заробити на ProfitTask

Ваш заробіток на ProfitTask, залежить від двох параметрів, а саме вашого рейтингу і кількість виконаних завдань.

Рейтинг у вас на самому початку 100%, і в процесі роботи він може падати і підніматися, в залежності від того, як часто ви будете робити помилки при виконанні завдань.

Саме тому потрібно намагатися допускати менше помилок. Якщо ви не впевнені в правильності виконаного вами завдання, то краще відмовитися від нього і не відправляти на перевірку.

Схожа стаття Інтерв’ю з виконавцем сайту “Метнись Кабанчиком”

Відразу як ви почали працювати, ви отримуєте тільки половину вартості завдання, але після того як ви виконаєте більше 2000 завдань, ви будете отримувати практично всю суму вартості завдання. Найголовніше щоб ваш рейтинг не був нижче 50%, інакше ви почнете отримувати ще менше.

Якщо порахувати, то на сайті в день можна заробити дві-три сотні рублів, якщо наростіть реферальне базу, то заробітки відповідно будуть вище.

Тому якщо ви просто сидите за комп’ютером і лазите в соціальних мережах, можете спробувати працювати і на ProfitTask, заробіток невеликий, але стабільний.

До того ж вам не потрібно володіти знаннями чи навичками, це проста рутинна робота, яку може виконати будь-хто.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про