Заробіток на продажі ссилок і статей

Заробіток на продажі посилань

Заробіток на продажі ссилок почався в 2005 році. В той же час стали з’являтися різні біржі, що дозволяють отримувати прибуток з кожного посилання автоматично. Але минув час, і ситуація трохи змінилася.

Чи є сенс заробляти на продажу ссилок?

Продажем посилань називається розміщення сторонніх посилань на власному сайті за певну грошову винагороду.

Іншими словами, власник сайту розміщує на своєму сайті різні чужі посилання, за що йому платять реальні гроші. У деяких випадках (про це пізніше) даний процес повністю автоматизований і не вимагає ніяких зусиль як з боку власника веб-ресурсу, так і власника інтернет-ресурсу розміщеної посилання. При цьому грошові кошти нараховуються кожен день.

Ще є варіант ручного розміщення. У цьому випадку власник сайту вибирає сам майданчики, з якими хоче співпрацювати, і вручну додає ссилки на свій сайт. Через адмінку, як звичайну статтю. Розміщення одного посилання як окремий пост, тому завжди продажне посилання розміщують в основну статтю як-небудь  вписуючи, щоб було в тему.

Яким повинен бути сайт для заробітку на посиланнях?

Щоб сайт приваблював оптимізаторів, він повинен:

Індексуватися основними пошуковими системами (Яндекс і Гугл). Без цього ніхто не захоче розміщувати свої посилання на даному ресурсі;

  • Мати багато сторінок у пошуку Яндекса і Google. Маленькі сайти не користуються популярністю.
  • Мати в наявності ТИЦ і PR. І чим більше ці показники, тим більше буде бажаючих розмістити свої посилання;
  • Не бути новим, тобто, чим старіший сайт і домен, тим більша ймовірність, що на ньому будуть розміщені посилання;
  • Мати хорошу відвідуваність. Даний момент набув останнім часом особливе значення;
  • Бажано бути в каталозі Яндекса.

Заробіток на продажі ссилок – три основні види посилань

Всі ссилки для заробітку діляться на 3 види:

  • Тимчасові, з щоденною оплатою;
  • Вічні посилання;
  • Продаж статей (з посиланнями).

Перший вид посилань – тимчасові. Це самий популярний спосіб продажу. Тобто, якщо посилання коштує 50 рублів/міс., власник сайту буде отримувати від цієї суми 1,7 крб. щодня. Даний варіант є пасивним заробітком, з допомогою якого можна непогано заробити. Але він також потребує певних зусиль з боку власника сайту. Не можна пускати все на самотік, обов’язково моніторте ситуацію і видаляйте такі посилання. Хоч на всіх біржах і є фільтри, все одно може проскочити якась віагра або казино. Ціни на тимчасові посилання смішні, близько $1 на місяць. Але їх можна розміщувати відразу кілька на сторінці. І чим більше у вас сторінок сайту, тим більше місця під посилання.

Другий вид – це вічні посилання, які при належному умінні добре впливають на просування сайту (не вашого сайту, а того, хто купує у вас розміщення посилання). Вони коштують дорожче тимчасових, в районі $5 кожна.

Третій тип – продаж статей з посиланнями (гостьовий постинг). Чимось нагадує продаж вічних посилань, тільки з тією відмінністю, що до ссилки додається стаття. Зазвичай вона надається самим клієнтом, але іноді її написання замовляється разом з розміщенням. Це найдорожчий варіант продажу посилань. Розміщення статті з посиланням в середньому коштує $10, а з написанням статті до неї – $15.

Біржі посилань

Біржами посилань називаються спеціально створені сайти, які орієнтовані на продаж і покупку посилань, це місце де продавці та покупці посилань знаходять один одного.

Нижче наведені найбільш популярні біржі посилань на даний момент.

1) GOGETLINKS

Це найбільший ресурс, що спеціалізується на продажу вічних посилань. Продається тут тільки це. Дана біржа має багато додаткових можливостей для seo-оптимізаторів. Тут можна, наприклад, застрахувати своє посилання на рік і багато іншого. Багато намагаються додати свій інтернет-ресурс на GOGETLINKS, але після модерації тільки половина заявок приймається, так як модерація там жорстка. Виводити грошові кошти можна тільки по закінченні трьох місяців після розміщення посилання на Вебмані (рублевий і доларовий гаманці), а також на Яндекс Гроші.

2) MAINLINK

Це одна з найпопулярніших бірж. Тут можна продати всі три види посилань. Також на сайті знаходиться телефон підтримки, за яким можна зателефонувати і дізнатися відповіді на всі запитання, що стосуються роботи на біржі. Вивести гроші тут можна на рублевий гаманець Вебмані, або Яндекс.Гроші.

3) ROTAPOST

Дана біржа спрямована на продаж постових. Постові – це практично те ж саме, що і вічні посилання, лише з невеликим текстом до і після заслання. Тут присутній величезний вибір майданчиків для розміщення навіть з мінімальним ТИЦ (0-50). Перевагою цієї біржі є розміщення посилань на різних блогах, які працюють на безкоштовній платформі зразок blogspot.com. Виплати здійснюються тільки на WMR та не менше 100 рублів.

4) SAPE

Це найбільший ресурс, що спеціалізується на купівлі/продажі ссилок. Крім цього, бажаючі можуть попрацювати зі статтями та вічними посиланнями. Різні нововведення значно спрощують життя оптимізаторам. Грошові кошти можна вивести на ЯД, Ківі, WMR, але не менше 150 рублів.

5) MIRALINKS

Це найбільша і стара біржа, яка спеціалізується на розміщенні статей. До інтерфейсу треба звикати, він незручний. Виплати здійснюються на Яндекс, WMR, WMZ. Є комісії на введення і виведення засобів.

6) WEBARTEX

Теж біржа статей, притому з ще більш суворою модерацією. Ціни на розміщення вищі, ніж у Miralinks, але і пропозицій значно менше. Фішка системи в тому, що не ви встановлюєте ціни на розміщення статтей, це робить сама біржа. Хороший варіант для великих і серйозних проектів.

Вас напевно дивує той факт, що так мало бірж згадано. Ми не хотіли перерахувати всі біржі. Але головне, що всі вищезгадані сайти – це надійні, великі і перевірені біржі. Немає ніякого сенсу користуватися непопулярними сервісами і отримувати менше середнього по ринку, або взагалі нічого не отримати, так як біржа виявилася лохотроном.

Підсумки

Заробляти на продажі ссилок не дуже вигідно. Цей вид монетизації сайтів явно в занепаді. І тому є причини – Яндекс і Google накладають санкції на сайти, що займаються продажем посилань. Це означає, що продавати посилання тупо небезпечно. Але і це не все. Так само Яндекс і Google почали запроваджувати заходи і проти сайтів, які просуваються посиланнями. Тобто і купувати посилання небезпечно.

Але не все так погано, і якщо не нахабніти, то вийде і продавати посилання, і не свариться з пошуковими системами. Заробітки звичайно вже не ті, що були у “золоті” роки, 2007-2008.

Ну і майте на увазі, що на різних seo-форумах можна також знайти замовників на розміщення посилань. Але і такий попит буде невеликим.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про