Як заробляти на партнерках в соціальних мережах?

Як заробляти на партнерках в соціальних мережах Заробіток в соцмережах

Для багатьох людей знайомство з комп’ютером та інтернетом почалося з реєстрації в соціальних мережах. З їх допомогою люди спілкуються, знаходять друзів, знайомляться, діляться різною інформацією.

Але не всім відомо, що в соцмережах можна заробляти за допомогою спеціальних партнерських програм. З чого ж потрібно починати і які партнерські програми зможуть стати хорошим стартом для заробітку в соціальних мережах?

Якщо ви не знаєте, у нас є стаття, що таке партнерські програми і як на них заробляти.

Цікавим заробіток в соціальних мережах став тому, що тут знаходиться неймовірна кількість людей, для багатьох з яких соцмережі – єдине місце, куди вони заходять в інтернеті. Запропонувати їм товари або послуги в інших місцях просто неможливо.

Найкращі способи для заробітку на партнерських програмах без вкладень

Для заробітку на партнерських програмах в соціальних мережах користувачам не потрібно мати якихось певних знань, необхідний тільки вільний доступ в Інтернет. Ще одна перевага такого виду заробітку – відсутність необхідності в створенні свого сайту або блогу для просування партнерської програми.

У соціальних мережах можна заробляти без вкладень, що дуже приваблює користувачів початківців. Але є партнерські програми, в які потрібно вкладати гроші. Вибір робить партнер на свій розсуд.

Як заробляти у соцмережах?

Для роботи з партнерськими програмами підходять наступні соціальні мережі:

  • ВКонтакте;
  • Фейсбук;
  • Твіттер;
  • Однокласники;
  • Instagram і т. д.

Можна реєструватися у всіх соцмережах, щоб максимально використовувати всі доступні ресурси для заробітку. Там ви зможете залучити до партнерства своїх знайомих, друзів, родичів і т. п., вступати в різні спільноти або групи і просувати там посилання своєї партнерської програми.

Як залучити клієнтів з тізерних мереж

Щоб робота в партнеркою була більш ефективної, потрібно створювати свої тематичні групи або спільноти в соцмережах, постійно залучати до них нових підписників, зацікавлювати їх цікавими публікаціями (з високим відсотком унікальності), постами, фотографіями та ін. Після того, як в групу буде залучено достатню кількість передплатників і читачів, потрібно розміщувати в описі спільноти або групи посилання на своїх партнерів.

Тематика групи повинна відповідати тематичній спрямованості партнерської програми. Чим більше користувачів стануть підписниками даної групи, тим більше шансів, що вони будуть переходити по посиланнях партнерки і здійснювати цільові дії (покупки товарів, підписки на навчальні курси, послуги, ігри та ін). Саме за це партнери отримують свою винагороду в партнерських програмах.

Щоб заробіток з допомогою соціальних мереж приносив не тільки стабільний, але і зростаючих дохід, потрібно постійно займатися залученням людей, розкруткою групи, просуванням посилань.

Партнерські програми для заробітку з допомогою соціальних мереж

Для ефективної роботи в соціальних мережах за допомогою партнерських програм потрібно, перш за все, зробити правильний вибір за ступенем надійності, легкості роботи і простоті використання цих майданчиків.

Партнерські програми, найбільш підходящі для соціальних мереж зі стабільною роботою, гарантованими виплатами винагород:

VideoSeed – ця партнерська програма працює в основному з сервісом Twitter і платить гроші за переглянуте відео;

CityAds – підходить під всі соціальні мережі, спеціалізується на іграх, з простим інтерфейсом, зручним для новачків;

Ad1 – працює з усіма соціальними мережами і спеціалізується на співтовариствах або групах, має величезну кількість рекламних матеріалів;

Elonleads – на сьогоднішній день є лідером серед CPA партнерських програм в інтернеті;

Admitad – одна з найбільш старих, надійних і доступних партнерських програм, з дуже великою кількістю рекламних блоків на найрізноманітнішу тематику;

Afrek – підходить для роботи в будь-якій соціальній мережі, приймає трафік практично з усіх джерел.

Перераховані партнерські програми мають схожий алгоритм заробітку, тому зареєструвавшись в одній з них і розібравшись з її роботою, буде легко навчитися заробляти і в інших партнерках. Можна реєструватися як в одній, так і в декількох партнерських програмах, щоб збільшити свій дохід. Але для початку необхідно серйозно підійти до вивчення умов роботи, зрозуміти принцип заробітку, дізнатися про доступні способи залучення трафіку. Останній момент є дуже важливим, так як від трафіку залежить все.

Соціальні мережі – це величезна, різноманітна за віком, інтересами і потребами аудиторія з дуже широкою географією. Не скористатися сьогодні такою перевагою для отримання додаткового доходу, який пропонують партнерські програми, значить упустити дуже хороший шанс заробити гроші.

Постійний автор Фінтрамплін. Експерт з питань інтернет-маркетингу, фрілансу та онлайн бізнесу. Пише про різні способи заробітку онлайн, перспективні бізнес ідеї та напрямки бізнесу. Основні захоплення: фантастична література та кіно, комп'ютерні ігри (геймер зі стажем).

Fintramplin
Додати коментар