Спасибі, Twitch: як заробляти сотні тисяч доларів, граючи у відеоігри

Заробіток на Twitch

Видання The New Yorker занурилося в ком’юніті популярних стрімерів, які заробляють на Twitch по кілька тисяч доларів на день, а також компаній, які займаються менеджментом їх партнерств і графіку. Незважаючи на гадану привабливість і простоту, стріми стали серйозним бізнесом — і щоб досягти успіху в цій сфері, необхідно серйозно попрацювати.

Читати більше

Як тестувати ігри за гроші? Перевірені сайти, де можна тестувати ігри

тестування ігор за гроші

Інтернет рясніє різноманітними способами заробітку. Одним з найбільш привабливих і незвичайних є тестування ігор, за яке платять реальні гроші. Тому поговоримо про тестування ігор за гроші.

Читати більше

Заробіток на тестуванні ігор

Заробіток на тестуванні ігор

Не вставати в 7 ранку, збираючись на роботу, не «ламати голову» над черговими робочими завданнями, не занурюватися в рутину, а просто грати в ігри і заробляти гроші – чи реально це? Поговоримо про заробіток на тестуванні ігор.

Читати більше

Гра з виведенням грошей без балів на Golden Tea

Golden Tea гра для заробітку

З якісних інвестиційних ігор можна отримувати серйозні гроші, а щоб не йти на серйозні ризики, краще розділити стартовий капітал між декількома проектами. Розкажемо про гру для заробітку Golden Tea.

Читати більше

ТОП-10 Ферми з виведенням грошей

Ферми з виведенням грошей ігри

В онлайн іграх проводять вільний час, чи не кожен п’ятий користувач інтернету і ця тенденція розвивається. Поговоримо в статті про такі ігри, як ферми з виведенням грошей.

Читати більше

Ферма з виводом реальних грошей Kolxoz

Гра з виводом реальних грошей Kolxoz

Легко заробляти в інтернеті можуть всі, для цього і створені інвестиційні гри. Одна із таких ігр – ферма з виводом реальних грошей Колхоз (Kolxoz). У них робота побудована на цікавому сюжеті, потрібно супроводжувати якийсь віртуальний бізнес і отримувати з нього реальні гроші.

Читати більше

Гра для заробітку реальних грошей Cat And Mouse

Cat And Mouse гра з виводом грошей

Складно об’єднати приємне з корисним. На онлайн ігри люди витрачають багато часу, забуваючи про гроші. Але в інтернеті є проекти, де грають і отримують за це гроші. Причому є настільки прості ігри, що навіть дитина зможе розібратися в них. Чому б цим не скористатися? Мільйони людей у всьому світі вже це зробили.

Читати більше

Заробіток на іграх – улюблена справа для геймерів. Так, в інтернеті можна отримувати гроші, при цьому займаючись улюбленою справою. Це доступно без вкладень. Отримувати дохід вийде на інвестиційних іграх, проектах без вкладень та інших цікавих проектах.

Заробіток на іграх – лекго і весело

Якщо вас цікавлять онлайн ігри з виводом реальних грошей – ви прийшли за вірною адресою.