Як заробляти на файлообмінниках

заробіток на файлообмінниках Заробіток онлайн

В інтернеті можна заробляти гроші навіть на розміщенні файлів. Тому у даній статі мова піде про заробіток на файлообмінниках.

Суть заробітку: ви викладаєте якийсь файл на файлообмінник, поширюєте посилання, коли люди скачують файл через ваше посилання отримуєте прибуток. Оплата часто залежить від конкретного сервісу, але в середньому від 5$ за 1000 скачувань.

Файлообмінники надають можливість користувачам розміщувати файли для скачування. Термін та розмір файлів для зберігання залежить від обраного сайту.

Ви поширюєте посилання на файл, і, коли люди скачують його, вам нараховується невелика сума.

За що платять файлообмінники

  • За показ реклами. Щоб безкоштовно завантажити файл, користувачам треба почекати 30-60 секунд, а в цей час показується реклама. За кожен перегляд файлообмінник отримує гроші, частина з яких перепадає й вам.
  • За купівлю преміум-акаунтів. Щоб не дивитися рекламу і викачувати файли швидко, деякі люди купують в системі VIP-аккаунт. А ви отримуєте відсоток від його вартості.

Як заробити на файлообмінниках хороші гроші

Зареєструєтесь на файлообмінниках. Вибирайте тільки популярні сайти, у яких є хороші відгуки. Реєструйтеся відразу на декількох – 3-4, щоб давати користувачам вибір. Знайти їх список можна в інтернеті.

Знайдіть цікавий файл. Його можна знайти, скориставшись сайтом wordstat.yandex.ru. На ньому можна подивитися, наскільки популярний запит. Введіть в пошук якусь назву і оцініть видачу – наскільки багато запитів.

Як заробляти гроші на файлообмінниках і які файли викладати

Що можна викладати? Програми, картинки, аудіо, відео, кліпи, ігри і т. п. Все, що може зацікавити людей.

Знайдіть файл в безкоштовному вигляді, скачайте. Найлегше це зробити на торрент-трекерах або тих же файлообмінниках.

Розмістіть свій файл на файлообміннику. Для цього зайдіть в свій акаунт, натисніть “завантажити файл” – “вибрати файл” – знайдіть на комп’ютері потрібний файл – “завантажити файл”. Приблизно так виглядає процес завантаження файлів. Якщо буде щось не зрозуміло, просто читайте інструкції на сайті.

  1. Розміщуєте посилання для скачування з описом. Для цього можна використати свій сайт, блог, соціальні мережі, спеціальні сайти («варезні»), на яких можна розміщувати посилання для скачування. Використовуйте ответы.mail.ru, форуми, новинні сайти за тематикою файлу.

Не розраховуйте, що ваш запис буде довго перебувати нагорі новин. Досить скоро він буде поглинений іншими постами, так що час від часу розміщуйте їх повторно.

Приклади варезних сайтів: allday.ru, Cwer.ru. Інші вказані у файлі вище.

Після першого дня проаналізуйте кількість скачувань з різних сайтів, і залиште тільки 20-40 кращих. Так ви зможете заощадити масу часу.

Скільки можна заробити на файлообмінниках

Звичайно, все залежить від обраного файлообмінника, розмірів файлів і вашої активності. Але наведемо приклад:

Ви залили на DepositFiles файл розміром до 4 мб. Поширили посилання на 30 сайтах, і на кожному його завантажили по 4 рази в день, що приносить вам прибуток в 0,3$. В місяць вийде 9$. А якщо розмістити 10 таких файлів ви зможете заробляти за 90$ в місяць.

Головне не впадайте у відчай в перший тиждень, спробуйте хоча б місяць розміщувати посилання по годині в день. Це не забере надто багато часу, але у результаті ви зможете побачити, як росте ваш дохід.

Не варто розраховувати на величезні доходи, але для школярів і студентів такий дохід буде не зайвим.

Співзасновник сайту Fintramplin.COM. Манімейкер з 12-річним стажем. Заробляє на власних інформаційних сайтах, партнерках.

Fintramplin
Додати коментар