Заробіток на біржі Linkum

Заробіток в соцмережах

Більшість людей шукають відповіді на найпростіші життєві питання на форумах. А по можливості – самі діляться порадами. Ми й не помічаємо, скільки повідомлень і форумів обійшли.

Але не кожен знає, що на форумах можна заробити. А зробити це дозволить linkum, заробіток через цю програму не змусить довго чекати.

У цій статті ви знайдете всі відповіді які стосуються тонкощів роботи на цьому сайті.

Як можна заробляти, розміщуючи посилання на форумі

Не секрет, що багато бірж дозволяють просувати інші ресурси і пропонують цю роботу програмістам. Фахівці займаються продажем посилань. Схема досить проста: веб-майстром продається посилання через свій майданчик зацікавленим користувачам, а дані починають бути активними. Завдяки просуванню сайт, на який подали в роботу посилання отримує нових відвідувачів.

Але подібні методи просування починають вважати пережитком минулого, так як пошукові системи розглядають лінки на блогах, а посилання на форумах і соц. мережах. При знаходженні посилання з позитивним описом більше трьох разів на популярному активному форумі, то пошуковою системою починається стрімке просування побаченого ним ресурсу.

Одна людина може залишити одночасно сотню розсилок на форум. Люди, які бувають на таких обговореннях, вже знають, що таке підписи. Тому і заробіток без прямих вкладень буде проводитися за допомогою підписів. Метою біржі є надання допомоги учасникам сайту і здачі їх підписів в якості оренди на невеликий проміжок часу. Біржею знаходяться люди, які бажають розміщувати в підписах користувачів свою інформацію. Іншими словами: змінюється підпис і виходить пасивний дохід без будь-яких фінансових зусиль.

Принцип заробітку на Лінкум

Насамперед необхідно зареєструвати свій обліковий запис. Для цього відкривається сайт і відповідні кнопки натискаються. Далі заповнюється форма, вписується логін пароль, електронна пошта і активується створений обліковий запис. Активація надсилається на електронну пошту.

реєстрація

Далі слід вибрати вкладку «Учаснику форуму», автоматично відкривається вікно і кликается запис «Додати профіль». Користувачеві показуються коди, їх формат HTML та BB. Користувачеві слід вибрати будь-який, щоб вставити на місце особистого підпису на сайті, де у користувача більша кількість повідомлень.

Далі слід скопіювати з браузерною рядка посилання на власний профіль вже з новим підписом і вставити у пустий рядок під перевірочними кодами. Слід натиснути кнопку «Додати».

При дотриманні інструкції і вірному виконанні умов, відкривається наступна вкладка. Далі слід зазначити кількість посилань, які користувач розміщує під своїм підписом (в залежності від того, який сайт, вибирається до трьох). Далі слід визначити вартість місяці користування.

Заробіток на Linkum

Протягом доби адміністрацією розглядається профіль користувача про прийняте рішення сповіщають по електронній пошті.

Такий вид заробітку зарахується лише за умови, що профіль створений з урахуванням вимог сайту Linkum.

Посилання додається не у всіх випадках. Може виникнути ситуація, що при зазначенні адреси профілю не виявляється ID. Для вирішення даної проблеми потрібно уточнити ID-номер, для додавання на форум і розміщення в кінці адреси.

При схваленні акаунта, незабаром повинні надійти заявки. Користувач в такому випадку сам вирішує, розміщувати в підписі пропоновані посилання або відмовляти.

Яким може бути заробіток

Linkum дозволяє уточнити ціну в залежності від того, наскільки людина активна у обговореннях. Якщо є до 120 постів, то запитується сума, що не перевищує півтора долара. Але, якщо за весь час користувач залишив більше тисячі порад, і продовжує їх оформляти, то сміливо може пасивно отримувати від 5 доларів. Схема проста: більше коментарів, більший дохід.

Можна порахувати, що за всі труди це незначна сума, але при обліку того, що додається одночасно кілька профілів з різних сайтів, де можна розмістити жодну посилання, то в підсумку сума може бути значною.

Висновок

Це означає, що можна вибрати декілька форумів, підготувати для заробітку платформу Linkum, написати на різні теми відгуки, поради, претензії, – всіляко себе проявити. А далі вже можна отримувати пасивний заробіток через біржу.

Експерт по онлайн торгівлі, розкрутці, просуванню, заробітку на Інстаграмі та інших соціальних мережах. Спробувала більшість варіантів заробітку в інтернеті. Пише про цікаві бізнес-ідеї, продаж товарів в інтернеті та інші цікаві статті.

Fintramplin
Додати коментар