Заробіток на баунті ICO кріптовалюти

заробити на баунті ICO

Не багато знають, але останнім часом активно розвивається новий вид заробітку без вкладень, а саме заробіток токенів на ICO нових криптовалютних проектів, у яких можна заробити доволі значні суми.

Для цього треба знати, що і як правильно потрібно робити. У даному огляді постараємося розібратися, як заробити на bounty ICO кріптовалюти, а також розглянемо скільки можна заробляти кожен місяць.

Що таке баунті ICO?

Bounty ICO (Баунті ІСО) – це спеціальна програма від нових криптовалютних проектів, яка проводиться з метою популяризації нової криптовалюти, розширення лояльної до неї аудиторії, пошуку виконавців для виконання певних завдань (допомога в розробці, переведення сайту на різні мови тощо). Ще така опція надається з метою залучення великих коштів від інвесторів на етапі публічного збору коштів на розвиток проекту (ICO криптовалюти).

Баунті ICO на сьогоднішній день проводить практично кожен криптовалютний стартап, який бажає вийти на ринок і зібрати необхідну для розвитку суму від інвесторів. Практично всі баунті компанії мають схожі умови і пропозиції для учасників. Також вони мають чіткі часові рамки та умови участі для всіх бажаючих. Термін проведення баунті ІСО зазвичай складає від декількох тижнів до декількох місяців і може бути оголошений до початку збору коштів або вже в процесі.

Розібравшись, що з себе представляють баунті компанії від криптовалютних ICO, розглянемо далі, як на них можна заробити кожному бажаючому і що потрібно виконати, щоб Вас допустили до участі і нарахували по завершенню ICO як можна більше безкоштовних токенів.

Читайте наш розділ про заробіток біткоінів.

Як заробити на bounty ICO?

У наведеному нижче списку перераховані найбільш популярні дії, за які можна отримувати безкоштовні токени. Це фактично криптовалюта від нового ICO, яку потім можна продати за Біткоін або ж відразу за долари і вивести на свій електронний гаманець. У кожному ICO проекті баунті компанії можуть відрізнятися, але всім буде корисно знати, за виконання яких завдань можна в підсумку заробити реальні гроші:

  • Реєстрація на сайті проекту, який проводить ICO або email підписка на їх розсилку. Підбірка баунті програм, в яких можна отримати токени безкоштовно за реєстрацію описані в цій статті: безкоштовні токени за реєстрацію в bounty ICO.
  • Підписка на сторінки в соціальних мережах від ICO проекту (твіттер, телеграм, фейсбук і т. д.), а також виконання простих завдань в них (лайки, репости, написання коментарів).
  • Установка підпису і аватарки з рекламою проводить ICO проекту на форумі BitcoinTalk.
  • Переклади текстів (сайтів).
  • Пошук помилок у проект (сайті криптовалют).
  • Створення роликів для реклами проекту на YouTube.
  • Написання статей та оглядів на своїх сайтах або на спеціалізованих сайтах криптовалютної тематики (або новинних з великою аудиторією).

Умови участі у нарахуванні баунті дуже важливі

На замітку: серед найбільш простих і популярних способів, як заробити безкоштовну криптовалюту (токени) на баунті ICO є реєстрація на сайті проектів, підписка на емейл розсилку, активність в соціальних мережах (найбільш затребувані Twitter і Facebook), а також установка підписів і аватарок на форумі BitcoinTalk.

Важливо завжди уважно читати умови участі, а також самі завдання у bounty ICO, так як вас можуть не прийняти в список учасників, або в результаті нічого не заплатять за виконану роботу.

Для початку Вам буде потрібно створити ефіріум гаманець, якщо його немає. На нього будуть перераховувати зароблені токени в кінці кожної баунті ICO компанії. Створити акаунт на форумі bitcointalk.org. Це обов’язкова умова в багатьох баунті програмах. При цьому краще, щоб перед участю в баунті компанії аккаунт був не тільки створеним і мав певний ранг, не менш Jr. Member, який присвоюється за активність на форумі), а також потрібно «прокачані» акаунти в Твіттер і Фейсбук. Бажано створені кілька місяців тому, візуально явно не спамний. Важливо щоб в таких акаунта була видна активність в них, а також було якомога більше друзів чи підписників. Адже саме активності та від їх кількості залежить сума винагороди.

Отже, якщо у Вас немає перерахованих вище записів на BitcoinTalk і в соціальних мережах, то їх слід створити прямо зараз і почати активно розвивати.

Скільки можна заробити на баунті ICO?

Точно відповісти на це питання складно, так як заробіток залежить від вашої активності, а також від якості Ваших акаунтів на BitcoinTalk (чим вище рейтинг особистого облікового запису, тим більший заробіток), Twitter і Facebook (чим більше реальних підписників і друзів, тим більшим буде заробіток).

В середньому на одній баунті програмі можна заробити від десяти доларів до кількох тисяч доларів. Наприклад, нещодавно на баунті програмі проекту PowerLedger вийшло заробити майже 500 USD (за поточним курсом даної криптовалюти).

На замітку: зароблені токени на bounty ICO краще відразу ж не продавати (після їх нарахування Вам на ефіріум гаманець і початку продажу даних токенів на одній з криптовалютних бірж), так як в більшості випадків, якщо проект вартий, ціна токена буде з кожним місяцем ставати дорожчою і Ви зможете заробити в підсумку більше.

На закінчення даного огляду можна зазначити, що поки ще можна добре заробляти на баунті ICO абсолютно без вкладень. Тому по можливості не втрачаємо таку можливість і збільшуємо свій криптовалютний портфель. Свої відгуки, питання та корисні поради, про заробіток на баунті ICO криптовалют залишаємо у коментарях. Також поділіться цим оглядом в соціальних мережах, якщо він був вам корисний.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про