Заробіток на автосерфінгу

заробіток на автосерфінгу Заробіток на кліках

Багатьом новачкам не хочеться розбиратися в складних напрямках віддаленої роботи. Вони вибирають щось просте, щоб зрозуміти, як все влаштовано і максимально швидко отримати перший прибуток. До таких способів відноситься заробіток на автосерфінгу.

Заробіток на автосерфінгу підійде навіть дитині, адже все що потрібно – це відвідувати сайти. Їх власники хочуть накрутити лічильник відвідуваності, тому платять гроші за переходи. Також, серфінгом часто користуються рекламодавці, щоб привернути увагу до своїх проектів, товарів або послуг.

Автосерфінг сайтів – простий заробіток

Почати отримувати гроші за відвідування сайтів можна вже сьогодні, досить зареєструватися у спеціальних системах. Конкретно під серфінг був розроблений проект JetSwap, на якому пропонується відразу декілька видів такої роботи.

Реєстрація в ньому найпростіша, а після її проходження, можна вибрати тип заробітку:

Увагу варто звернути на перші два розділу і SafeSurf. Авторежим дозволяє не вводити капчу, тобто майданчики відкриваються один за одним. За це нараховуються кредити (вони обмінюються на долари). Просто відкрийте сторінку, нехай вона буде відкритою, а гроші будуть поступово капати на баланс.

Виплати можна замовляти в кілька платіжок, залежно від вибору, залежить мінімальна сума.

Перед тим як замовляти виплату, необхідно продати кредити. Робиться це на біржі кредитів (вона знаходиться у розділі Рахунок):

У звичайному автосерфінгу доступно мало ресурсів, тому краще завантажити SafeSurf. Це програма для заробітку на автосерфінгу. Після її завантаження, просто запускаєш утиліту і чекаєш надходження коштів. У програмі відкриваються різні майданчики, дивитися їх не потрібно.

Бажано дозволяти програмі відкривати будь-які типи ресурсів, тоді грошей буде приходити більше. Завантажити програму автосерфінг для заробітку можна безкоштовно, встановлюється вона просто.

Розширення для автозарабітку

Можна і не відвідувати ресурси рекламодавців, а відвідувати будь-які площадки, отримуючи гроші за те, що з’являється реклама в браузері. Це зручний вид автосерфінгу, тим більше банери не займають багато місця і приносять більше прибутку.

Плагіни для браузерів поширюються кількома проектами. Можна встановити відразу кілька розширень, щоб паралельно збирати гроші:

  • Teaser – найбільш популярний сайт. У особистому кабінеті ще можна виконувати легші завдання.
  • Surfearner – тут більше рекламодавців і відображається рекламний блок в шапці сайтів, не заважає переглядати сторінку.
  • U-matrix – заробляйте переглядаючи рекламу та запрошуйте друзів, тут 10-рівнева партнерська програма.
  • Payad – доступний вибір тематики реклами, виплати моментальні і можна підробляти по завданнях.
  • P2P – сама стара система, мінімалка всього 30 рублів, підходять Opera, Mozilla, Chrome.

Зазвичай в автосерфінгу платять менше копійки, а відкриваються оголошення в браузерах приносять не менше копійки. Це ще краще, ніж будь-яка програма для заробітку на автосерфінгу, адже ви будете сидіти на своїх улюблених сайтах.

Де пропонують заробіток на автосерфінгу без вкладень?

Не завантажуючи ніяких програм автосерфінгу, можна отримувати оплату за відвідування сайтів на клікових спонсорах. На жаль, не на всіх буксах доступний автоматичний серфінг, але в ручному режимі вас чекають підвищені винагороди.

Все як на JetSwap, про який розповідалося вище. Відкриваєш майданчики, чекаєш поки закінчиться таймер і отримуєш прибуток.

Використовуйте тільки найкращі поштовики для роботи, там більше рекламодавців. Окремо хотілося б сказати про програму Wmmail Agent. Вона допомагає відстежувати появу нових сайтів в серфінгу і моментально їх переглядати.

Також ви можете встановити програму від компанії Globus Inter, там теж відкривається реклама і за це виплачуються невеликі суми.

Заробіток на автосерфінгу в рублях або доларах (в гривнях нема) відноситься до найпростіших способів, тому не варто розраховувати на більший прибуток. В кращому разі, вдасться зібрати достатньо грошей на оплату мобільного зв’язку.

Експерт у сфері онлайн-бізнесу та монетизації веб-проектів. Випускаючий редактор та автор порталу. Пише про різноманітні бізнес ідеї, інтернет-професії копірайтинг та контент-менеджмент, заробіток в соціальних мережах. Любить Київ, тепло і цікаві історії.

Fintramplin
Додати коментар