Поради новачкам по заробітку на біржі Адвего

Заробіток на Адвего Advego Копірайтинг

Біржа копірайтингу Advego стала моїм першим серйозним місцем роботи в інтернеті. І, незважаючи на те, що після нього я пройшлася по багатьох інших ресурсах, які влаштовували куди більше, Адвего вдячний більше всіх.

Саме там я по-справжньому навчилась працювати: організовувати свій час, розбиратися у вимогах роботодавця, шукати замовлення. Але головне, навіщо ми всі йдемо на біржі контенту – заробляти реальні гроші. Фріланс не можна назвати ідеальною роботою, але все ж у нього багато переваг.

Це не означає, що заробити на Адвего буде дуже легко, особливо новачкам. Але те, що ця біржа є ідеальним стартом для початку серйозних заробітків – безперечно.

І тут я хочу дати кілька порад щодо того, як заробити на Адвего, і застерегти початківців авторів від деяких помилок, які можуть не тільки загальмувати успішну роботу, але і серйозно травмувати. Робота копірайтера досить складна, тому потрібно приготуватися до труднощів.реєстрація на WMMailПочаток роботи на Адвего

Для роботи на будь-якій біржі контенту не вимагають спеціальної освіти та проходження навчання, так що вчитися доведеться вже в процесі. Але краще до того, як почнете брати замовлення, уважно ознайомитися з правилами, почитати форум – він на Адвего дуже інформативний. Тільки це дасть можливість зрозуміти, що робити і як, і відкриє шлях до реальних заробітків.

Після проходження стандартної реєстрації ви відразу стаєте виконавцем без додаткових тестів та іспитів, що є плюсом, але сумнівним.

Справа в тому, що на Advego з деяких пір функціонує тендерна система розподілу замовлень. Автори вибирають роботу, яку хочуть і можуть зробити, але і замовники вибирають з кількох виконавців, які подали заявку. А хто буде ризикувати, і довіряти людині, у якої ще немає ні репутації, ні виконаних завдань?

Тому слід відразу подбати про портфоліо, якщо, звичайно, у вас є хоч небагато опублікованих в інтернеті статей. Розмістити свої тексти або посилання на них на форумі, завівши в розділі «Пошук замовників для пропозиції своїх послуг в Адвего» нову тему. Там же можна написати про себе те, що, на вашу думку, буде цікаво потенційному роботодавцю.

Основні розділи біржі

Але якщо портфоліо поки немає – це не повинно стати перешкодою для початку роботи на Advego. У тому ж розділі форуму вкажіть про готовність виконувати завдання, про свої знання і навички, про теми, на які зможете писати – замовник обов’язково відгукнеться і дасть вам пробне, можливо, недороге і нескладне завдання.

Не варто соромитися і слід самому подавати заявки на участь у тендері. Чим більше ви їх подасте, тим більша ймовірність, що на ваше прохання відгукнуться. Потрібно продуктивно працювати і тоді результат буде відповідним.

Як шукати замовлення

Інтерфейс на Advego зрозумілий, розібратися неважко. У верхньому лівому кутку слід натиснути кнопку «Робота», трохи нижче – «Пошук роботи».

Пошук замовлень

Вам відкриється сторінка зі всіма доступними на даний момент замовленнями. Як бачимо, їх багато, і переглядати всі – марна трата часу і упущена можливість заробити. Для цілеспрямованого пошуку існує така функція, як «Сортування».

Розібратися в способах сортування простіше, ніж може здатися. Першим ділом у верхньому рядку потрібно вибрати тип роботи, яку ви хочете отримати. На Advego замовлення найрізноманітніші – від лайків і репостов до серйозних статей і перекладів. Варто тільки знайти те, що для вас важливіше на даний момент, що дасть можливість заробити гроші, і репутацію.

Як виграти тендер

Для мене найнеприємніша частина роботи – подавати «заявку на замовлення». Що саме писати? Як зацікавити незнайому людину і дати зрозуміти, що саме я зможу зробити замовлення краще від інших? Особливо якщо бачиш, що заявок подано вже чимало.

Ось так приблизно виглядають заявки. Нічого зайвого писати немає сенсу. Необхідно просто залишити кілька слів про свою готовність приступити до роботи і посилання на вже існуючі статті.

Писати треба тільки правду, без розлогих міркувань – замовнику зовсім не цікаво читати про те, що ви копірайтер в п’ятому поколінні, фахівець у всіх областях і т. д. Всі ваші достоїнства будуть видні після виконання першого завдання.

А ось питання роботодавцю задавати можна і навіть потрібно.

По-перше, ви уточніть всі нюанси, які вас цікавлять. По-друге, покажіть свій інтерес і до замовлення, і до ресурсу замовника, і готовність серйозно працювати і заробляти.

І звичайно, текст заявки повинен бути грамотним! Не лінуйтеся перечитати його, навіть випадкова помилка може стати причиною відмови. У досвідчених копірайтерів є певні правила спілкування з клієнтами.

З яких завдань краще починати

На Адвего є і такі замовлення, які можна взяти без попередньої заявки. В основному – найпростіші, і, стало бути – дешеві. Наприклад, написати коментар на форумі, вступити в групу, поставити лайк. Чи варто братися за таку роботу? Варто, якщо тільки для зростання рейтингу на біржі.

Справа навіть не в тому, що такі завдання мало дають в плані заробітку – вони забирають багато часу. Їх потрібно знайти, зареєструватися на сайті, заповнити там анкету, проявити активність. Дохід – 5 центів. Розраховувати на ці замовлення не варто, незважаючи на те, що на Advego їх дуже багато. Але якщо в пошуках попадеться щось підходяще- то чому б і не виконати. Цим ви не тільки заробите невелику суму, але й дасте про себе знати замовнику.

Основний і дохід, і досвід приносять завдання по написанню статей, тобто копірайтинг та рерайтинг. І ці замовлення на Advego теж не так важко знайти, навіть і у вільному доступі. Звичайно, треба реально оцінювати свої сили, але і боятися невдач не варто – вони бувають у всіх.

А ось «застрявати» на дрібних, незначних завданнях не варто! Заробити на них істотну суму не вдасться.

Магазин статей Адвего

На сайті є можливість продавати свої статті на будь-які теми, написані, так сказати, по натхненню. Обмежень у тематиці і кількості статей немає, але модерація там досить сувора. Тексти повинні бути без помилок і унікальні. До речі, можна заробити і на перепродажі статей.

Скільки можна буде заробити на Адвего завдяки продажу статей? Це залежить тільки від вас.

Але треба сказати, що продаються статті добре, та будь-яку з них, швидше за все, куплять, навіть на саму несподівану тему. От тільки коли? Буває так, що десяток текстів «зависає» в магазині на рік, а потім їх купують за один день, причому різні покупці. Прогнозів тут будувати не доводиться.

Важливо! Свої статті можна рекламувати на форумі. В розділі «Обговорення статей» створюєте свою тему, там описуєте статтю, називаєте бажану ціну, і чекаєте покупців.

Гроші на Адвего

Основний критерій оцінки місця роботи – зарплата. Скільки можна заробити на Адвего? Це залежить від якості роботи та активності.

Під активністю розуміється не тільки кількість виконаних завдань. Для того щоб вас помітили, необхідно спілкуватися на форумі, оновлювати і доповнювати портфоліо найбільш вдалими публікаціями, брати участь в обговореннях замовлень.

Потрапити в «білий список» як можна більшого числа замовників – велика удача. У такому разі шукати роботу вже не доведеться, вам будуть давати персональні завдання.

Гроші з системи Advego надходять на рахунок відразу після прийняття або покупки вашої статті. Мінімальна сума до виводу – $5 на WMZ–гаманець. Перший переказ може зайняти кілька днів, згодом кошти надходять на гаманець практично одразу після замовлення.

Я за тиждень заробила на сайті 80 доларів. Як бачите, починала досить жваво, а потім все пішло на спад – я пішла на інші біржі. Чому? Тому що Адвего все більше розчаровував мене, а умови роботи у конкурентів здалися куди більш привабливими. Копірайтер може заробляти і 300$ і навіть 1000$ в місяць, причому це не межа мрій.

Достоїнства і недоліки біржі контенту

Але зовсім Адвего я не залишила. Недоліки, з якими миритися нелегко, є:

Не самий зручний інтерфейс. До того ж він частенько змінюється, і не в кращу сторону.

Безліч не зовсім адекватних завдань. Я не проти іноді виконати і «мікрозадачі», але і серед них трапляються дивні – залишити коментар або пост не на сайті замовника, а на сторонньому або своєму сайті або в блозі. Причому оплата буде нарахована тільки в тому випадку, якщо ваш пост не видалять.

Дуже багато часу йде на пошуки замовлень. Незважаючи на те, що сортування є, доводиться самостійно «відсіювати» зайві.

Якщо не вдається швидко знайти хороших роботодавців і придумати свій алгоритм заробітку, то трудова діяльність на Advego дуже швидко набридне.

До переваг можна віднести популярність і чесність біржі, товариськість як авторів, так і замовників – я частенько заходжу на форум за відповідями на складні запитання. Не можна ще раз не згадати магазин статей.

Ну а перевіркою унікальності, орфографії, аналізом тексту користуються всі. Наприклад, замовники з інших ресурсів часто вимагають перевірки саме на Advego.

Головне – «зловити хвилю». Багато з тих, кому це вдалося, працюють там роками, дуже непогано заробляють і не проміняють Advego ні на яку іншу біржу.

Крім Адвего існують і інші біржі контенту. Багато корисної інформації можна знайти в цьому огляді.

Експерт по онлайн торгівлі, розкрутці, просуванню, заробітку на Інстаграмі та інших соціальних мережах. Спробувала більшість варіантів заробітку в інтернеті. Пише про цікаві бізнес-ідеї, продаж товарів в інтернеті та інші цікаві статті.

Fintramplin
Додати коментар