Залиште свою оцінку! (1 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Огляд сервісу 5bucks: фріланс-послуги з фіксованою ціною $5 (130 грн)

5bucks.ru - фріланс біржа з фіксованою ціною

Статтю оновлено:

Багато людей, розчаровуються в недостатніх доходах на своїй роботі і задаються питанням – де знайти роботу в інтернеті, яка може приносити регулярний і пристойний дохід? У цій статті буде огляд сервісу 5bucks.ru, де можна заробляти з фіксованою ціною.

Варіантів для працевлаштування в мережі досить багато (50 сайтів для заробітку в інтернеті без вкладень), все залежить від особистих умінь і здібностей потенційного кандидата.

Багато людей знайомі зі сферою зайнятості – фріланс, деякі вже випробували свої можливості у даному напрямку. Якщо ви вперше почули про таку сферу зайнятості, рекомендуємо ознайомитись із нашими статтями із розділу Фріланс.

Фріланс: плюси і мінуси віддаленої роботи

Ну а для тих, хто вже знайомий з даною діяльністю, ми проведемо короткий огляд досить молодого інтернет-проекту для фрілансерів – 5bucks («п’ять баксів»). Назва сервісу повноцінно розкриває суть – будь-які послуги на даному ресурсі надаються лише за 5 доларів. Це дуже схоже на принцип роботи іншого сайту – Kwork. Багато це чи мало, вирішувати вам, але перш ніж зробити певні висновки, рекомендуємо детально вивчити особливості нового проекту!

У чому переваги фріланс сайту 5bucks.ru?

Сервіс для фрілансерів 5bucks був створений за прикладом аналогічного проекту Fiverr, отримав широку популярність в Америці. На згаданому ресурсі неймовірний грошовий обіг і безліч привабливих пропозицій для тих, кого влаштовує робота в інтернеті на дому з регулярним доходом.

Новий проект 5bucks.ru має ідентичну задумку. Цим сервісом можуть скористатися абсолютно всі користувачі всесвітньої павутини, у тому числі громадяни, що шукають доступні способи заробітку в інтернеті.

5bucks що це таке?

А тепер перейдемо до обговорення позитивних характеристик нового сайту для фрілансерів. До відкриття проекту, багато людей вибирали для роботи в мережі американський ресурс. Однак працювати на ньому було дещо складно. Взяти хороший замовлення у іноземця могли тільки виконавці, які добре володіють англійською мовою.

На 5bucks такої проблеми не буде! На біржі можна вести вигідну співпрацю із замовниками російською мовою. Також до переваг можна віднести порівняно маленьку конкуренцію серед виконавців.

Зареєструватись на сайті з оплатою в 5 долларів – 5bucks

Так як ресурс абсолютно новий, замовлень на ньому поки що не багато, але це тільки на руку фрілансеру! Поки біржа набирає обертів, у вас буде чудова можливість набратися досвіду, підняти особистий рейтинг і увійти в ТОП-кращих виконавців. 5bucks.ru також може знадобитися користувачам, яким вже цікавий фріланс для початківців. Також рекомендуємо почитати – що потрібно зробити перед переходом з офісу у фріланс.

Чим привабливий 5bucks.ru для фрілансера?

Фріланс сайти пропонують різні умови для роботи, кожен виконавець орієнтується на свої уподобання при виборі. Чим же привабливий новий ресурс?

5bucks.ru пропонує порівняно низьку комісію для виконавців. У порівнянні з відомим американським сайтом, цей параметр зменшено вдвічі (на Fiverr – 20%, тут – 10%).

Також слід відзначити невеликий відсоток комісії (0.8%) при виведенні грошових коштів, чесно зароблених в мережі. Ця умова для роботи цілком приваблива для людей, зацікавлених в отриманні грошових коштів з меншими втратами.

Можливості виконавця:

  • опублікувати будь-яку послугу на сервісі 5bucks.ru можна по тарифікованої ціною – 5 доларів;
  • при бажанні, до створеного пропозицією можна додати додаткові послуги, що збільшують шанси на залучення постійної клієнтури;
  • для підвищення рейтингу, який, безумовно, збільшить попит на вашу пропозицію, необхідно активне просування (робити це не складно, позитивні відгуки замовників прискорять зростання рейтингу).

Переваги 5bucks.ru для замовників послуг

На сервісі 5bucks.ru зручно вибудувана програма, що дозволяє легко і безпечно оформляти різні угоди з виконавцем. До позитивних якостей нового проекту можна віднести:

  • фіксовану вартість на всі послуги;
  • відсутність стандартних потреб для замовника (не потрібно розміщувати замовлення, проводити вибір виконавця і чекати відгуку);
  • також на даному ресурсі немає необхідності спілкування з виконавцем, всі угоди здійснюються шляхом купівлі-продажі, без зайвої суєти і витрати особистого часу.

Замовник вибирає з численних пропозицій на спеціальній вітрині потрібну тематику, вивчає короткий зміст і здійснює покупку. Готова робота в оперативному режимі доставляється покупцю. Після вивчення придбаного лота, замовник має можливість відправити на доопрацювання автору, при виявленні певних недоліків. Щоб виключити таку потребу, багато користувачів ресурсу рекомендують здійснювати замовлення послуг у фрілансерів з високим рейтингом і хорошим відгуків від інших замовників. Така передбачливість дозволить заощадити особистий час.

Як замовити послуги на сайті 5 баксів

На сервісі 5bucks.ru функціонує особистий кабінет, де кожен замовник зможе переглядати замовлення в роботі, додавати в папку «вибране» кращі покупки і т. д.

Три кроки до придбання потрібної послуги:

  1. Вибирайте з списку запропонованих підходить за всіма параметрами послугу в готовому вигляді (ціна будь-якої роботи фіксована – 5 доларів).
  2. Зробіть оплату, після якої вам стане доступна придбана робота. Вона прийме статус «виконано», тільки після вашого схвалення.
  3. Не забудьте залишити свій відгук про виконавця! Це дозволить іншим замовникам об’єктивно оцінити можливості фрілансера.

Як почати заробляти з 5bucks.ru?

Інструкція по заробітку в інтернеті фрілансеру допомагає кожному новачкові визначитися зі сферою зайнятості і по можливості уникнути неприємних ситуацій під час співпраці з іншими користувачами мережі. Ми також рекомендуємо почитати статтю – підводні камені заробітку в мережі, що розкриває деякі нюанси віддаленої роботи.

Ну а якщо ви вже переконалися у власному бажанні розпочати роботу на новому сервісі 5bucks.ru рекомендуємо почитати поради досвідчених фрілансерів, які вже мають хороший дохід на даній біржі:

Короткий і добре продуманий заголовок підвищить шанси на успішне просування послуги.

Обов’язково робіть докладний опис, повноцінно розкриває суть готової роботи. Якщо покупець зацікавиться цим невеликим рекламним текстом, продаж гарантовано відбудеться!

У заголовку або в описі не завадить внести інформацію про обсяг наданої послуги. Так склалося, що більшість замовників «клюють» саме на такі оголошення.

До базової послуги придумайте привабливі додатки, які розкривають ваші можливості. Додаткові послуги фрілансерів часто вигідні для покупця, тому фрілансер, таким не складним способом, може підвищити ймовірність заробітку в інтернеті без вкладень!

Просіть про відгуки

Якщо покупець не залишив відгук про вашу роботу, не соромтеся попросити про цю послугу! Без відгуків вам буде складніше пробитися в ТОП кращих виконавців, адже саме цим людям завжди дістаються найбільш «ласі шматочки».

Дуже важливо почати працювати, тобто, активувати свій профіль будь-якими способами. Поки у вашому профілі немає проданих робіт та відгуків, шанси на успішний зліт на новому ресурсі досить малі. А чи знаєте ви, що багато фрілансерів з великим досвідом і неперевершеним рейтингом колись теж починали з нуля! Багато з них навіть купували власні роботи для просування профілю. Також можна звернутися з докладною проханням до своїх знайомих. Така хитрість дозволить «зрушити з мертвої точки», правда доведеться трохи витратитися (сплатити комісію біржі). Невеликий витрата, як початкове капіталовкладення в нову справу, дозволить знайти перший рейтинг і першого справжнього покупця!

5bucks.ru – дуже хороша біржа для фрілансерів! Якщо вас цікавить прибуткова віддалена робота в інтернеті, спробуйте почати нову справу з цим зручним і досить вигідним проектом!

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про