Як заробити виконуючи прості завдання на LIKESROCK?

Заробіток на Likesrock Заробіток в соцмережах

LIKESROCK – одна з найбільш популярних соціальних бірж, де ви зможете отримати непоганий дохід. Як працювати на Лайксрок та що таке заробіток на Likesrock?- поговоримо в цьому пості.

Перед початком роботи на даній біржі, потрібно пройти досить просту реєстрацію на офіційному сайті.
У правому верхньому куті знаходиться клавіша «Реєстрація». Натиснувши на неї, вам відкриється сторінка з реєстраційною формою, яку треба заповнити.

У зазначених клітинках пропишіть свій пароль, логін, електронну пошту. Заповнивши поля, натисніть «Створити користувача». Реєстрація займе у вас не більше однієї хвилини. Далі, ми розповімо про те, як працювати на Likesrock? Заробити на даній біржі може будь-хто, тим більше, що способів заробітку на ресурсі багато.

Один з найбільш простих способів заробітку на Likesrock– перегляд сайтів. Для цього перейдіть через «особистий кабінет» в меню перегляду сайтів. На сторінці вам будуть доступні безліч посилань. Оберіть будь-яке і клікніть по ньому. Далі, перейдете на сайт рекламодавця.

Читайте про альтернативний варіант заробітку на соцмережах.

Заробіток на Likesrock – що основне

Основним видом заробітку на біржі є ваша активність в соціальних мережах. Маючи власний аккаунт у соціальній мережі, а ще краще, якщо у вас кілька акаунтів в різних соціальних мережах. В такому випадку можна отримати непоганий дохід в соц. мережах.
LikesRock

Для початку роботи, потрібно перейти в розділ «соціальна активність», де можна буде побачити завдання. В особистому кабінеті можна бачити розділи, в яких наведено завдання для роботи в кожній соц.мережі.

Давайте розглянемо, як можна заробити на Likesrock на прикладі соц.мережі Вконтакте. Вам необхідно вибрати із списку будь-яку групу і «Підписатися». Після цього відкриється вікно у LikesRock, де ви повинні підтвердити дану дію, щоб це зробити потрібно ще раз натиснути «Підписатись». Після виконання цієї дії у LIKESROCK, на ваш рахунок повинні надійти гроші.

Звичайно, за вступ в одну групу сума буде невелика, але, якщо ви вступите у велику кількість груп у різних соціальних мережах, то можна отримувати непоганий дохід.

Заробіток на залученні рефералів

Паралельно з активністю в соц.мережах, скористайтесь реферального програмою. Ця гарна можливість отримувати прибуток, нічого при цьому не роблячи. Ваше завдання залучати через свою реферальне посилання нових учасників і отримувати відсоток від доходу і поповнення рахунку.

Дохід тим більший, чим більше рефералів ви запросите на проект. Розмістивши рекламу проекту на своєму блозі, сторінці, сайті, можна залучити достатню кількість користувачів, для стабільного доходу.
Заробіток на  LIKESROCK дозволяє легко виводити гроші через найбільш популярні платіжні системи PayPal або Payeer.

Співзасновник сайту Fintramplin.COM. Манімейкер з 12-річним стажем. Заробляє на власних інформаційних сайтах, партнерках.

Fintramplin
Додати коментар

  1. Наталія

    Цікаво спробувати

    Відповіcти