Залиште свою оцінку! (1 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Заробіток для творчих людей на проекті eYeka

заробіток для творчих

Статтю оновлено:

Якщо ви творча людина, то краудсорсінгова компанія eYeka це те місце, де ви зможете показати свої таланти і непогано заробити. Тому поговоримо про те, як можна претендувати на заробіток для творчих людей.

eYeka — безкоштовний сайт з спільнотою більше 250 000 авторів з 154 країн світу. Сайт проводить творчі конкурси у різних областях: анімація, відео, графічний дизайн, дизайн лейблів і упаковки, ілюстрація, написання сценарію, письменницьке мистецтво, фотографія.

Заробіток для творчих людей в конкурсах eYeka

Головна особливість цих конкурсів, це те, що замовниками виступають світові бренди і великі агентства. Гонорари відповідні.

Приклад завдання: розкажіть історію, в якій технології та фізична взаємодія об’єднуються, створюючи особливі і щасливі моменти у відносинах між банком і його клієнтами.

За це переможці отримують такі призи:

  1. Приз 3000 €
  2. Приз 1500 €
  3. Приз 500 €

Завдання: яким чином можна піднести ідею китайської молоді про те, що вони можуть отримати потужний заряд енергії, приймаючи душ!

  1. Приз 4000 €
  2. Приз 2000 €
  3. Приз 2000 €
  4. Приз 1000 €
  5. Приз 1000 €

Як ви можете бачити цікаві конкурси і призи надихають на боротьбу.

Для участі в конкурсах достатньо зареєструватися на сайті і вибрати завдання, яке вас цікавить. Всі надіслані на конкурс роботи проходять попередню модерацію. Якщо робота не пройшла модерацію, то вона не буде брати участь у конкурсі.

Особливості конкурсів

Учасники, роботи яких прийняті на конкурс, можуть оцінювати роботи один одного і давати поради. Так само у кожного автора є свій творчий рахунок, який відображає його активність і досягнення. Він допомагає замовникам знайти головних і найбільш активних учасників спільноти.

Результати конкурсу оголошуються через 6 тижнів після його завершення. Приз виплачується через 6 тижнів після оголошення результатів конкурсу. Гроші переводяться на ваш рахунок PayPal.

Таким чином, сайт eYeka дає чудову можливість заробити творчим людям. Якщо у вас є ідея, то хороший заробіток обов’язково знайдеться.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про