Залиште свою оцінку! (13 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Заробіток на сайті Cashbox

Заробіток на cashbox

У цій статті ми будемо розглядати заробіток на Cashbox в інтернеті, розберемо відгуки і дізнаємося скільки можна заробити на cashbox.

Даний проект пропонує отримувати гроші кількома різними способами (на платних опитуваннях, завданнях, лайках), які ми проаналізуємо трохи нижче. Вартість завдань може обчислюватися як у рублях, так і в доларах, але вивід здійснюється на рублеві гаманці Webmoney. Для реєстрації наявність вебмані-акаунта обов’язково.

Реєстрація на сайті Кешбокс.

Заробіток на Cashbox – основні способи

Всього способів заробітку чотири: проходження платних опитувань, робота в соціальних мережах, дії з додатками для App Store або Google Play, а також довільні задачі різних типів. Заробіток в соціальних мережах передбачає діяльність не в одній мережі, а в декількох, наприклад, на Фейсбуці, у Твіттері, Вконтакте та інших, так що можливості на Сashbox ru досить великі. Розглянемо кожен напрям роботи окремо.

Спочатку ви бачите управляюче меню для роботи з сайтом. Перший розділ називається «Довільні завдання», подивимося, що там пропонується.

У верхньому правому куті, поруч зі словом «Тип» розташований фільтр, який допомагає вибирати потрібні типи завдань. Найчастіше в цьому розділі пропонується пройти реєстрацію на якому-небудь сайті, більшість реєстрацій активності не вимагає. Середня вартість одного завдання – п’ять рублів, активність після створення облікового запису принесе більше прибутку. Щоб виконати завдання, клацніть на кнопку праворуч.

Заробіток cashbox на соц мережах: перейдемо в наступний розділ під назвою «Соціальні мережі». Для початку роботи необхідно буде пройти авторизацію в будь-якій соціальній мережі, усього доступно вісім різних платформ. Ми вибрали для активації Фейсбук.

Основні види робіт на сайті

В основному, з нас вимагають зробити лайки на зазначених сторінках, максимальна ціна завдань (серед наявних) – два рубля, мінімальна – дев’яносто копійок. За миттєвий лайк це не так вже й мало. Будемо вважати, що скоро з’являться й інші завдання для роботи в соціальних мережах (схожий сайт cashbox, з можливістю заробітку на соц мережах і не тільки ви знайдете тут).

Заробляємо на своєму мобільному: щоб заробляти на додатках Google Play, потрібно авторизовуватись, ми цього робити не будемо. В App Store нам відразу пропонують виконати завдання по установці програми за 3,80 рубля.

Щоб заробляти на додатках, у вас повинен бути стільниковий телефон Iphone або Android, але завдань тут не так вже й багато, в інтернеті можна знайти схожі, але більш перспективні сайти для мобільного заробітку.

Читайте про вигідний сайт для заробітку на кліках та простих завданнях.

Заробіток cashbox ua на платних опитуваннях: на жаль, в розділі опитувань доступних анкет для нас не було на даний момент, тому зробити висновок про цьому напрямку заробітку ми не можемо. Однак на інформаційній сторінці представлений скріншот, де наводиться кілька анкет за цінами лише в один цент, тобто приблизно в 60 копійок. Це дуже маленька ціна, ні один російський опитувальний сайт (вибираємо зі списку підходящий тут) не платить так мало навіть за міні-анкетки. Виходить, заробіток на опитуваннях від Cashbox можна сміливо назвати поки невигідним, що буде далі – будемо аналізувати.

В інтернеті про cashbox відгуки суперечливі, як і про всі подібні сайти, єдине, що даний сайт точно платить і проблем з виведенням грошей у вас виникнути не повинно!

Реферальна програма Кешбокс

Реферальна програма: дозволяє отримувати до п’ятдесяти відсотків від прибутку компанії, тобто орієнтуватися варто приблизно на один відсоток від заробітку запрошеного реферала, що теж дуже мало. Гарна новина полягає в тому, що виводити можна заробіток від двох копійок – чекати нудного набору мінімалки не доведеться.

Це вся інформація про заробіток на Cashbox, удачі вам!

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про