Залиште свою оцінку! (1 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Заробіток біткоінів на кліках

як заробити біткоіни

В інтернеті використовуються кілька електронних валют, а які саме гроші ви отримуєте за свою роботу не важливо, так як обміняти їх не складно. У статті поговоримо про те, як заробити біткоіни.

Багато зараз цікавляться біткоінами – однієї з найпопулярніших криптовалют, що володіють значним курсом обміну. Цю валюту теж можна заробляти в мережі, навіть з початковим рівнем знань. А найважливіше те, що доступні біткоіни безкоштовно.

Як заробити Bitcoin ми вже розповідали і представляли великий список сервісів, на яких ви зможете отримати дані гроші.

У цій статті ми розповімо про заробіток біткоінів на кліках, адже багато новачків користуються заробітком на кліках, а за це теж можна отримувати цю криптовалюту, потрібно тільки знати, якими сайтами скористатися.

Легкий спосіб як заробити біткоіни

Відразу кілька великих проектів виплачують біткоіни, за відвідування сайтів:

 

Coinad

Понад 200 000 користувачів вже скористалися цією системою, основна частина яких, виключно для заробітку. Сайтів для оплачуваної перегляду не так багато, зате система стабільна і чесно сплачує гроші. Середня оплата за кліки складає 0.015 MBTC.

Visitbit

Ще один досить цікавий проект з російським інтерфейсом, де можливе добування біткоінів і навіть не доведеться реєструватися. Просто вказуєте номер гаманця, і система відразу направляє вас до перегляду сайтів. Рекламодавців тут набагато більше, тому вам доведеться довго відвідувати ресурси, але і грошей ви заробите на цьому більше.

Coinhd

А цей проект відрізняється від попередніх, оскільки в ньому платять за перегляд відео. Так, це не заробіток на кліках, але використовувати його також просто. У більшості випадків ролики тривалістю 4 хвилини. Оплата трохи вище, ніж за прості кліки, тому подивившись максимум 10 роликів, ви вже отримаєте мінімальну суму для виводу. Заробити біткоіни тут вийде непогано.

Додаткові сайти, де доступний майнінг біткоінів

Сайт Btcclicks

Після реєстрації на цьому сайті, ви зможете отримувати 0,00663 BTC за кожне відвідування сайту. Виплати проводять з мінімалкою в 0.1 біткоіна. Передбачені преміум-акаунти, а також можна орендувати рефералів, щоб заробляти ще більше. Це також хороший спосіб отримати біткоіни безкоштовно.

Click2dad. (проект закритий)

Це був найбільш популярний в Рунеті проект, так як на ньому є російськомовний інтерфейс. Використовуючи дану систему можна було гарантовано отримувати невеликі суми кожний день, за перегляд сайтів. Ніяких внесків не потрібно, а щоб вивести гроші потрібно було набрати валюти всього на 20 рублів.

Bitcoinclix

Також як і в попередній системі, на цьому проекті платять MBTC, валютою, яка була придумана для зручного використання коінів. Курс її обміну становить 1000 MBTC на 1 Bitcoin. За кліки платять близько 0.01 MBTC. Також можна отримувати по 5% або 30% від доходів рефералів, в залежності від того, який у вас буде статус (є платний преміум). Сайт також підходить якщо ви цікавитесь запитом «біткоін в Україні».

Треба розуміти, що біткоін курс відрізняється на багатьох сайтах!

Використовуючи весь комплекс сервісів, ви швидко заробите Bitcoin на свій гаманець. Не поспішайте обмінювати цю валюту на інші електронні гроші, користуйтеся системою BestChange, щоб знаходити найбільш вигідні курси обміну у найбільш популярних обмінниках.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про