Заробіток без вкладень на аірдропах. Скільки можна заробити, перевірено особистим досвідом

як заробити на аірдропах

Ми вже писали про різні видах заробітку на криптовалютах без вкладень. Виявляється іноді час від часу криптовалюту роздають просто так, безкоштовно.

Мета подібних роздач – отримати лояльність користувачів, а за одне і компанію первинних тестерів нової кріптовалюти. Адже треба з чогось починати.

Отже все по порядку. Перш за все визначимося, що таке аірдропи.

Що таке аірдропы (airdrops)

Дослівно поняття аірдроп (від airdrop) перекладається як “той, що падає з повітря”. Деякі користувачі переводять дане поняття як повітряний десант. Але мені здається це не зовсім правильний переклад, так як від повітряного десанту нічого хорошого чекати точно не доводиться, а від аірдропов всі чекають чогось хорошого. Мені здається більш правильним є переклад “манна небесна”.

У будь-якому випадку аірдропи відносяться до різновиду щедрот, тобто безкоштовних роздач чогось, так само як і баунті.

Особливості та основні риси аірдропов

Основною відмінністю аірдропов від тих же баунті і навіть від криптовалютних кранів є те, що для отримання безкоштовних монеток криптовалют або токенів ICO робити нічого не треба.

Єдина умова, щоб отримати безкоштовні подарунки – це зареєструватися на сайті, надавши свої контактні дані (е-мейл) та рахунок, куди вам гроші відправляти або заповнити спеціальну форму, де потрібно вказати ці ж дані. Зазвичай цього достатньо.

Другою відмінністю аірдропов є чітко обумовлені і досить вузькі терміни проведення.

В умовах проведення аірдропа повинно бути досить чітко обумовлено, в які строки треба зареєструватися, коли буде роздача квитків або безкоштовної кріптовалюти.

Читайте: як заробити на баунті ICO.

На що потрібно звернути увагу при участь у аірдропах

  • Терміни проведення. Вони повинні бути чітко визначені. Аірдроп не може тривати вічно. Не буває вічної халяви.
  • Коли ви отримаєте свої монети або токени. Якщо не визначені чіткі терміни, то чекати не зрозуміло чого і не зрозуміло коли, не має сенсу. Швидше за все організаторам аірдропа потрібні просто користувальницькі бази з вашими номерами рахунків і е-мейлами. А от що вони з ними будуть робити, це велике питання.
  • На яких біржах і коли будуть продаватися дані монети або токени. Якщо ви не зможете продати безкоштовні токени, то сенс у всьому цьому брати участь. Навіщо вам потрібно те, з чим ви не знаєте, як вчинити. Ще один не потрібний актив у вашому кошику.
  • На кількість учасників і їх відгуки. Уважно вивчіть гілку аірдропу на Bitcointalk. Подивіться останні сторінки, переконайтеся, що немає великої кількості незадоволених учасників і організаторів не звинувачують у відвертому шахрайстві.

Тільки, коли всі ці умови виконані, можна взяти участь у аірдропі. Благо це не зажадає від вас багато часу. Хвилин 5 на реєстрацію і далі чекати результату і роздачі безкоштовних монет.

Як взяти участь у аірдропі і де взяти інформацію

Щоб брати участь у аірдропах бажано стати членом криптоспільноти і зареєструватися https://bitcointalk.org/. Можна, звичайно, не реєструватися, але досвід і практика показують, що найкращі та вигідні аірдропи бувають тільки для членів криптоспільноти і чим вищий ваш статус на форумі, тим більше грошей ви одержите. Новій криптовалюті потрібні кваліфіковані професійні користувачі. Тільки професіонали і досвідчені юзери можуть по достоїнству оцінити переваги та недоліки нової кріптовалюти та ідеї нового ICO. Так як їм є з чим порівнювати, у них є досвід. Більшості нових криптовалют не потрібні любителі халяви, яких тисячами зганяють рефоводи, обіцяючи неймовірне збагачення. Такі люди навіть не знають, що робити з криптовалютой.

Тому я вам раджу зареєструватися на Bitcointalk, так як даний форум дає величезні можливості для заробітку і допоможе вам зрозуміти світ криптовалют краще.

Найбільш повна і детальна інформація про всі ейрдропи з аналізом інформації та відгуками крипто спільноти знаходиться за цим посиланням.

Тут все зазначене російською мовою. Якщо вас зацікавила дана тема, перш ніж брати участь у аірдропах я вам раджу все детально вивчити.

Скільки можна заробити на аірдропах

Зазвичай користувачам з Bitcointalk за номіналом за реєстрацію на аірдропе дають близько 10$. Якщо ви просунутий користувач, то можете отримати до 30$. Але щоб стати просунутим треба активно крутитися на Bitcointalk роки два.

Так що 10$ це цілком реальна сума.

То що ви отримаєте 10$ за номіналом зовсім не означає, що їх ви зможете отримати готівку за 10$. Зазвичай після виходу нової кріптовалюти або токенів на біржу всі учатники аірдропів терміново хочуть продати нові токени, а не користуватися ними. Вони готові продати за будь-якою ціною. Часто курс кріптовалюти падає і ваші 10 номінальних доларів дуже швидко перетворюються в 5 або навіть менше реальних доларів. Дуже багато учасників аірдропов намагаються відразу ж позбудеться своїх монет. Серед досвідчених користувачів є навіть така тактика: аірдропи – зливаємо, баунті – залишаємо.

Реальна вартість токенів з airdrop

Мені якось в мережі показали відео, де людям за просту реєстрацію обіцяли 500$. Мені стало цікаво, що це таке. Виявляється безкоштовно пропонували токени ICO на 0.5$ за номіналом. Але була передбачена реферальна система.

Як рефералів можна заманити за 0.5$? Ніхто навіть реєструватися не буде за 0.5$. І ось рефоводи придумали, що ICO таке перспективне, що його токени коли-небудь (напевно років через сто чи двісті) так підростуть, що з 0.5$ перетворяться в 500$. У світі крипти буває всяке, іноді збуваються найнеймовірніші прогнози. Але перш ніж брати участь у аірдропах потрібно все уважно прочитати. І вже точно за просту реєстрацію ви 500$ не отримаєте.

У моїй практиці були випадки, коли за півроку 10$, отриманих на аірдропах, перетворювалися в 50$ або навіть 60$. Але практично відразу ж, як тільки нова криптовалюта виходила на ринок, її ціна падала в два рази.

Попередження! часто під виглядом аірдропов ховаються шахраї, які під приводом установки гаманців або програмного забезпечення скачують ваші дані з реальних гаманців і крадуть на них гроші. Щоб цього не допустити – ні в якому разі не зберігайте гроші на тому гаманці, який ви вказуєте для аірдропов. Як тільки ви отримали токени або крипту, відразу ж переводіть її на інший безпечний гаманець.

Пам’ятайте, тільки така безпека допоможе зберегти ваші кошти. Інші способи не допомагають. У мене самої гаманці неодноразово зламували. Мало того, що ламали гаманці і забирали з них гроші і токени, ще комп’ютер заражали такими вірусами, що доводилося перевстановлювати операційну систему. І чим активніше ви у всьому цьому берете участь, тим вищий у вас ризик втратити гроші.

Висновок

Якщо правильно вибирати airdrop-проекти, а вибір як ви бачите з представленої посилання дуже великий, хоча б слідуючи моїм рекомендаціям, то на цьому можна досить стабільно заробляти гроші.

Це один з найпростіших і маловитратних за часом видів заробітку. Єдине завжди не забувайте: безпека і ще раз безпека. Не зберігайте гроші на тому гаманці, який ви вказуєте для аірдропов та інших видів баунті.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про