Як заробити гроші без стартового капіталу

Заробити гроші без стартового капіталу

Існує думка, що без стартового капіталу гроші можна заробити, тільки працюючи на когось. Але ж, є люди, які домоглися успіху в сфері бізнесу, не маючи при цьому початкових коштів, можливо, і у вас вийде стати такою людиною?

Плюсом початку бізнесу без стартового капіталу є те, що ви нічим не ризикуєте. У разі невдачі ви нічого не втратите, але і нічого не заробите. За міжнародною статистикою лише 10 малих підприємств із 100 досягають успіху. І ось уявіть, 90% підприємців, що залишилися втратили пристойну суму грошей. І часто це не обмежувалося тільки стартовим капіталом.

Зазвичай, коли говорять про відкриття бізнесу, у більшості людей в голову одразу приходить думка про відкриття магазину, кафе та інших подібних варіантів. А для цих видів бізнесу наявність стартового капіталу обов’язкова, так як передбачається придбання або оренда приміщення, обладнання, відбір і найм персоналу і так далі.

Не всі усвідомлюють те, що гроші можна заробити швидко і іншими способами.

Як відкрити свій бізнес, не маючи стартового капіталу

Найбільш популярним і затребуваним видом бізнесу, зараз є створення сайтів, їх розкрутка та дизайн. Підприємцю для початку такого виду бізнесу знадобиться тільки комп’ютер та певні програми на ньому. Для того щоб приймати замовлення, офіс не потрібен, так як обговорення замовлення може відбуватися через інтернет, у крайньому випадку у клієнта в офісі.

Виконувати роботу можна як самому (якщо є певні навички), так і найнявши людей, які розбираються в даній роботі. Їх також можна найняти через інтернет, і оплату проводити після завершення роботи.

Дана схема передбачає не тільки роботу, пов’язану із створенням сайтів, можна організувати, наприклад, бюро перекладів або рекламне агентство.

Можна також створити сайт, який буде спеціалізуватися на певному виді послуг. Хорошим прикладом є сайт, створений для київських репетиторів, суть якого полягає в тому, що власник сайту, займається підбором репетиторів для учнів, а за це бере символічну плату, яка дорівнює вартості одного заняття. І подібна схема може бути застосована і в інших випадках. Вам потрібно буде витратитися лише на створення сайту.

Звичайно, практично в будь-якому випадку вам доведеться мати деяку суму грошей, для того щоб розпочати свій бізнес. Але ця не може називатися стартовим капіталом, скоріше це просто необхідні витрати для початку роботи, наприклад створення сайту.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про