Як заробити на Яндекс.Дзен

заробити на Яндекс Дзен

Яндекс Дзен — це стрічка новин в пошуковій системі Яндекса, яка заснована на інтересах користувачів, де можна заробляти гроші на переглядах!

Тобто ви можете створити свій канал Zen.Yandex і публікувати цікаві статті і якщо ваші записи будуть відкривати і читати, то вам з часом підключають монетизацію і реально будуть платити за кожного читача.

Даний сервіс можна підключити до вашого готового сайту і копіювати звідти всі статті. Таким чином, можна отримувати додаткові переходи на сайт і збільшити свій заробіток у кілька разів!

Проте ця система має дуже багато нюансів, про які ми вирішили вам розповісти. Тому люди, які хочуть працювати з Дзен, обов’язково дочитайте статтю до кінця.

Як заробити на Яндекс Дзен

Yandex Zen вже кілька років є найпопулярнішим майданчиком для читання новин. Ну а де багато людей, там і заробіток повинен бути відповідний. Давайте розглянемо, що нам пропонує даний сервіс.

Будь-який бажаючий може завести власний канал, де важливо публікувати якісний, структурований і унікальний контент. При цьому необхідно вибрати популярну тематику, де найбільше читачів.

Самі популярні тематики:

  • Кіно;
  • Технології і техніка;
  • Суспільство і політика;
  • Здоров’я та фітнес;
  • Бізнес і фінанси;
  • Спорт.

Якщо ваш канал досягає позначки в 7 000 відвідувачів в день, то вам підключають Яндекс Директ. А там найдорожча ніша — Бізнес і фінанси.

Від вибору тематики дуже сильно залежить заробіток, адже у спорті можна набирати по 100 тисяч переглядів в місяць, але ваш заробіток буде 6 тисяч рублів. В той час, як фінанси приносять по 9-15 тисяч рублів з тією ж відвідуваністю.

Щоб ваші записи відкривали набагато частіше, необхідно писати провокаційні заголовки і підбирати красиві картинки. Це перше на що звертає увагу користувач.

Другою дією необхідно утримати увагу читача на тексті. Для цього необхідно написати інтригуючі початок статті, а через абзац розкрити всю суть. Деякі вставляють відео, яке автоматичний програється, щоб розтягнути час.

Чому так важливо, щоб користувачі читали статтю хоча б 40 секунд?

А справа все в тому, що система Яндекса враховує показник лайків і тривалості читання тексту. Тому якщо ви будете кращим у своїй тематиці, то саме ваш канал буде показувати частіше за інші (якщо у вас буде багато цікавих статей).

Все що потрібно знати про Дзен, можна знайти в розділі Яндекс Допомоги — тут.

Від себе ми можемо дати лише кілька рекомендацій: публікуйте хоча б по 3 статті в тиждень і працюйте над якістю матеріалу.

ВАМ ТАКОЖ БУДЕ ЦІКАВО ПОЧИТАТИ:
Залиште свою оцінку! (2 голосів, оцінка: 4,50 з 5)

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про