Як заробляти гроші на Яндексі – Толока

Яндекс заробіток - Толока

До заробітку в інтернеті новачки ставляться з підозрою. З-за величезної кількості шахраїв дійсно з’являються сумніви чи це не брехня, коли радять якийсь сайт. Не хочете ризикувати? Тоді скористайтеся системою  Яндекс заробіток на сайті Толока.

Яндекс заробіток на легких завданнях в системі Толока це простий підробіток. Яндекс хоче поліпшити пошук, тому пропонує всім бажаючим внести свою лепту. Оцінка вмісту, перевірка запитів, відповідність картинок, завдання не складні, а платять за них, як на клікових спонсорах по кілька центів.

Заробіток в інтернеті Яндекс Толока

Щоб почати заробляти з сервісом Толока, потрібен обліковий запис на Яндексі. Можливо, ви вже реєструвалися в Яндекс.Гроші, поштою або інших сервісах, можна використовувати загальний профіль. Якщо його у вас немає, потрібно пройти звичайну реєстрацію.

Ніяких додаткових перевірок проходити не потрібно, одразу переходиш до списку завдань. Халявою тут і не пахне, доведеться активно трудитися, щоб отримати нормальну суму. Завдання різноманітні, тому не набридає їх виконувати.

Що можуть попросити зробити? Ось кілька популярних типів завдань в Толока:

 • визначити актуальність результатів пошуку;
 • чи підходить зображення під запит;
 • перевірка даних про організації;
 • релевантність товарів в Яндекс.Маркеті;
 • модерація повідомлень з Яндекс.Навігатор;
 • визначення сайтів з жовтою рекламою;
 • ідентифікація контенту для дорослих.

Набагато простіше передати таку роботу в руки звичайних користувачів, ніж наймати цілий штат співробітників. До того ж багато людей бажають взяти участь у розвитку найбільшого сайту Рунету. Тепер і у вас буде така можливість, разом поліпшити пошук набагато простіше.

Як виконувати завдання в Яндекс.Толока?

Зовсім недавно ми розповідали, як виконувати завдання на Сеоспрінт. Цей поштовик пропонує роботу ще простіше і замовлень на ньому більше. Принцип виконання схожий, вибираєш певний тип доручення і починаєш виконувати певні дії. У деяких завданнях Толока пропонується спочатку пройти навчання.

Інструкції Яндекс надає докладні, так як заробіток простий і найчастіше ним користуються початківці. У більшості випадків не доводиться вчитися, так як замовлення інтуїтивно зрозумілі. Цікаво, як їх тут називають, можна знайти такі типи завдань: «Картограф», «Оріон», «Фенікс», «Голуб» і тому подібні:

Заробіток через Яндекс Толока, як вивести гроші?

Замовники завдань перевіряють результати виконаної роботи і ставлять певну оцінку. Від неї залежить рейтинг у системі, а чим він вищий, тим більше доступно завдань. Коли я вперше зайшов на сайт, мені запропонували всього 10 доручень, але після виконання завдань список істотно розширився.

Серед способів виведення природно присутні Яндекс.Гроші. Крім цього, додано ще 2 платіжні системи та для українців виплати на картку Приватбанку. Мінімальної суми немає, а на сторінці балансу можна вказати номер рахунку і замовити виплату. Гроші доводиться чекати до 30 днів.

У кожного способу є свої особливості. Зокрема, це комісія, але також це можуть бути обмеження за сумами:

 • при виведенні на Яндекс.Гроші стягується 0.1%;
 • при виведенні на PayPal комісія становить 2% (не більше 7$);
 • при виведенні на Skrill забирають 1% і плюс внутрішня комісія платіжки за конверсію;
 • при виведенні на карту Приватбанку комісії немає.

Яндекс Толока дозволяє заробляти долари, але коли переводиш гроші, вони автоматично обмінюються за актуальним курсом. При першому переказі на гаманець Яндекса, у мене нічого не вийшло, так як він повинен бути верифікованим. Враховуйте це, якщо плануєте користуватися цим способом.

Толока це не єдиний спосіб заробити Яндекс Гроші. Використовуйте та інші якісні проекти.

Великих грошей Яндекс Толока не приносить, тільки якщо користуватися завданнями для мобільних пристроїв, але вони зазвичай не підходять для заробітку з України, в них потрібно надіслати фото певного місця і додати опис. Партнерської програми у них немає, тому моя стаття точно не є рекламною, просто ділюся інформацією про корисний сервіс.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
андрей Recent comment authors
  Підпишіться  
найновішими найстарішими з найвищим рейтингом
Сповітити про
андрей
Гість
андрей

хочю попробовать роботать в толоко