Оцініть статтю!

Як з’явився Wmmail?

Історія сайту WMMail

Статтю оновлено:

Мало хто пам’ятає 2004 рік, коли тільки з’явився Wmmail і на ньому почали реєструватися перші користувачі.

Тоді цей сайт не був таким популярним, багато хто сумнівався, що він буде довго існувати, але в цьому році йому виповниться 13 років, і він продовжує активно розвиватися.

Всі сайти колись були стартапами і їх перші версії сильно відрізняються від того, що ми бачимо зараз.

Як з’явився Wmmail, ще пам’ятають старожили, але підростаюче покоління навряд чи застало ті часи. Раніше в цього клікового спонсора було набагато менше функцій, а перша новина розповідала, що в перший день запуску було 200 реєстрацій.

Історія сайту Wmmail

За останні кілька років відбулося багато змін, з’явилося поповнення на Wmmail через Payeer, завдання з YouTube і спрощена реєстрація.

Всі ми звикли спостерігати яскравий дизайн сайту в помаранчево-блакитних тонах, хоча раніше цей сайт виглядав зовсім інакше.

За сучасними мірками дизайн убогий, але тоді він був нормальним. Природно, тоді ще не було додано ігор, біржі рефералів, магазину статей, розділу з фотографіями і багато чого іншого. Усе це додавалося в міру розвитку проекту.

Ви можете відвідати стару версію Wmmail і подивитися, як там все було влаштовано.

Деякі правила збереглися й донині. Наприклад, рефсистема з самого початку була 5ти рівневою і відсотки в ній не змінилися. Сайт був розділений для рекламодавців і виконавців.

Мінімальна сума для виплат теж була 10 центів, а при реєстрації необхідно вказати WMZ гаманець.

Зараз на букс зареєстровано більше 650 000 учасників, а в перші дні після запуску проекту їх кількість не перевищувала і тисячі. Звичайно, був час, коли з Wmmail ще ніхто не встиг замовити виплати, хоча і читав листи.

Все це здається якимось середньовіччям, але так виглядав всім відомий кліковий спонсор, майже 10 років тому. Складно сказати, коли саме оновився дизайн цього проекту, але відповідно до архіву, у 2011 році він набув того вигляду, в якому ми бачимо його сьогодні.

Головні досягнення сайту

Всього за 5 років, загальні виплати збільшилися більше ніж на 4.5 млн. доларів, а кількість учасників майже на 400 000 чоловік (хоча неактивні постійно видаляються, тому дані не можна порівнювати).

Одне з останніх оновлень – це монети на Wmmail. Нова валюта була додана, так як платіжка Webmoney заборонила грати в ігри на реальні гроші.

За час існування, кліковий спонсор Wmmail серйозно піднявся і з звичайного букса перетворився в багатофункціональну систему, яка знадобиться для різних цілей. Деякі заходять сюди тільки для того, щоб поспілкуватися з іншими людьми.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про