Оцініть статтю!

Як зробити безвідмовну пропозицію?

Як зробити безвідмовну пропозицію

Займаючись продажем різних товарів в інтернеті, дійсно можна розбагатіти, величезна кількість людей вже побудували успішну кар’єру в цій сфері діяльності. Секретів великої кількості продажів і високого прибутку досить багато, у цій статті ми розкриємо один з них.

Як зробити безвідмовну пропозицію? Якщо навчитися складати речення так, щоб від них неможливо було відмовитися, ви зможете ефективно займатися продажами. Крім використання якісного товару, зацікавити потенційних покупців можна різними способами.

6 способів зробити грамотну пропозицію

Додатковий бонус. Найкращий варіант для мотивації потенційного клієнта зробити покупку. Прикласти до основного товару можна що завгодно і навіть якщо це буде незначний бонус, певною мірою це позначиться на зацікавленості. Наприклад, пропонуючи купити електронну книгу по оптимізації сайтів, ви можете прикласти якісь програми чи відеокурси.

Проста оплата. Незважаючи на те, що сучасні технології дозволяють здійснювати безпечні транзакції в інтернеті, багато користувачів все ще побоюються за безпеку своїх грошей. Постарайтеся зробити процес оплати максимально простим. Чим менше дій потрібно виконати для оплати, тим краще.

Читайте про 3 поради інтернет підприємцям, які допоможуть розвиватись ефективніше.

Поділ товарів. Щоб зацікавити покупця, ви можете розділити свої товари за різними цінами. Наприклад, встановити вартість за певний товар в 1000 рублів, а за той же товар з бонусом, 2000 рублів. У такому випадку покупець спостерігає контраст цін, і ви зможете захопити його увагу.

Обмежена кількість. Що більшою мірою зацікавлює людей при купівлі товарів? Їх ексклюзивність. Якщо їм запропонувати те, що є далеко не у всіх, навряд чи від цього хтось відмовиться. Для цього ви можете обмежити кількість продажів, але пам’ятайте, що вам потрібно бути чесним і після продажу встановленої партії, припинити реалізацію. В іншому випадку, ви втратите довіру клієнтів.

Пробний період. Даний варіант підходить не для кожного виду товарів, але є досить ефективним. Суть полягає в наданні пробного використання вашого товару чи послуги. Якщо у вас немає можливості надати безкоштовний пробний період, то встановіть за нього настільки низьку вартість, що від неї ніхто не зможе відмовитися.

Серйозні гарантії. Кожен покупець інтернету переживає, що не отримає саме той товар, який оплачує. Щоб розвіяти його сумніви, надайте якісь гарантії. Найкращий варіант – це організувати можливість повернення грошей. Крім цього, уявляйте відгуки задоволених покупців і різні ліцензії, сертифікати та інші свідчення вашої солідності.

Захоплення уваги – це найважливіший момент в торгівлі, але після того як вам вдалося зацікавити потенційного покупця, необхідно забезпечити зручний процес придбання товару так, щоб не з’явилося жодних сумнівів і інтерес переріс у дію.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про