Як знайти дорогі замовлення на біржах копірайтингу?

як знайти дорогі замовлення на біржах Копірайтинг

Багато копірайтери незадоволені низькими розцінками на біржах. Однак і на біржах можна знайти вигідні і дорогі замовлення. У цій статті я розповім про пошук вигідних клієнтів на прикладі Etxt.

ETXT – це один з найбільших сервісів по заробітку на текстах. Якщо ви вмієте писати російською хороші тексти, то заробите тут нормально. На жаль, тексти українською в інтернеті потрібні дуже рідко. Тому якщо вам взагалі пощастило знайти замовника на україномовні тексти, тримайтеся за нього всіма руками.

Правила, що допоможуть знайти дорогі замовлення на біржі

Якщо шукати замовлення у стрічці проектів, то ставки багатьох проектів не радують. Писати за 5-10 рублів за 1000 знаків тексту, напевно, не хочеться багатьом. Звичайно, у стрічці зустрічаються проекти з високою за мірками бірж оплатою, проте завжди хочеться більшого. Чи є вихід? Тобто, якщо підійти до проблеми з несподіваного боку.

  1. Готуємо профіль

Щоб описані способи пошуку клієнтів спрацювали, необхідно провести підготовчу роботу:

  • Після реєстрації заповнити профіль на біржі.
  • Обов’язково додати свою фотографію.
  • Вказати тематики, в яких ви спеціалізуєтеся.
  • Успішно пройти тест на грамотність, набравши 70-100%.

Вкрай бажано виконати завдання на підвищення рівня майстерності. При виконанні завдання не поспішайте. Ретельно перевірте орфографію та пунктуацію. Краще писати простими реченнями, щоб знизити ризик помилок і спірних ситуацій.

Набрати невеликий рейтинг на біржі

Отримати хоча б один позитивний відгук (не обов’язково).

Без підготовчої роботи описаний нижче метод не спрацює. Вам потрібно буде заповнений профіль, щоб зацікавити клієнтів і отримати від них замовлення. Шанси отримати вигідного замовлення у копірайтерів з порожнім профілем практично нульові, оскільки ніякого інтересу такі виконавці у замовників не викликають.

Що таке рерайтинг

Шукаємо клієнтів в оголошеннях

Після реєстрації ви отримуєте доступ в особистий кабінет. У ньому виводиться блок з оголошеннями, в тому числі оголошення про пошук авторів. Натисніть на посилання «Реклама від користувачів»:

На новій сторінці вибирайте «Пошук виконавця». Ви побачите оголошення від замовників, які набирають авторів. Оголошень багато, тому можна скористатися пошуком за ключовими словами, щоб знайти пропозиції з тематики, яка вас цікавить:

Серед оголошень попадаються досить цікаві пропозиції зі ставками вище, ніж у стрічці проектів. Можна знайти цікаві замовлення за своїм профілем, використовуючи ключові слова. Але це ще не найцікавіше. Найцікавіший прийом – далі.

Шукаємо найщедріших замовників

Можливо, ви подумаєте, що я запропоную переглядати рейтинг замовників. Зовсім ні. Рейтинг, звичайно, це добре, але високий рейтинг клієнта не означає, що він платить копірайтерам найвищі ціни на біржі. Як же вийти на замовників, що працюють з копірайтерами за найвищими ставками?

Нам потрібен інший рейтинг, а саме – рейтинг виконавців. Як правило, чим вище рейтинг, тим вище ставки, за якими працює копірайтер.

Алгоритм дій наступний:

Переглядаємо профілі топових копірайтерів. Якщо ви спеціалізуєтесь на певних тематиках, відкривайте профілі копірайтерів, які працюють у потрібних вам темах. Шукаємо виконавців, які вказують ставки, за якими працюють.

Знайшовши виконавця з високими ставками, відкриваємо вкладку «Відгуки». Зазвичай виконавці просять замовників залишати позитивні відгуки. Якщо замовник працює з дорогим копірайтером, значить, він платить добре та цінує якість.

Переглядаємо профілі замовників, які залишили свіжі відгуки. Наприклад, за останні півроку. Переглядати відгуки, яким більше півроку, марно. Копірайтер міг раніше працювати за більш низькими ставками, замовник міг стати неактивним і т. д. Є сенс звертати увагу на рейтинг замовника. Якщо він високий, швидше за все, клієнт постійно працює на біржі і робить нові замовлення.

Шукаємо замовників, які набирають нових авторів. Зазвичай про це клієнти пишуть в профілі. Якщо ви побачили у профілі замовника, що він набирає нових авторів і запрошує писати йому зацікавлених копірайтерів – відправте клієнту особисте повідомлення з пропозицією дати вам замовлення. Якщо ви зацікавите клієнта, то можете отримати вигідний проект. Адже ви знаєте, що він готовий платити добре.

Важлива порада – не спамте

Ні в якому разі не можна писати особисті повідомлення замовникам, які явно не вказали в профілі, що набирають нових авторів. Це буде сприйматися як спам, і ви замість замовлень отримаєте погану репутацію на біржі. Писати можна тільки тим клієнтам, які прямо в профілі вказали, що зацікавлені в нових авторів і зв’язатися з ними зацікавлених копірайтерів.

Підсумки

Описаний метод дозволяє знаходити на біржі найбільш щедрих клієнтів, які готові замовляти тексти з хорошим розцінками. Щоб метод спрацював, необхідно виконати підготовчі роботи і подбати про привабливий профіль на сайті Etxt.ru. Адже потенційний клієнт, отримавши вашу пропозицію, обов’язково подивиться ваш профіль. Якщо він його не зацікавить, ви не отримаєте замовлення.

Важливо писати тільки тим замовникам, які явно вказали, що зацікавлені в нових авторах і написали про це в профілі. Іншим клієнтам писати не можна, оскільки ваші листи сприймуть негативно.

Співзасновник проекту Fintramplin, відповідальний за його розвиток, рекламу та просування. Пише статті на основі власного досвіду заробітку в інтернеті понад 8 років.

Fintramplin
Додати коментар