Залиште свою оцінку! (2 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Заробіток на Youtube для новачків

як заробити на Youtube новачку

Статтю оновлено:

Кожен з нас хоча б раз у житті заходив на YouTube. Не помітити цей відеохостинг просто неможливо і тому ми розкажемо, як заробити на YouTube новачку. Адже він є найпопулярнішим в мережі інтернет! Велика кількість людей знімає аматорські ролики про все на світі.

Зміст матеріалу

  • Про що знімати свої перші відео?
  • Періодичність додавання нових відео
  • Що потрібно для зйомки відео?
  • Реклама і просування каналу на YouTube
  • Партнерські програми і реклама
  • Скільки можна заробити на YouTube?
  • Як новачкові заробити на YouTube?

Для деяких це навіть стає професійною діяльністю. Але ж професійна діяльність передбачає стабільну оплату! Так і є. Популярні відеоблогери заробляють такі гроші, яким можуть позаздрити навіть солідні бізнесмени. Про те, як заробити на YouTube ми поговоримо в цій статті!

Реєстрація на YouTube

Для того щоб почати заробляти на YouTube новачку, потрібно зареєструвати аккаунт в Google Plus. Тільки після цього можна реєструвати профіль на самому відеохостингу і створювати свій перший канал. Інструкцію про те, як все це реалізувати, можна подивитися на тому ж YouTube. Адже дана тема є досить популярною. А значить, багато людей знімають відео саме про реєстрацію на Youtube.

Крім цього кожному починаючому відеоблогеру необхідно буде зареєструватися в Google AdSense. Це партнерська програма від Google. Новачкові не потрібно мати якісь спеціальні знання для того, щоб прикріпити рекламу до свого відео. Програмне забезпечення зробить це за нього. Конкретна реклама вибирається виходячи тематики відео. І вам не доведеться замислюватися над усіма цими питаннями. Достатньо лише включити монетизацію відеозаписів і справа зрушить з місця.

Але досвідчені ютубери кажуть, що вигідніше підключати іншу партнерську програму. Серед кращих виділимо AIR.

Щоб зареєструватись в AIR – перейдіть за посиланням.

Як заробити на Youtube новачку. Про що знімати свої перші відео?

Варто усвідомлювати, що існують як затребувані теми, так і не дуже популярні. Саме від того, наскільки популярну тематику для каналу ви оберете, буде залежати ваша аудиторія, а також майбутні доходи. Намагайтеся вибирати найбільш популярні теми з тих, які вам доступні. Ви повинні мати добрі знання з теми, а також володіти матеріальними речами, які зможете показати у своєму відео. Тут все повністю залежить від формату каналу.

Новачок може подумати, що потрібно володіти специфічними знаннями для того, щоб знімати якісний контент для YouTube. Насправді ж все набагато простіше. Адже найбільш популярною тематикою є розваги. Саме контент розважального характеру приваблює найбільше число людей. Але і будь-який інший напрям обов’язково приведе на канал глядачів. Тут слід йти шляхом проб і помилок. А також орієнтуватися на популярних відеоблогерів та їх історію успіху.

Періодичність додавання нових відео

Для того щоб утримати аудиторію на своєму каналі, потрібно постійно оновлювати контент. Для цього доведеться постійно знімати нові відеозаписи і викладати їх. Оптимальною періодичністю додати відео можна назвати значення в пару роликів за один тиждень. При такому стані речей зйомка і монтаж не будуть забирати у вас занадто багато часу. Але при цьому ви утримаєте своїх глядачів на каналі.

Що потрібно для зйомки відео?

Обладнання відеоблогера цілком залежить від тієї ніші, яку він обрав. Адже існує певна специфікація обладнання в залежності від напрямку каналу. Якщо ви знімаєте пізнавальні відео, а ваше обличчя постійно миготять в кадрі, то слід задатися метою придбання якісної цифрової камери або ж дзеркального фотоапарата.

Щоб заробити на Youtube новачку потрібна апаратура високого класу дасть гарну картинку і зацікавить глядача. Якщо ж ви знімаєте відео з відпочинку, то перевагу слід віддавати action-камерам. Звичайно ж, якість зйомки на подібну камеру не може зрівнятися з картинкою при зйомці на повнорозмірну камеру. Але тут вибирати не доводиться і action-камера стає відмінним вибором для екстремального відоблогера.

Але насправді все досить часто виявляється набагато простіше. Можна починати знімати навіть на мобільний телефон. За умови, що ваш смартфон обладнаний хорошою камерою. Для початку підійде! А якщо ви добре почнете, то поступово зможете перейти на більш хороше обладнання.

Обладнання для зйомки

Крім того з часом доведеться придбати такі засоби відеоблогера як штатив, студійний фон, світлове обладнання і різні мікрофони. Саме за допомогою цих аксесуарів можна кардинально підвищити якість контенту. А значить, кількість переглядів постійно підвищуватиметься, що незмінно приведе до підвищення доходу.

При заробітку на Ютуб новачку нікуди не дітися також від необхідності володіння власником каналу навичок монтажу відео. Звичайно ж, великі відеоблогери можуть користуватися послугами фрілансерів або ж простих найманих робітників. Але для новачка це явно не дуже підходящий варіант. Так що вам доведеться осягнути ази відеомонтажу.

Реклама і просування каналу на YouTube

Початківець-відеоблогер повинен розуміти, що його канал на YouTube не стане популярним без проведення належних рекламних заходів. Так, можна домогтися успіху і без всякої реклами. Але в такому випадку число вашої аудиторії буде рости дуже повільно. Так що використання рекламних послуг для просування свого каналу виглядає в даному випадку цілком виправдано.

Рекламу каналу на YouTube можна замовити в спеціальних організаціях, контакти яких ви без зусиль знайдете в мережі інтернет. Також популярним видом реклами серед відеоблогеров є взаємний піар, це допоможе заробити на Youtube новачку. При такому способі реклами два рівнозначних за аудиторією блогера посилаються один на одного в своїх відео. Якщо брати за зразок ідеальну модель, то при такому способі просування аудиторія кожного з відеоблогеров збільшується в два рази. Кількість передплатників росте! Як би там не було, а взаємний піар також можна використовувати для просування каналу.

Партнерські програми і реклама

Але не лише завдяки Google AdSense живе відеоблогер! Набагато більший дохід приносять партнерські програми і реклама певних товарів або послуг. При залученні клієнтів за допомогою партнерської програми, власник каналу отримує відсоток з покупок кожного залученого користувача. Таким чином, якщо аудиторія вашого каналу велика, то ви можете розраховувати на величезний прибуток.

Хороший варіант – підключити партнерську програму AIR.

Рекламні послуги на YouTube також оплачуються дуже щедро. Тим більше, якщо вашим замовником виступає велика компанія. Адже чим більше організація, тим більші гроші вона готова запропонувати власнику каналу за рекламу своєї продукції. Справедливості заради треба сказати, що реальний заробіток на рекламі та партнерських програмах можливий лише при наявності значної аудиторії.

Можна також вдатися до самостійного пошуку рекламодавців. Для цього не треба хитрувати. Досить зробити запит в пошуковій системі. Ви побачите велику кількість сайтів, на яких можна розмістити оголошення про надання рекламних послуг на каналі. Рекламодавець зможе оцінити ваш канал і прийме рішення щодо актуальності розміщення реклами на ньому. Так що залишається чекати пропозицій та частіше перевіряти електронну пошту!

Скільки можна заробити на YouTube?

Ми не відзначимося оригінальністю, якщо скажемо, що на це питання немає однозначної відповіді. Адже при використанні Google AdSense дохід буде один. Якщо ж ви будете використовувати прямі партнерські програми і пряму рекламу, то цифри можуть бути зовсім іншими.

За замовчуванням прийнято вважати, що початківець видеоблогер заробляє один долар за тисячу переглядів. Саме на це значення і потрібно орієнтуватися новачкові. Але варто прагнути більшого! Адже при зростанні числа передплатників каналу вартість реклами збільшується в геометричній прогресії.

Ось ми і перерахували основні нюанси заробітку на YouTube для новачка. Цю справу можна називати дуже простою. Але якщо ви дійсно хочете заробляти на YouTube, то ви цілком зможете реалізувати задумане. Варто лише проявити трохи наполегливості й посидючості!

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про