Залиште свою оцінку! (8 голосів, оцінка: 4,30 з 5)

Як заробити Webmoney?

Як заробити webmoney

Електронна комерція настільки розвинена, що сучасних користувачів інтернету неможливо здивувати заробітком в інтернеті. Тому поговоримо про те, як заробити Webmoney.

Найпопулярнішою платіжною системою в Рунеті є Webmoney, кількість її користувачів значна, а термін існування (з 1998 року) вже говорить про її стабільності. Назва цієї платіжної системи хоча б раз чув кожен користувач інтернету.

Популярність Webmoney постійно збільшується, адже завдяки цій системі можна поповнювати баланс стільникового, оплачувати штрафи, робити покупки в інтернеті та багато іншого. Природно, що багато користувачів цікавляться «Як заробити Webmoney?».

Перед тим як вивчати способи заробітку електронних грошей, пройдіть реєстрацію та створіть свій електронний гаманець, це займе трохи часу, а також для вашої зручності на нашому сайті є докладна інструкція реєстрації Webmoney. Тільки так ви зможете заробити Вебмані згодом.

Заробіток Webmoney без вкладень!

Щоб поповнити ваш електронний рахунок, необхідно вибрати відповідний спосіб заробітку і активно працювати. Ничже представимо декілька основних варіантів заробити Webmoney.

Заробіток в інтернеті з Wmmail

Поштовий сервіс Wmmail за рахунок хорошого функціоналу і стабільної роботи з 2004 року досяг величезної популярності і маси позитивних відгуків. Заробити гроші на цьому проекті настільки просто, що протягом півгодини ви вже зможете вивести свої перші гроші.

Звичайно, це не тисячі і навіть не сотні доларів, але не варто забувати, що цей спосіб найпростіший. Прибуток ви будете отримувати за перегляд реклами та за виконання нескладних завдань. Докладніше про це ви можете дізнатися в нашій статті заробіток на Wmmail.

Заробіток на Seosprint

Seosprint це такий же поштовик, який функціонує з 2010 року. Не дивлячись на менший термін існування, кількість зареєстрованих користувачів досить велика (понад 280 000), а обсяг виплат наближається до 50 млн. рублів. Основна відмінність цього сервісу від Wmmail – це використовувана валюта.

На Wmmail використовуються долари, а на Seosprint рублі. В цілому система стабільна і активно розвивається, багато людей використовують обидва поштовика одночасно, тим самим збільшуючи свої прибутки.

Як заробити Webmoney в соціальних мережах

У соціальних мережах можна заробляти навіть якщо у вас є один непопулярний акаунт. Щоб отримувати прибуток, достатньо зареєструватися в сервісах і активно виконувати дії, які від вас будуть потрібні.

Що за дії? Вступу в групи і додавання в друзі, лайки під різними записами, а також розміщення реклами на своїй сторінці. Робота не складна, а дохід не обмежений, назви сервісів, а також докладну інформацію про цьому виді діяльності ви зможете дізнатися з нашої статті – заробіток в інтернеті. мережах. Все це дасть можливість заробити Webmoney.

3 найкращі проекти для заробітку на соціальних мережах – Vktarget, Forumok, Vkserfing.

Копірайтинг та рерайтинг допоможуть заробити Вебмані

Копірайтинг та рерайтинг – це створення і продаж статей. З метою наповнення сайтів, десятки тисяч власників сайтів використовують біржі контенту, де кожен бажаючий може розмістити статті на продаж.

Копірайтинг – це створення статей без використання джерел, тобто ви пишете текст спираючись тільки на власні знання.

Рерайтинг – це форматування тексту, після якого він стає унікальним. Приступаючи до роботи на написанні статей, краще використовувати рерайтинг.

Для прикладу, ви можете використовувати цю статтю. Спробуйте прочитати її, а потім написати своїми словами і перевірити в програмі Plagiatus. Якщо унікальність понад 90%, можете виставляти матеріал на продаж. Де продавати статті ви дізнаєтеся на сторінці заробіток на копірайтингу.

Чотири найкращих проекти для продажу своїх статей – Advego, Etxt, Copylancer, Textsale.

Авто-заробіток на відеокарті

Ваш комп’ютер може працювати  без вашої участі, і відповість на питання як заробити Webmoney досить встановити необхідні програми і налаштувати їх параметри. Як вони працюють? Ваш комп’ютер кожну секунду обробляє різні обчислення, а після установки програми на вашу систему буде додаватись ще  деяке навантаження.

Зокрема, навантаження буде здійснюватися на відеокарту, в залежності від потужності якої буде збільшуватися рівень вашого доходу. За додатковою інформацією відвідуйте сторінку заробіток на відеокарті.

Прості економічні ігри

Ці ігри створені спеціально для заробітку і витрачати на них години свого часу не потрібно.

Після звичайної реєстрації в них, ви вкладаєте гроші в покупку якогось бізнесу або виробництва, після чого стабільно отримуєте від цього дохід.

Чудовий приклад – гра Taxi Money, в якої інвестуються гроші у віртуальний таксі. Кожен день, всі куплені автомобілі приносять дохід на повному автоматі, а вам лише потрібно заходити у свій обліковий запис, щоб збирати ці гроші і виводити їх.

Аналогічним чином ви зможете отримувати прибуток, використовуючи Golden Birds, де купуються пташки і продаються зібрані з них яйця чи Fermasosedi, де ви будете розвивати свою ферму, купуючи тварин, вирощуючи рослини і навіть створюючи заводи.

На обох проектах також не доведеться витрачати багато часу і кошти надходять на баланс автоматично.

Заробіток в браузерних іграх

Якщо прості гри вас не цікавлять або ви їм не довіряєте, то можете скористатися проектами, які існують кілька років. Нижче буде представлено 3 гри, які є цікавими браузерними іграми, а від аналогів їх відрізняє функція виведення коштів.

Clan Wars – основне завдання гравців полягає в розвитку свого бійця. Чим він потужніший і чим частіше ви виграєте в битвах, тим більше отримуєте платини, а вона виводиться в реальні гроші.

My Lands – сама популярна браузерна гра з виведенням коштів, де багато різних функцій. Тут вам теж доведеться багато грати, щоб створити непереможних воїнів і захоплювати нові землі. Продаючи Чорний Перли, ви отримаєте реальні гроші.

Епоха клонів – а ця гра сподобається всім, хто не хоче вступати в битви. Після реєстрації ви станете наймитом і зможете виконувати різного роду роботу, наприклад, станете прислугою, але після розвитку у вас буде шанс стати правителем цілого держави, а він отримує набагато більше грошей.

На відміну від простих економічних ігор, ваші доходи будуть залежати не від того, скільки ви вкладаєте, а від того, скільки витрачаєте часу і зусиль на розвиток. Якщо у вас багато вільного часу і немає великого стартового капіталу, то це більш вигідний варіант.

Ці та багато інших видів заробітку, які розміщені на нашому сайті допоможуть вам вступити в ряди активних користувачів електронної комерції і стати успішним дистанційним працівником.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про