Залиште свою оцінку! (1 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Як заробити в Instagram – 7 способів досягнення фінансової стабільності

Поулярний заробіток в інстаграм

Акули бізнесу є активними користувачами соціальних мереж, оскільки вони є ідеальними майданчиками для пошуку цільової аудиторії під будь-який проект. Кожен не раз чув про заробіток в Інстаграм, тобто можливість розкрутки сторінки в цій соціальній мережі з метою заробити хороші гроші. Сьогодні ви дізнаєтеся про реальні діючі методи це зробити.

Спосіб 1: Перепродаж речей, куплених у оптовиків

Що знадобиться: розкручена сторінка в соціальній мережі, яка продає оголошення.

Завдяки різноманітним сервісам можна знайти людей, готових надавати товар на умовах дропшипінгу. Це означає, що вони безкоштовно відправляють вам на продаж в Instagram партію товару. Щоб заробити, досить розрахувати оптимальну націнку, виставити лоти і очікувати дзвінків від покупців. Якщо частину партії продати не вийде, постачальник прийме її назад.

Спосіб 2: бізнес з Китаєм

Що знадобиться: вміння відбирати продавців + розкручена сторінка.

Вже досить давно почав свою діяльність, відомий практично всім, сайт Aliexpress.com, де ціни на тисячі товарів в 2-3 рази нижчі середньоринкових. Єдиний недолік, через який люди не розглядають майданчик, як основне місце для покупки речей – тривалість безкоштовної доставки. Переважна частина користувачів готова переплатити 100% вартості, аби отримати бажану річ через Instagram вже завтра.

Схема перепродажу товарів з Китаю проста: шукаєте товари, які найчастіше продаються, перевіряєте попит у вашому регіоні через Гугл і замовляєте.

Інший варіант – купувати у посередників оптові партії товарів зі знижкою від транспортної компанії та розміщувати оголошення про їх продаж в соціальній мережі. Новим користувачам сервіси зазвичай дають додаткову можливість заробити зі знижкою на використання послуг, що є хорошою умовою для старту бізнесу в Instagram.

Спосіб 3: продаж б/у брендових речей через Instagram

Що знадобиться: магазини second hand поблизу + пристойний фотоапарат.

Взуття та одяг від Nike, Adidas, Barbour, Stone Island і інших розкручених виробників користуються попитом на ринку, значить, на цьому можна добре заробити. Певний сегмент населення (школярі, студенти) не має грошей на купівлю оригінальних речей. Оптимальний варіант для них – закордонні речі, які надсилають в країну за допомогою секонд хендів. Часто в дні завезення речей в секонд хенди поблизу вашого місця проживання можна знайти нові речі з торішніх колекцій або круті товари, які добре збереглися. Щоб робити гроші на цьому, потрібно регулярно відвідувати подібні магазини і буквально битися за новий одяг та взуття. Часто відбуваються ситуації, коли торг за пару Nike або жилетку від Prada починався ще біля каси.

Заробіток в Інстаграм за допомогою продаж б/у брендових речей – це відмінний спосіб отримати хороший дохід з мінімальними вкладеннями. Основний принцип тут такий: знаходите якісні речі з бірками, фотографуєте з усіх боків і розміщуєте їх з позначкою про продаж. Щоб встановити ціну, попередньо дізнайтеся скільки коштують такі ж, але нові речі.

Спосіб 4: Продаж 3D-виробів і друк фотографій

Що знадобиться: недорогий 3D-принтер або контакти підприємств, які друкують продукцію на замовлення, просування своєї сторінки + багата фантазія.

Населення міст, в яких з’являється хоч один пристрій, що друкує 3D-вироби на комерційній основі, дізнається про це в рекордно короткі терміни. Чому б не перенести бізнес в Інстаграм? Якщо немає бажання купувати принтер, можна знайти контакти компаній в соціальній мережі, що займаються друком 3D-виробів на замовлення. Статуетки, форми для випічки, деталі, фігурки улюблених персонажів комп’ютерних ігор – маленький список того, на чому можна заробити в Instagram. Включайте фантазію і творіть, поки ніша в Інстаграмі не переповнилася конкурентами.

Якщо ідея з 3Д-друком здається занадто масштабною, можна спробувати друкувати фотографії. З часів відходу в минуле аналогових фотографій і сімейних фотоальбомів, багато сучасних молодих людей виявляють бажання роздрукувати свої цифрові фото. А значить на цьому можна непогано заробляти. Для такого способу отримання доходу потрібно розкрутити свої послуги і пропонувати різні формати друку. Бонусом до заробітку стане вміння обробляти фотознімки в редакторах. Крім того, таким чином можна працювати і за межами свого міста, висилаючи готові роботи поштою і приймаючи оплату на електронні гаманці.

Спосіб 5: Продаж власних знімків

Заробіток в Інстаграм для фотографа – ідеальне рішення, адже для цього соціальна мережа і створена. І якщо на спеціалізованих фотостоках приймаються і цінуються тільки роботи майстрів, то «двері» Інстаграму відкриті для новачків з різними ідеями та амбіціями. Створюйте унікальні і креативні фото і просувайте їх за допомогою системи # хештегів. Таким чином краще всього рекламувати свої фотографії з інших бірж або сайтів, які спеціалізуються саме на цій діяльності, а ще краще – розкручувати особистий сайт або блог.

Спосіб 6: Продаж виробів ручної роботи

Що знадобиться: матеріали, невелике приміщення + орендовані або особисті інструменти.

Оволодіти цим бізнесом може навіть студент, який любить майструвати всілякі дрібнички своїми руками. Перша продана партія здатна повністю окупити всі витрати.

Для старту бізнесу в Instagram потрібно закупити матеріали, зібрати інформацію про нюанси виробництва і починати творити. Щоб зрозуміти, чому люди готові віддавати такі гроші за хенд-мейд вироби, достатньо їх побачити – це неповторні ексклюзивні речі та предмети.

Спосіб 7: заробіток в Інстаграм на лайках і підписках

Що знадобиться: особистий аккаунт, реєстрація в спеціальних сервісах + вільний час.

Заробляти на лайках і підписках – це легкі але невеликі гроші. Тут не потрібно володіти особливими навичками та здібностями, немає ніякої потреби вкладати особисті кошти. Досить виконувати ті ж самі дії, якими займаються мільйони користувачів щодня, адже кожен лайк, підписка та коментар будуть оплачені.

Скільки можна заробити в Instagram

Ми розглянули кілька оригінальних способів заробітку в соціальній мережі Instagram. Але який підходить саме вам? Поки ви не визначилися з вибором, хотілося б розповісти про реальний прибуток, який вже отримують люди. Отже, який дохід може дати кожний спосіб заробітку за місяць?

Перепродаж речей в Instagram, куплених у оптовиків

Заробіток залежить від правильності вибору постачальників, вміння розміщувати оголошення і шукати цільову аудиторію. Якщо все робити добре, то можна заробляти від 15 тисяч гривень.

Ведення бізнесу з Китаєм

Розмір доходу залежить від стартової суми. Інвестувавши 5 тис. гривень і правильно обравши групу товару, реально заробити 15-100 тис. гривень.

Продаж б / у брендових речей

Рівень заробітку залежить від вдачі та швидкості в дні завезення. За місяць можна отримати від 10 тисяч гривень. Такий відносно низький дохід пов’язаний з тим, що ця діяльність більше нагадує розвагу.

Продаж 3D-виробів і друк чужих фотографій

Це чудовий заробіток в Інстаграм, однак варто врахувати, що в передсвяткові дні у власників 3D-принтерів завантаженність настільки висока, що прилади часто ламаються. Тому бажано мати своє обладнання. Якщо організувати маркетингову компанію правильно, за місяць можна заробити від 30 тис. гривень.

Продаж своїх знімків

Прибуток повністю залежить від активності людини, її кмітливості, і частково від везіння. В один місяць можна відразу отримати тримісячний дохід офісного працівника, а в інший-не заробити нічого.

Продаж виробів ручної роботи

Якщо в середньому продавати хоча б один виріб в день, який коштує 500 гривень, за місяць можна отримати 15 тисяч гривень.

Лайки

Заробіток в Інстаграм на лайках невеликий, і це необхідно усвідомлювати перед початком роботи. В середньому, дохід, з використанням мультиакаунтів і при паралельній роботі на декількох сайтах, можна заробляти 400-800 гривень. Така сума може бути хіба що додатковим доходом для школярів і студентів. Детальніше про те, як може заробити студент, читайте тут.

Як скласти оголошення, не схоже на рекламу

Три речі характеризують професіонала: досвід, знання, підглядання. У процесі підглядання за людьми, які успішно ведуть бізнес в Instagram, були визначені деякі закономірності щодо складання оголошень.

Щоб ненав’язливо залучити клієнтів до товарів і послуг, на початковому етапі досить виконувати принципи оформлення речень. Вам не доведеться використовувати послуги агентств або фахівців, які зроблять все за вас.

Всього чотири компоненти визначають успіх оголошення в Інстаграм:

  1. релевантність – якщо показувати оголошення нецільовій аудиторії, вона ніколи не зробить необхідні дії;
  2. бажання – люди повинні захотіти отримати рекламований товар або послугу;
  3. унікальність пропозиції – чітке усвідомлення особливості свого товару чи послуги, а також вміння показати цю унікальність клієнтам;
  4. терміновість – необов’язковий елемент, але клієнтам часто потрібно отримати бажану річ чи послугу швидко.

Коли людина бачить повідомлення про продаж товару в Instagram, який їй потрібний (релевантність), який вона дійсно хоче (бажання) і може придбати лише у конкретного продавця (унікальність), тоді натяк на терміновість допоможе заробити непогані гроші.

Висновок

Ми описали найпопулярніші та найбільш прибуткові способи, які допоможуть отримати хороший заробіток в Інстаграм. Сотні тисяч людей оцінили переваги отримання доходу за допомогою цієї соціальної мережі.

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про