Як заробити на питаннях і відповідях на сайті Большой вопрос

заробити на питаннях через Большой вопрос Заробіток онлайн

На сайті «Большой вопрос»можна задавати питання і відповідати на них за гроші. Отож поговоримо про те, як заробити на питаннях через БВ.

За перегляди питань нараховуються кредити, які можна перевести в грошову валюту. Надалі будуть приносити дохід і старі якісні відповіді/питання, так що чим довше ви працюєте, тим вищий прибуток.

Оплата: 35 кредитів за 1000 переглядів (1 кредит – від 0,75 до 0,95 рублів) Вимога: вільний час і знання деяких правил, про які розкажемо нижче у статті.

Реєстрація на сайті Большой вопрос.

Як заробити на питаннях та відповідях в інтернеті – Большой вопрос

Всім, напевно, відомий проект відповіді Мейл.ру, де кожен може задати питання або відповісти на чужі (зараз він недоступний в Україні). Така ж системі на сайті велике питання, тільки тут ви отримуєте ще й оплату за свої старання.

Система нарахування досить заплутана. Дохід розподіляється між людиною, яка поставила запитання (10%), тими хто якісно відповів + за кращу відповідь (20%).

Але для продуктивної роботи потрібно дотримуватися певних правил і тактики (адже ви хочете отримувати не копійки, а стабільний пасивний дохід). Для цього є спеціальна стратегія, вироблена «старожилами» цього сайту. Зараз деякі з них отримують по 300 рублів в день, але вони йшли до цього довго.

Величезний плюс в тому, що через деякий час дохід стає пасивним: ви отримуєте гроші за перегляди старих запитань і відповідей. Так що не відкладайте в довгий ящик і хоча б спробуйте заробити на великому питанні.

Читайте, як заробити на сайтах-опитувальниках в інтернеті.

Як заробити на сайті Большой вопрос – заробіток на питаннях та відповідях

Покроковий план по цьому виду заробітку, дійте по пунктах:

  1. Реєстрація на БВ.

Досить проста реєстрація без зайвих питань і дій. Після цього пройдіть на пошту і підтвердіть акаунт по посиланню. Без цього ви не зможете заробляти.

Бажано прочитати правила та FAQ. Їх недотримання може викликати штрафи, а іноді повне блокування акаунта з усіма нарахованими грошима.

  1. Заповніть профіль: місто, країна, ім’я і т. п. Не забувайте про аватарку, щоб вас впізнавали постійні користувачі і цінували за авторитет. Не змінюйте її кожен день, тому що вас повинні знати «в обличчя». Крім того, правильно заповнений профіль підвищує репутацію, а вона дуже важлива!
  2. Підніміть рейтинг.

Рейтинг – дуже важлива річ на цьому сайті, від неї залежить ваша зарплата.

Підняти рейтинг новачкам можна за допомогою нагород. Подивитися їх повний список можна на сторінці «Нагороди». Так описано за що їх дають, і що ви отримаєте.

Наприклад:

  • За створення перших 10 відповідей +30 до репутації
  • Нагорода за перше розміщення фото +50 до репутації
  • За перше порушення питання кнопкою «up» +3 кредитів
  • Нагорода за перше розміщення відео +50 до репутації
  • Нагорода за перше розміщення аудіо +50 до репутації
  1. Відповідайте і задавайте питання правильно. Оплачуються тільки ті відповіді і питання, які відповідають певним правилам сайту Большой вопрос.

Текст повинен бути не менше 200 символів. Під повідомленням ведеться облік знаків, так що ви не заплутаєтеся. Щоб вам було простіше зрозуміти розмір потрібного повідомлення, цей пункт містить у собі як раз таки 200 символів (плюс мінус кілька знаків).

Запитання та відповіді повинні бути унікальними. Не можна копіювати інформацію з інших сайтів. Можна переписувати, перефразувати, розбавити іншими словами. Деякі вставляють відповідь у вигляді скріншоту, а потім дописують необхідні 200 знаків.

У відповіді повинен бути рейтинг вище 2.

Оплату отримують тільки перші 10 відповідей (які відповідають правилам). Так що звертайте увагу на кількість даних відповідей і їх якість, щоб не писати даремно.

Не витрачайте час на нікому не потрібні запитання, наприклад «Як у вас справи?» «Що ви їли на сніданок». Тільки ті, на які можуть вийти люди з пошукових запитів.

Відвідуйте сайт хоча б раз на місяць, щоб нарахування грошей не призупинили.

Як задавати питання на сайті Большой вопрос

Перевірте, не чи ставив хтось таке ж питання раніше. Для цього скористайтесь пошуком (вгорі праворуч).

Задавайте популярні питання, які шукають люди. Наприклад, ігрові (як пройти рівень нова_популярна_гра), новинні (з ким зустрічається відома зірка), вічні питання (скільки см до 1 м), про серіали (коли вийде другий сезон). Можна задавати «сезонні питання» — про новий рік, про свята чи посадку рослин влітку.

Питання буде оплачуватися тільки в тому випадку, якщо в нього рейтинг вище 0.

Секрети та хитрості, як заробити на питаннях через БВ

Розуміти систему отримання доходів: сайт платить, коли людина переходить на сторінку з питанням з пошукових систем (вони дивляться рекламу, клацають по банерам, що приносить гроші творцям проекту). Тому потрібно формулювати питання так, як його зазвичай вписують в пошуковий рядок. Приміром, задаємо питання «як заробити жінці в декреті?», а не «підкажіть, ким можна підзаробити в інтернеті, поки що сиджу в декреті». Короткі питання без зайвих слів (заголовок). Можна в один заголовок вписати кілька запитів і додати в «детальніше» додаткові ключові слова.

Перевіряйте кількість запитів по питанню на сайті wordstat.yandex.ru. Введіть варіанти питань в рядок і оцініть кількість запитів. Крім того, введіть питання в пошукові системи – чи не занадто багато відповідей на це питання? Адже сайт Большой вопрс рідко з’являється в ТОП-10.

Перевіряйте якісні питання, де вже є 10 відповідей. Можливо, що там подано неякісні питання (менше 200, рейтинг нижче 2), і ви зможете увійти в першу десятку. Для швидкого підрахунку знаків, просто копіюйте відповіді і вставляйте в комірку для введення – він автоматично все порахує.

Використовуйте соціальні мережі, щоб залучати друзів для перегляду. Але враховується тільки 5 переглядів з одного IP на добу.

Можна знайти спільноти, де спілкуються користувачі БВ і «накрутити» рейтинг один одному. Але це шахрайство і є ризик, що ваш аккаунт заблокують. Вступіть в групу Вконтакті : «Велике питання — офіційна група проекту»

Якщо ніхто не залишає якісних відповідей на ваше питання, напишіть його самі. Якщо ви цього не зробите, вам не будуть нараховуватися доходи з питання.

Використовуйте «перелінковку» — в нових відповідях давайте посилання на свої старі відповіді за схожою темою. Але не просто вставте посилання, напишіть супутній текст. Приміром, «Питання неодноразово піднімалося в цій гілці. Якщо коротко, я думаю що Коротко-по-темі, а детальніше я відповіла в цьому питанні (посилання)».

Сайти схожі на Большой вопрс

Є багато аналогів таких сайтів, але краще вибирати розкручені майданчики, які з’являються в Топі пошуку.

Genon.ru – 30 рублів за 1000 переглядів. Наскільки мені відомо, ви самі створюєте питання пишете на нього відповідь. Через 50 відповідей ви можете стати редактором і перевіряти чужі питання/відповіді.

otvetik.com – оплата $0.005 за гарне питання/відповідь, обмеження на розміщення відповідей/питань – 20 в день.

Але вони не так популярні, так що так детально розглядати їх не буду. При роботі ознайомтеся з правилами, тому що вони досить сильно відрізняються один від одного.

Якщо ви знаєте ще сайти схожі на БВ, повідомте, будь ласка, в коментарях.

Так що можна заробити на запитаннях на Большой вопрс і схожих сайтах, але тільки через пару місяців. Як вам така робота? Діліться думками і досвідом в коментарях!

Постійний автор Фінтрамплін. Експерт з питань інтернет-маркетингу, фрілансу та онлайн бізнесу. Пише про різні способи заробітку онлайн, перспективні бізнес ідеї та напрямки бізнесу. Основні захоплення: фантастична література та кіно, комп'ютерні ігри (геймер зі стажем).

Fintramplin
Додати коментар