Залиште свою оцінку! (1 голосів, оцінка: 5,00 з 5)

Заробіток на кредитах. 7 способів, як заробити гроші на своєму та чужому кредиті?

як заробити на кредитах

Темою сьогоднішньої публікації буде заробіток на кредитах. Я розповім вам як заробити на кредитах різними способами, а ви вже зможете зробити висновок, чи підходять ці способи конкретно вам. 

Відразу звертаю увагу: всі ці способи пов’язані з певними ризиками, десь вони більші, десь менші, але в цілому – є завжди. Тому, ризикувати чи ні – питання індивідуальне, рішення приймати тільки вам. Отже, як заробити на кредитах.

Трохи нижче в статті я розповім про дуже цікавий спосіб заробітку на кредитах онлайн, яким може скористатись будь-хто.

Спосіб 1. Видавати кредити самому

Попит на приватні позики більш ніж величезний! Але, звичайно ж, якщо ви будете “виручати” грошима всіх підряд – скоро у вас їх не залишиться. Тут необхідно добре розуміння платоспроможності позичальника, грамотне юридичне оформлення угоди, бажано юридично оформлену заставу, нотаріальне посвідчення.

Загалом, спочатку необхідно визначити критерії позичальників, які вас влаштують, види позик, які ви будете видавати, ліміти і терміни кредитування, алгоритм видачі та юридичного оформлення угоди, способи впливу на позичальників у разі непогашення.

До слова, багато хто вважає, що подібний заробіток на кредитах можливий тільки при наявності величезного капіталу. Але це не так. Кредити і позики можна видавати навіть в мінімальних сумах (наприклад, від 1 долара) в електронних грошах. Наприклад, біржі кредитів і позик є в системі Webmoney, докладніше про них писав у статті Кредити від Вебмані (Нагадаю, що зараз Вебмані заблокована в Україні, але нею досі можна користуватись). Є також сервіси P2P-кредитування, краудінвестінг і інші варіанти видачі кредитів і позик через інтернет.

Спосіб 2 . Взяти кредит для бізнесу

  Це найпоширеніше вирішення питання “Як заробити на кредитах?”. Практично весь бізнес так чи інакше будується на позикових коштах, це нормальна світова практика, завдяки кредитам бізнес відкривається, зростає і набирає обертів. Заробляти на чужих грошах (в даному випадку на грошах банку) в якомусь сенсі навіть краще, ніж на власних. Тим більше, коли власних немає.

В цьому випадку найважливіше дотриматись одного простого правила:

Позикові кошти повинні принести вам більше доходу, ніж витрат, які доведеться нести на їх обслуговування.

Будь-який бізнес – це завжди ризики. В ідеалі – заробляти на кредитах для розширення вже наявного, що працює, прибуткового бізнесу: брати кредити під збільшення оборотних коштів, відкриття нових точок / філій, відкриття нового, додаткового виду діяльності.

Відкривати абсолютно новий бізнес на позикових коштах – набагато більший ризик, але і в цьому випадку можна заробити. Тут потрібно мати інше джерело доходу для погашення виплат по кредиту і грамотно складений бізнес-план . Загалом, потрібно “сім разів відміряти і один відрізати”.

Спосіб 3 . Купити спекулятивний актив для перепродажу

Деякі люди практикують заробіток на кредитах в цьому напрямку. За рахунок позикових засобів отримують якийсь актив, який з високою часткою ймовірності, буде рости в ціні сильніше, ніж відсотки по кредиту, що вам доведеться заплатити. Через певний час актив продається за більш високою вартістю, різниця між заробленим спекулятивним доходом і сплаченими відсотками – і є величина заробітку.

Що може виступати подібним спекулятивним активом?

  1. Нерухомість.  Є ціла схема заробітку на кредиті, коли на початковій стадії будівництва житло купується в іпотеку, а після завершення і здачі в експлуатацію перепродується. Якщо врахувати, що на “стадії котловану” житло коштує в середньому 40% кінцевої вартості, процес будівництва займає в середньому 2 роки, а за іпотеку треба заплатити, припустимо, 10% річних від цих 40%, то за допомогою такої схеми можна приблизно подвоїти свій капітал.
  2. Валюта.  Цей спекулятивний актив цікавий в періоди сильної девальвації національної грошової одиниці. Неодноразово бувало, коли гривня девальвувала більш ніж на 1% в день, і навіть на 5-10% в день. Якщо в такі моменти взяти споживчий кредит, припустимо, під 20-30% річних, можна дуже добре заробити на спекуляціях.
  3. Високоризикові активи, наприклад, криптовалюта.  Це найбільш ризиковий спосіб заробітку на кредитах в даному напрямку, проте, є люди, які готові так ризикувати. Останнім часом криптовалюта спочатку показала просто божевільне зростання в ціні, після чого сильно впала, і якщо ризикнути, то можна добре заробити на кредитах, вклавши їх у біткоіни або інші подібні активи зі спекулятивною метою. Однак, можна і “прогоріти” – шанси такого результату тут дуже високі.

Спосіб 4 . Стати партнером банку або іншої кредитної організації

Це і є той магічний спосіб, про який я говорив на самому початку. У багатьох банків, а тим більше – в мікрофінансових організацій, є партнерські програми , і ви можете створити свій сайт (або використовувати вже наявний) для заробітку на них. Встановлюєте банери з партнерськими посиланнями або посилання в тексті, і отримуєте певну комісійну винагороду за кожну інформацію, що надійшла і / або кожну схвалену від вас заявку на кредит.

Найкраще стати партнером відразу великої кількості банків і МФО: чим більший вибір – тим більше зможете заробити (наприклад, одна і та ж людина може подати заявку з вашого сайту відразу в кілька банків, і кожен з них заплатить вам).

За таким принципом працює вже велика кількість сайтів-агрегаторів кредитних програм, і ви можете приєднатися до них. Спочатку доведеться попрацювати над розвитком сайту, потім сайт буде працювати на вас.

Як заробляти таким чином?

Наведу приклад. Є відомий сайт, що видає кредити Dinero.ua. Щоб заробити, вам треба перейти по цій ссилці – і далі знайти на сторінці отаке зображення:

Приведи друга кредит

Переходимо в цей розділ і реєструємось. Далі ви отримаєте посилання, по якій і зможете отримувати по 300 гривень за кожний кредит, який взяли ваші знайомі чи відівдувачі сайту по ссилці, які ви їм запропонували.

Переходимо в цей розділ і реєструємось. Далі ви отримаєте посилання, по якому і зможете отримувати по 300 гривень за кожний кредит, який взяли ваші знайомі чи відівдувачі сайту по ссилці, які ви їм запропонували.

Спосіб 5 . Стати кредитним брокером

Якщо ви добре розбираєтеся в кредитних процедурах, то ви можете стати посередником між банками і позичальниками – кредитним брокером. Ваше завдання буде полягати в тому, щоб підібрати найбільш вигідну кредитну програму для конкретного позичальника і допомогти йому отримати даний кредит (зібрати і правильно оформити необхідні документи).

За свою роботу кредитний брокер отримує винагороду, причому часто – і від позичальника, і від банку, тому що виступає його партнером.

Спосіб 6 . Використовувати безвідсоткові кредити і заробляти на цьому

Використовуючи кредитні картки з пільговим періодом, можна більше місяця безкоштовно користуватися грошима банку, а особисті кошти в цей час, як мінімум, класти на банківський вклад (як самий малоризикований інструмент) і заробляти відсотки.

Тобто, схема приблизно така.

  1. Ви отримали надходження в бюджет (припустимо, заробітну плату).
  2. Ви не витрачаєте її на свої поточні потреби, а замість цього витрачаєте кошти з кредитної картки з пільговим періодом, не перевищуючи пільговий період і не знімаючи готівку, тільки розраховуючись карткою (оскільки за зняття готівки береться велика комісія).
  3. Свої надходження ви кладете на депозит на цей період, припустимо, на 1 місяць.
  4. Через місяць знімаєте депозит з відсотками і погашаєте кредит на карточці.
  5. Відсотки по депозиту – і є ваш заробіток на кредитах.

Спосіб 7 . Економити за допомогою кредитів, а значить – заробляти

І остання можливість заробити на кредитах, яку хотілося б озвучити – це покупка необхідних товарів і послуг в кредит перед їх подорожчанням. Тут я хочу підкреслити: необхідних, тобто, тих, які ви в будь-якому випадку будете купувати.

Бувають ситуації, коли купити в кредит – дешевше, ніж збирати гроші для покупки. Це відбувається в періоди сильної інфляції і девальвації . Або, наприклад, коли ви точно знаєте, що певний товар подорожчає (припустимо, збільшать мито на ввезення імпортних авто, що призведе до їх подорожчання). В цьому випадку, якщо ви візьмете кредит, то в сукупності заплатите менше, ніж при самостійній оплаті через деякий час (коли заробите). Заощадите, а значить – заробите додаткові вільні кошти.

Тепер ви знаєте, як заробити на кредитах. Знову підкреслю, що всі ці способи пов’язані з ризиками, і чим більше можна заробити – тим сильніше ризик, за винятком роботи з партнерками. Бажаю вам хороших заробітків на кредитах і не тільки. Будьте фінансово грамотними і адекватно оцінюйте всі ризики. Сайт Фінтрамплін завжди буде вашим хорошим інформаційним партнером в цьому плані. До нових зустрічей на сторінках сайту!

Якщо хочете подякувати авторам - поділіться матеріалом в соцмережах

Матеріали по темі:

avatar
  Підпишіться  
Сповітити про